ARA02129092814

Beşiktaş Temizlik Şirketi

Bayrampaşa Temizlik Şirketi Fotoğrafalrı
Bayrampaşa Temizlik Şirketi

Günümüz modern dünyasındaki hızlı sanayileşme ve artan nüfus nedeniyle iş bölümü ve uzmanlaşmaya olan gereksinim; zamanı ve ekonomik imkânları en rasyonel şekilde kullanma ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Bugün için özellikle insan sağlığı ve temizlik arasındaki etkileşimin her alanda yoğunlaştığını görmekteyiz. İstanbul’un en yoğun nüfusa sahip ilçelerinden biri olan Beşiktaş ilçesinde iş yeri, ofis, ev, AVM gibi yaşam alanlarının temizliği konusunda profesyonel anlayışıyla siz müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet desteğini verebilmek için temizlik şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul Temizlik Şirketi olarak eğitimli personelimiz, teknik ekipmanımız ve temizlik ürünlerimiz ile kaliteden hiç bir zaman taviz vermeden siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Beşiktaş Temizlik Şirketi taleplerinizde bizleri tercih ettiğiniz takdirde kaliteli temizlik ve güveni bir arada bulacağınızı sizlere garanti ediyoruz.

Beşiktaş Temizlik Şirketi

Beşiktaş Temizlik

İstanbul gibi büyük metropollerde her geçen gün temizlik şirketlerine olan talepler artmakta birlikte bu yöndeki talebi karşılamak üzere kurulan Temizlik Şirketlerinin sayısı da buna paralel olarak artmaktadır. Özellikle bayanların iş hayatındaki artan katılım oranı karşısında ev temizliği talepleri büyük bir artış göstermiştir. Elbette ki sağlıklı bir yaşam ile temizlik arasındaki sıkı ilişki nedeniyle gerek evlerimizin ve gerekse iş yerlerimizin her zaman periyodik olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekmektedir.

Firmamız bu ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere deneyimli personel kadromuz ve kaliteli temizlik ürünlerimiz ile her alandaki temizlik hizmetlerini en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak hedefiyle sizlere sunmak için kuruldu. Özellikle değişen mimari anlayış ve farklı iç mekân dekorasyonları nedeniyle hassasiyet ve profesyonellik gerektiren temizlik hizmeti taleplerinizin karşılanması amacıyla en farklı organizasyon yapılarından birine sahip olduğumuzu iddia ediyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz temizlik hizmetlerinin ayrıntıları şu şekildedir.

Beşiktaş Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetinde en önemli husus firma ile müşteri arasındaki uyumdur. Özellikle ev sahibinin mobilyaları, kişisel tercihleri ve hijyen ihtiyacı profesyonel bir temizlik faaliyetini gerektirmektedir. Ev temizliği konusunda; genel ev temizliği, detaylı ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat veya tadilat sonrası ev temizliği şeklinde farklılıklar oluşmaktadır.

Beşiktaş Ofis Temizliği

Ofis temizliği; faaliyetlerimiz arasında en önemli olanlardandır. Bütün işletmeler çalışma ortamlarının estetik güzelliklerinin yanında hijyenik ve temiz olmasını isterler. Özellikle ofisinize sizlerin dışında tanımadığınız pek çok insan ziyaret etmektedir. Bunun sonucu olarak çok çeşitli mikrobik sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Bu nedenle firma olarak sizlere haftada bir ofisinizin detaylı olarak temizlenmesini tavsiye etmekteyiz. Vaktinizin çoğunluğunu geçirdiğiniz ofislerinizde temiz ve hijyenik bir ortamda bulunan çalışanlarınızın motivasyon ve performansının artacağından hiç şüpheniz olmasın.

Beşiktaş Villa Temizliği

Villalarda genellikle 2 ve daha fazla kat mevcuttur. Bu sebeple villa temizliğinde en az 4 personel görevlendirmekteyiz. Gerek yapısal özelliği ve gerekse dekorasyon itibariyle daha çok hassasiyet gerektiren villa temizliğinde firma olarak buna özen göstermekteyiz.

Beşiktaş Merdiven Temizliği

Apartmanlarda 10 kat ve üzeri olanlarda bina görevlileri hizmet vermekte birlikte 10 kat altındaki apartmanlarda merdiven temizliği hizmetini sağlamak üzere şirketler yer almıştır. Sizlerden gelen talebe göre apartman merdiven temizliğini haftada 1 veya 2 gün olmak üzere sağlamaktayız. Bu hizmetin içerisine merdivenlerin temizlenmesi, asansör kapılarının ve içlerinin silinmesi, bina giriş kapı camlarının silinmesi, doğal gaz sayaçlarının temizlenmesi dâhildir. Yine her apartmanın farklı ve özel istekleri de tarafımızca karşılanmakta olup, tüm araç gereç ve malzemeler firmamız tarafından temin edilmektedir.

Beşiktaş Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği en zorlu temizlik konularından biridir. Bu nedenle uzman ekiplerimiz tarafından vinç sistemleri kullanılmak suretiyle cam temizliği yapılmakta, dış cephe duvar, reklam panoları, özel malzemeler ile temizlemektedir.

Beşiktaş Fabrika Temizliği

Yüksek maliyetli makinelerin ve değerli bir takım teknik araçların bulunduğu fabrikaların temizliği tecrübe gerektiren bir iştir. Bu nedenle fabrika temizliği konusunda tecrübeli personellerimiz bu hizmette görevlendirilmektedir. Fabrikanın iç alanlarının, makinelerin, yönetim ofislerinin, dış cephenin temizliği dikkatli ve özenli bir şekilde tarafımızca yapılmaktadır.

Beşiktaş Otel Temizliği

Genel olarak otellere olan temizlik hizmetimiz periyodik şekilde sağlamaktadır. Ancak istenildiği takdirde tek seferlik temizlik hizmetlerimiz de söz konusudur. Otel temizliğinde ihtiyaçlarınıza göre hizmet etmekteyiz. Otel temizliği hizmetimiz; odaların temizliği, dış cephe temizliği, camların silinmesi, ortak kullanım alanlarının temizlenmesi, havuz temizliğini kapsamaktadır. Gerektiği takdirde sabit personel desteği ve çeşitli organizasyonlar için personel desteği gibi hizmetlerimiz de bulmaktadır.

Beşiktaş Zemin Temizliği Ve Cilalama Hizmeti

Çeşitli türden zeminlere hiçbir şekilde zarar vermeden özel makinelerimiz sayesinde zemin temizliği hizmeti sunmaktayız. Yine cilalama hizmetimiz de mevcuttur.

Beşiktaş İş Yeri Ve AVM Temizliği

Yine ofis temizliği hizmetimizi iş yeri ve AVM temizliği için de tek tek uygulamaktayız. Ayrıntılı bir temizlik hizmetimiz söz konusu olduğu gibi iş yeri ve AVM’ ler için sabit personel de temin etmekteyiz.

Beşiktaş Yerinde Koltuk Ve Halı Yıkama

Koltuk ve halı yıkama için özel olarak tasarlanmış endüstriyel makinelerimiz ve şampuanlarımız ile bu hizmeti sunmaktayız. Bir gün öncesinden firmamızı arayarak randevu almanız ile birlikte evlerinize gelerek bu hizmeti sizlere sunuyoruz. Halı ve koltuk takımlarınız haricinde yatak ve sandalye yıkama hizmetimiz de mevcuttur.

Beşiktaş Sabit Temizlik Personeli Temini

Personelimizin SGK, maaş, yol parası gibi ödemeleri tarafımızca karşılanmak suretiyle sabit temizlik personeli ihtiyaçlarınız şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda görevlendirilmiş mevcut sabit temizlik personelini beğenmediğiniz takdirde, 1 hafta içerisinde yeni personel değişimi sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan Beşiktaş Temizlik Şirketi ile sizde kurumsal ve memnuniyet verici sonuçlar elde edeceksiniz.

İş yerinizin ve evinizin temizliğini sağlamak ve gereksiz sorunlarla uğraşmamak için her zaman firmamıza ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kurumsal yapımız ile hizmet verdiğimiz memnun müşterilerimiz hakkında istediğiniz takdirde sizlere referanslar sunabiliriz. Daha sorunsuz bir temizlik için farklı olduğumuzu görmeniz, firmamız ile tanışmanız için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmenizdir.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*