ARA02129092814

Temizlik Personeli Temini

Temizlik şirketlerinin sağlamış olduğu bordrolama hizmeti ile birlikte, şirketler adına yaptığı iş alımları, hizmet içi eğitimleri, hizmet denetimi, sgk takipleri gibi bir çok aşamayı yaptıkları için çok sayıda ki şirket temizlik personeli teminini bu temizlik şirketleri aracılığı ile yapmaktadır. Özellikle dönemsel personel talepleri nedeni ile iş çıkışlarının çok yapıldığı işletmelerde doğacak yasal sorumluluklardan kurtulmak için önemli bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır.

Sözleşmeli Temizlik Personel Temini

Sözleşmeli Temizlik Personeli

Tarafımızca verilen sözleşmeli temizlik personeli için 6 aylık veya 1 senelik dönemler üzerinden sözleşmeler yapılmaktadır. Ancak şirketimiz farklı talepler içinde şirketlere özel çözümler sunmaktadır. Temizlik personellerimizin hizmetleri çeşitli zaman aralıklarında denetçilerimiz tarafından takip edilmektedir. Aynı zamanda temizlik personellerimizin tüm özlük hakları şirketimiz tarafından güvence altına alınmaktadır. Sgk girişleri işe başlamadan şirketiniz yetkililerine ulaştırılacaktır.

Yarı-Tam Zamanlı Temizlik Personelleri

Kısa süreli olarak nitelendirdiğimiz günü birlik veya haftalık çeşitli açılış ve organizasyonlar için talep edilen istenilen sayıda personel temini şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Gerekirse tüm araç gereç ve malzemeler de şirketimiz tarafından karşılana bilmektedir. Temizlik personeli temini için bizlerle iletişime geçe bilirsiniz.