ARA02129092814

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği Fotoğrafları
Dış Cephe Temizliği Hizmetleri

Hayatımızın olmazsa olmazı olan temizlik, sağlık ve görsellik açısından önemli bir faktördür. Sağlıklı yaşam ve sağlıklı bir toplum, periyodik bir sistemle temizlenen alanlarda mevcuttur. Özellikle günümüzde şehir hayatının yoğunluğu, gittikçe artan nüfusumuzun sebebi ile temiz havayı solumak oldukça güç hale gelmiştir. Bu durum yaşam alanlarımızın da daha çabuk kirlenmesine sebep olmaktadır. Sağlıklı bir toplumda yaşayabilmek için en önemli kurallardan biri temizliktir. Diğer yandan işin görsel yanı da vardır. Daha temiz alanlar insanın her zaman yaşam enerjisini arttırmaktadır.

Kale Temizlik Şirketi olarak uyguladığımız temizlik alanlarından biri olan dış cephe temizliği de görsel alanda önemli konulardan biridir. Yüksek binaların, iş yerlerinin veya gökdelenlerin en gösterişli yanı dış görünümüdür bu görünümün estetiği de temizlikle sağlanır.

Temizlik alanında en zor ve güvenlik isteyen Dış cephe temizliği, bazen tamirat bazen boya badana isteyen oldukça zorlu bir iştir. İstediğiniz kalite ve hizmeti alabilmeniz için bu konuda Kale Temizlik Şirketi sizin için en iyi seçim olacaktır. Yıllardır çalıştığımız ekibimiz ve gerekli ekipmanlarımızla sizlere dış cephe temizliği dış cephe cam temizliğini istediğiniz kalitede sunmaya her zaman hazırız.

Dış cephe temizliği zorlu olmasından dolayı güvenlik isteyen en önemli alandır. Uzman ekibimiz ve kullandığımız Avrupa standartlarında olan vinçler ve makinelerimizle her türlü güvenlik ve donanıma sahibiz. Çalışmakta olduğumuz personellerimiz bu alanda çalışabilmesi için gerekli sağlık kontrollerinden geçmektedir. Ayrıca kullandığımız güvenlik aletleri, vinç ve teçhizatın belirli zaman aralıklarında bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.

Dış cephede cam, granit, kompozit gibi benzeri yüzeyler periyodik aralıklarla temizlenmez ise zamanla dış ortamdan aldığı kir, yağ, toz ile kalıcı izlere maruz kalabilir. Kale Temizlik Şirketi olarak dış cephe temizliğini en ulaşılması zor olan alanlara kadar temizliyoruz. Kullandığımız kimyasal ve sistem sayesinde lekesiz tek bir pürüz bile kalmayacak şekilde temizliği sağlamaktayız. Reklam ve cam panoları, Mekan panoları, Yüksek iş yerleri ve AVM’lerin dış cephesi, ve daha değişik dış cephe cam temizliği için hizmet vermekteyiz.

Dış Cephe Temizliği hizmetinde yaptığımız çalışmalar özetle sıralamak gerekirse şöyledir;

 • Ev, apartman, site, İş yerleri dış cephe boya badanası yapılmaktadır. Ayrıca isteğe göre apartman ve evlerinizin dış cephesi köpükle döşenir.
 • Yüksek katlı binalar, iş yerleri ve AVM’lerin dış cephe cam temizliği yapılmaktadır. Dış cephe temizliğinde asitrik ürünler yüzeye zarar vereceğinden kullanılmaması gerekir . Biz şirket olarak dış cephe cam yüzeyine göre kullandığımız kimyasal ile silmeye gerek kalmadan pürüzsüz temizliği sağlıyoruz. Camların yüzeyine göre kullandığımız ürünler ile yüzeye zarar vermeden lekesiz temizlik sağlanmaktadır.
 • Klasik cam temizliğinde lastik veya çek-pasların kullanılması camlardaki kiri ve tozu derzlere saklamaktadır. Yağmur yağdığı anda derzlerden çıkan kir pas tekrar camları eski haline kısa zamanda döndürebilir. Bizi seçmenizde ki en önemli avantajda buradan kaynaklıdır ki kullandığımız kimyasal sayesinde derzlerde oluşan kirler de temizlenmektedir.
 • Bu alanda en önemli hususta güvenliktir. Profesyonel ekibimiz gerekli sağlık kontrollerinden ve eğitimden geçmiştir. Kullandığımız makine ve teçhizatın bakımları da belirli aralıklarla yapılmaktadır.

Kale Temizlik Şirketi olarak yıllardır çalışmakta olduğumuz personellerimiz ve müşterilerimizden aldığımız güzel yorum ve güven ile sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz. Kale Temizlik Şirketi ile anlaştığınız fiyat her zaman aldığınız hizmete değecek bir ücrettir. Dış cephe temizliği, dış cephe cam temizliği için en doğru adres olacağından emin olabilirsiniz. Ücretsiz keşif için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

10 Comments on Dış Cephe Temizliği

 1. Dış cephe temizliği için Kale temizlik şirketi ile çalıştık ve bir sene sonrada kendileri ile çalışmayı planlıyoruz. Kale temizlik personeli bu konuda gerçek bir kurumsal hizmet sundukları için kendilerine referans amaçlı bir yorum paylaşımında bulunuyorum. Beylikdüzü Hadımköy tarafından yer alan fabrikamızın dış cephe temizliği hizmetini bizleri memnun edecek şekilde tamamladılar. Kendilerini dış cephe temizliği konusunda tavsiye ediyorum.

 2. İstanbul halkalıda yer alan yeni ek binamızın dış cephe temizliğini yaptırmak istiyoruz. Binamızın ön tarafının tamamı cam ile kaplıdır. Diğer kenarları ise sadece pencerelerden oluşmaktadır. Ek binamız 5 kattan oluşmaktadır. Bu konuda sizlerden fiyat teklifi istemekteyiz. Mail adresimize fiyat teklifini suna bilirsiniz.

 3. Saffet Sağlam // Aralık 25, 2016 at 8:57 am // Cevapla

  Ofisimiz ikinci katta yer alması nedeni ile dış cephe temizliğini yaptırmak için vinç gerekmektedir. Bu nedenle Kale temizlik şirketi ile anlaşma yoluna gittik. Yapılan anlaşma sonrasında gelen sepetli vinç ve 2 camcı personel ile dış cephe camlarımız, reklam panosu ve kompozitler ilk günlü temizliğine kavuştular. Her sene 12 ay gibi bir zaman diliminde yaptırdığımız dış cephe temizliği için bir daha ki sene içinde kendileri ile sözleşme yaptık. Yapılan işin kalitesi ile birlikte müşteri ilişkilerindeki seviyeli samimiyet adına kendilerine teşekkür ederim.

 4. Göhan Zerin // Mart 11, 2017 at 7:11 am // Cevapla

  Beylikdüzünde yeni açılan ofisimizin dış cephe ve iç mekan temizliğini Kale temizlik şirketi yaptı ve kendilerine teşekkür ederiz ki sorunsuz ve kaliteli bir çalışma gerçekleştirdik.

 5. Hakan Deniz // Mart 26, 2017 at 7:08 pm // Cevapla

  Beylikdüzü White Corner Avm’de yer alan iş yerimizin dış cephe temizliğini Kale temizlik şirketi ile halletmiş olduk. Profesyonel bir hizmet almak bizler için mutluluk kaynağı oldu. Kale dış cephe temizliği konusunda kendilerini tavsiye etmekteyim.

  • Kale temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermek bizler içinde çok önemlidir. Hizmetlerimizde sizlerin memnuniyeti her zaman en çok dikkat ettiğimiz hizmet kalitesi göstergesidir. İstanbul ilimizde 2017 için dış cephe temizliği konusunda gerekli teknik ve personel donanımlarına sahip bir sistem oluşturduk. Amacımız senede bir defa yaptırdığınız bu çalışmayı sorunsuz ve tam istediğiniz gibi yerine getirilmesidir. Bizler tüm talepleriniz için mail ve telefonlarınızı bekliyor olacağız.

 6. Dış cephe temizliği konusunda Kale temizlik şirketi ile çalıştım ve memnuniyet konusunda iyi bir başarı elde ettiklerini gönül rahatlığı ile söyleye bilirim. Özellikle en çok dikkat ettiğimiz iş sağlığı ve güvenliği konularında aşırı titiz davranmaları bizleri memnun etti. Sepetli vinç ile yapılan çalışmalarda aynı anda iki personel cam ve kompozitlerin silinmesini gerçekleştirdiler. Ve bu esnada güvenlik kemerleri daima takılı oldu. İstanbul’da Avm, Plaza ve iş yerleriniz için Kale temizlik şirketi ile Dış cephe temizliği konusunda çalışmanızı tavsiye ediyorum. Hem fiyat hemde kalite anlamında kaliteli bir firmadır.

 7. Kaan Sümbül // Temmuz 3, 2019 at 4:18 am // Cevapla

  Dış cephe temizliği profesyonellik gerektiren hizmet alanlarından bir tanesidir. Bunu deneyimleyerek görmüş olmak her ne kadar beni mutsuz etse de sonunda istediğim bir dış cephe cam temizliği yaptırmış olmak olumlu bir sonuç oldu. İstanbul hadımköy yolu üzerinde yer alan Atatürk sanayi sitesinde yer alan binamızın her sene dış cephe temizliğini yaptırmaktayız. Son 3 senedir yapılan temizliklerde her defasında 2’inci firma arayışı içerisinde olduk. Çünkü anlaşma yaptığımız firma istediğimiz temizliği başaramadı. 2019 senesinde ise Kale temizlik şirketi ile çalıştım ve sonuç gerçek anlamda profesyonel oldu. Ve buradan gördüm ki sorun temizlik alanı işin ehli olmayan kişiler. Dış cephe temizlikleri konusunda Kale temizlik şirketini tavsiye ediyorum.

 8. Hakan Aslan ( İş Hanı Sorumlusu ) // Mayıs 17, 2020 at 6:59 am // Cevapla

  Dış cephe temizliği konusunda Kale temizlik şirketi ile 2019 yılında çalışma fırsatı yakaladık ve bu senede kendileri ile çalışmalara devam edeceğiz. Diğer bir çok firma ile çalışma yaptık ama genelde su ile yıkayıp geçmekteydiler. Kale temizlik şirketi ise bu konuda özel kimyasallara kullanarak birinci sınıf bir sonuç üretmeyi başardılar. Özellikle alikobant bölümleri için yapılan uygulamalar sayesinde ilk günkü halini aldılar diye bilirim.

  Kale Temizlik Şirketini çalıştığım temizlik şirketlerinden ayıran özellikler şu şekildedir;

  1. Sözünde durmaları; Yaptığımız anlaşmaya uygun olarak tam zamanında başlayıp yine belirlenen sürede iş teslimi yaptılar.
  2. Fiyat teklifi verirken doğru rakamlar üzerine çalıştıklarını diğer firmaların tekliflerini inceleyerek görmek mümkün oldu.
  3. İş esnasında iş sağlığı ve güvenliğine çok fazla önem veriyorlar.
  4. Kullanmış oldukları aparat ve diğer malzemeler her iş için özel olarak alındığını gördüm.
  5. Dış cephe konusunda çok fazla referansa sahipler. Bire bir 4 referansını arayarak bilgi aldık.

  Kale temizlik şirketinin web sitesine gelip bu kadar uzun yorum yapmamda ki neden iş prensibimiz ile ilgilidir. Bizlerle ile yapan her firmayı değerlendirmeyi bir prensip olarak belirledik. Dış cephe cam temizliği konusunda özellikle İstanbul’da iseniz kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

 9. Dış cephe temizliği konusunda Kale Temizlik Şirketi ile yaptığımız anlaşma sonrasında memnuniyet konusunda hiç bir problem yaşamadık. Binamız için 42 metre ve 27 metre olmak üzere iki adet sepetli vinç ile hizmet verdiler. Camcı personeller gerçek anlamda işini biliyorlardı. Kullanmış oldukları kimyasallar ve temizlik esnasında ki iş güvenliği önlemleri taktir ediciydi. Kendilerini dış cephe cam temizliği konusunda tavsiye ediyorum. İstanbul’da sanırım Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerine hizmet veriyorlar.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*