ARA02129092814

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Bahçelievler Temizlik Şirketi Hizmeti

Yaşantımızın en önemli kavramlarından biri de, hiç şüphesiz temizliktir. Biz de Bahçelievler temizlik şirketi olarak, profesyonel temizlik anlayışını sizlere sunmaktayız. Hizmetlerimiz, sektördeki lider anlayışla yürütülerek firmamızın tecrübeli personelleri tarafından îfâ edilmektedir. Kendi sahasında lider marka anlayışı güderek vermiş olduğumuz ev temizliği ve şirket temizliği hizmetlerimiz, ferah ve hijyenik bir yaşam geçirmenizi de sağlamaktadır.

Kale Temizlik Şirketi markasıyla vermiş olduğumuz hizmet, size sağlıklı yaşamın da kapılarını aralamaktadır. Gerek çalışma ortamınızın gerekse de yaşam alanınızın hijyenik unsurları barındırması, birçok hastalığın size uğramasını engellemektedir. Biz de, uyguladığımız temizlik hizmeti ile doğru planlanan ve en iyi temizlik mâlzemelerinin kullanılması doğrultusunda bir iş planına sâhip olmaktayız.

Bahçelievler temizlik şirketleri arasındaki muhkem konumumuz da, sektörde yer aldığımız yılların bize bahşetmiş olduğu temel kalite prensiplerinden biridir. Salt ticârî gayeler düşünülmeden hareket eden firmamız, lokal temizlik sahaları başta olmak üzere genel temizlik hizmetleri de vermektedir. Bu anlamda, tüm personelimiz en güvenli ve en hijyenik çalışma ortamını sizlere sağlamak adına gayret göstermektedirler. Böylece doğal yaşam alanınızda hiçbir müessif olayla karşılaşmadan hareket etme kabiliyetine sâhip olabiliyorsunuz.

Firmamız, temizlik sahası için en önemli yenilikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu maksatla Kale Temizlik Şirketi, hem erkek hem de kadın personelleri ile en doğru yöntemleri uygulayarak size temizlik hizmeti vermektedir. Bu anlamda her lokal bölge için de farklı temizlik tekniklerini kullandığımızı belirtmemiz gerekiyor. Söz gelimi ev temizliği ile ofis temizliği ya da işyeri temizliği hususlarında başkaca yöntemler uygulamaktayız. Her alanın kendi özelliklerine has sistemleri bulunduğundan, buna uygun olarak personellerimiz hareket etmektedir. Aynı zamanda evler ve işyerleri için kullanılan temizlik ve hijyen mâlzemeleri de değişkenlik göstermektedir. Zeminlerin niteliklerine uygun olarak kullanılan hijyen mâlzemelerimiz, aynı zamanda en kaliteli numuneler test edildikten sonra kullanılmaktadır.

Bahçelievler Temizlik Şirketi Hizmet Kategorileri ve Detayları

Firmamız, yapmış olduğu temizlik hizmetlerini, hangi lokasyona göre yaptıysa o şekilde tanımlamaktadır. Buna göre firmamızın yoğun olarak faaliyet gösterdiği hizmet kategorilerinden biri de ev temizliğidir. Ev temizliğinin yanı sıra da birçok farklı alt kategoride hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bahçelievler Ev Temizliği: Evlerinizin her türlü temizliğini gerçekleştiren Kale Temizlik Şirketi, bu anlamda profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ev temizliğimizde farklı birçok seçeneğimiz bulunmaktadır.

Bahçelievler Dolu – Eşyalı Ev Temizliği

Firmamız, eşyalı evleriniz için temizlik hizmeti de vermektedir. Bu anlamda hâli hazırda kurulu bir ev içerisinde tüm detaylarıyla temizlik işlemleri personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu noktada her büyüklükte evlere hizmet verdiğimizi de belirtmemiz gerekiyor. Stüdyo dairelerden, dubleks ve tripleks dairelere kadar, konut temizliği ihtiyacınızı firmamız karşılayabilmektedir.

Bu kategoriye ait temizlik süresi ise, evinizin büyüklüğü nispetinde değişkenlik göstermektedir. Dolu ev temizliği hizmetlerimiz arasında birçok farklı faaliyeti gerçekleştirebilmekteyiz. Bu anlamda şu şekilde hizmetler vermekteyiz:

 • Cam Silme
 • Mutfak Temizliği
 • Banyo Temizliği
 • Toz Alınması
 • Perde Yıkaması
 • Perde Takılması
 • Ütü Yapılması
 • Duvarları Silmek
 • Mutfak Dolaplarının Temizliği
 • Buzdolabı Temizliği
 • Halı Silme
 • Koltuk Silme
 • Koltuk Yıkama

Firmamız, tüm bu hizmetlerinin yanı sıra özel olarak istekte bulunacağınız talepler içinde çözüm sunabilmektedir. İstediğiniz hizmetlere göre personel sayısında da değişiklik yapılmaktadır. Bu anlamda farklı birçok personelimiz, ihtiyacınıza yönelik olarak evlerde görevlendirilmektedir.

        Bahçelievler Ev Temizliği Çalışma Saatleri

Temizlik firmamızın personelleri, dolu evleriniz için çalışma saatlerini 09.00 ile 17.00 arasında tutmaktadır. Buna göre, ilgili saat dilimleri arasında her türlü temizlik işlemleriniz yapılmaktadır. Saat 17.00 itibarıyla da temizlik işlemleriniz sonlandırılmaktadır.

Bahçelievler Ev Temizliği Şirketi Hizmetleri

Ev temizliğiniz için standart işleyişte bir bayan çalışanımız gelmektedir. Evin büyüklüğü ve istenilen temizlik hizmetinin ölçeğine göre bu sayı artırılabilmektedir. Ayrıca istenilen işlere göre farklı fiyatlandırma da yapılabilmektedir. Bununla birlikte, genel itibarıyla ödemeler temizlik işlemleri bittikten ve tarafınızdan onay geldikten sonra temizlik için gelen personelimize nakit olarak yapılmaktadır. İstenilirse ödemeler, banka hesaplarımıza havale ya da EFT yoluyla da gönderilebilmektedir.

Bahçelievler Boş Ev Temizliği

Dolu evler kadar, boş evler için de temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Bu, genel olarak evlenen çiftlerin evleri ya da inşası bitmiş evlerin temizliği olarak şekillenmektedir. Boş ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği gibi tadilat sonrası ev temizliği de verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Bu durumlarda evlere detaylı temizlik yapılması gerekmektedir. Bu nedenle eve gelen temizlik personeli sayısı en az iki olmaktadır.

Personellerimiz boş evleriniz için, banyo temizliği, mutfak temizliği, duvarların silinmesi, peteklerin silinmesi, kapı ve pencerelerin temizliği gibi işlemleri gerçekleştirmektedirler. Bununla birlikte boş evlerde mesai saati uygulamamız da bulunmamaktadır. Boş evlerde kullanılan temizlik mâlzemeleri ile temizlik ekipmanları, firmamız tarafından tedarik edilmektedir.

Bahçelievler Villa Temizliği

Firmamız, boş ev ve dolu ev temizliğinin yanı sıra villa temizliği hizmeti de sunmaktadır. Villa temizliği işlemlerinde, daha geniş yüz ölçümlü bir alan olduğu için daha programlı ve planlı çalışmaların yapılması gerekmektedir. Bu nedenle villa temizliğinde en az dört temizlik personelimiz görevlendirilmektedir. Yapılan temizlik çalışmalarının titiz ve her bölüme yayılmış şekilde gerçekleştirilmesi öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Kale Temizlik Şirketi; Temizlik hizmet taleplerinde diğer temizlik şirketleri içerisinde müşteri memnuniyeti, hoşgörü, empati, kurumsallık ve profesyonel hizmeti sentezleyerek çalışmalarını yürütmeyi amaç edinerek, başarı göstergesi olarak görmektedir.

Bahçelievler Ofis Temizliği

Temizlik işlemlerinde firmamız aynı şekilde ofis temizliği için de hizmet vermektedir. Çalışanların daha rahat bir işyeri alanı içerisinde çalışabilmelerini mümkün kılmak adına gerçekleştirdiğimiz bu faaliyetler, istenildiği takdirde belli periyotlara yayılmış şekilde de gerçekleştirilebilmektedir. Bu maksatla ofis temizliklerimiz, genel itibarıyla aylık faturalandırma döngülerine ait olmak üzere ücretlendirilmektedir. Ofis temizliğinde genel hijyenik koşullar sağlanmakta ve bununla birlikte ofis içerisinde yer alan tüm elektronik cihâzlar ile eşyaların temizlenmesi yapılır.

Bahçelievler Ofis Temizliği Hizmet Çözümleri

Bahçelievler Dış Cephe Temizliği

Ev, ofis ve işyeri temizliğinin yanı sıra Bahçelievler Temizlik Şirketi olarak aynı zamanda dış cephe temizliği hizmetini de gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda geniş bir uygulama sahası ve referans ağımızın bulunduğunu da ifâde etmemiz gerekiyor. Dış cephe temizliği işlemlerimiz, sabit asansörler, sepetli vinçler ve platformlar yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda güvenli ve profesyonel bir temizlik işlemi için önceden keşif yapmamız gerekmektedir.

Bahçelievler Yangın Sonrası Temizliği

Büyük yada küçük ölçekli yangın sonrası ortaya çıkan is ve koku bulunduğu ortamın tamamına yayılmaktadır. Bu nedenle yangın çok küçük bile olsa ortamın detaylı bir şekilde temizliği yapılması gerekmektedir. Kale temizlik şirketi bu konuda sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Yangın sonrası temizlik taleplerinizde öncelikle mutlaka keşif yapmamız gerekmektedir. Sonrasında fiyat teklifi doğrultusunda hizmet belirlenen günde yerine getirilecektir.

Bahçelievler Temizlik Personeli Temini

Temizlik personeli talepleri evler, ofisler, iş yerleri ve fabrikalarınız için tam zamanlı, yarı zamanlı veya periyodik olarak sağlanmaktadır. Kale temizlik şirketi olarak bu tür personel taleplerinin tamamına %100 memnuniyet garantili hizmet sağlanmaktadır. Temizlik Personeli taleplerinde şirketimiz bir çok yasal sorumluluğu üzerine almaktadır. Hizmet talepleri için bizlerle iletişime geçmeniz durumunda ihtiyaçlarınıza yönelik personeller en kısa sürede sağlanacaktır.

Bahçelievler Site ve Merdiven Temizliği

Türkiye’de sayıları her geçen gün artan siteler için vermiş olduğumuz temizlik hizmetleri de bulunmaktadır. Buna göre sitelerde yer alan asansörlerin, merdivenlerin, otoparkların, havuzların ve bina camlarının temizlik işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca düzenli olarak çöplerin toplanması ya da çim biçme hizmetleri de verilmektedir.

Bahçelievler Temizlik Şirketi olarak, temizlik sahasının her türlü faaliyet kolunda hizmet vermekteyiz. Tam anlamıyla profesyonel personel ve ekibimiz ile sunduğumuz hizmetler, ev temizli, ofis temizliği, iş yeri temizliği, dış cephe temizliği ve villa temizliği gibi farklı sahalarda îfâ edilebilmektedir. Uygun fiyat garantisi ile sunduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak için 0212 909 28 14 numaralı Kale Temizlik Şirketi çağrı merkezini günün her saatinde arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size detaylı bilgi vererek, randevu taleplerinizi karşılayacaklardır. Temizlik gibi önemli bir faaliyet kolunda, bugüne kadar binlerce kaliteli referansımızın da bulunduğunu ifâde etme gereği bulmaktayız.

2 Comments on Bahçelievler Temizlik Şirketi

 1. Bahçelievler’e 15 gün sonra taşınacağım. Evim 3+1 olup net olarak 125 Metre karedir. Taşınacağım evde daha öncesinde bir aile oturuyormuş. Evin içine girip baktığımda özellikle mutfak dolapları, banyo bölümü ve zeminlerde problemler mevcuttur. Evin boya badanasını yeni yaptırdım, O yüzden duvar silme gibi bir talebimiz olmayacak. Tüm malzemeler sirketiniz tarafından olacak şekilde fiyat teklifi rica ediyorum. Yerimiz Bahçelievlerde Soğanlı mahallesindedir. Fiyat teklifi verirken kullanacağınız temizlik malzemelerinide belirtmenizi istiyorum. İletişim için mail adresini gönderiyorum.

 2. Verdiğim her kuruşu sonuna kadar hakediyosunuz ellerinize sağlık sizinle çalışmak büyük zevkti

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*