ARA02129092814

İkitelli Temizlik Şirketi

Boş Ev Temizliği Örnek Çalışma

Mis kokan evler, baktıkça içimizi açan pırıl pırıl camlar, toz tutmayan kapılar, parıldayan avizeler, lekesiz mutfak dolapları ve daha niceleri hepimizin vazgeçilmezidir. Fakat ne yazık ki yoğun olan yaşamımızda yukarıda bahsettiklerimizi sık sık yapamamakta, ihmal etmekte ve hoşlanmadığımız görüntülerle karşılaşmaktayız. Daha çok çalışan hanımların yakındığı yukarıda bahsettiğimiz durumların olumsuz olmasını artık dert etmeyin. İkitelli Temizlik Şirketi olarak size mis kokulu alanlar, pırıl pırıl camlar, toz tutmayan kapılar, ışıldayan zeminler bırakıyoruz ve daha mutlu olmanız, yaşadığınız alanda huzuru bulmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Size en iyisini sunuyoruz ve size bunun keyfini sürmek düşüyor. Tecrübeli ekibimiz ve yıllar yılı süren deneyimimiz ile aldığımız takdirlere sizin takdirinizi de eklemek istiyoruz.

Kendimize güvendiğimiz sektörümüzde ev, ofis, villa, iş yeri, fabrika, merdiven, dış cephe temizliği gibi alanlarda siz değerli müşterilerimize özverili, memnuniyet garantili hizmeti sunuyoruz. Bizi biz yapan değerlere sıkı sıkıya bağlı yönetim ve yönetici arkadaşlarımızla ayağınıza geliyoruz.

İkitelli Ev Temizliği

İster ailenizle ister arkadaşlarınızla ister eşinizle ister tek! Kimle yaşarsanız yaşayın bir evin vazgeçilmezi ve temeli elbette ki sevgi, saygı ve huzurdur. Bunun akabinde sayılacak bir evin olmazsa olmazları arasında ilk 5’in içerisinde kesinlikle temizlik yer alır. Çalışan bayanlar, kalabalık ev arkadaşları, kalabalık aileler, sosyal hayatına daha fazla zaman ayırmak isteyenler için uzman ekibimiz ile sizden gelecek telefonu bekliyoruz. Evinize gelerek dip köşe temizlik yapıyoruz. Memnuniyeti sağlamadan işimizi bitirmiyoruz.

Ev temizliği kapsamında genel temizlik, boş daire temizliği, detaylı temizlik ve inşaat sonrası temizlik yer almaktadır. Aşağıda size bu kapsamdaki temizlik türlerimiz hakkında bilgi vereceğiz.

Genel Temizlik

Titiz hanımların vazgeçilmezi olan genel temizlik ile evinize gelen çalışma arkadaşlarımız kapılarınızı iç dış siler, banyo ve mutfak dolaplarınızın iç ve dış temizliğini yapar, evinizin zeminini uygun malzemeler ile yıkar ve kurular, evinizin tozunu eşya ve aksesuarlarınıza zarar vermeden alır. Size tertemiz ve mis kokulu bir ev bırakır. Memnun kaldığınız ve bizimle çalışmayı sürekli hale getirdiğiniz takdirde yapacağınız periyodik programlama ile eviniz ziyaret edilerek aynı işlemler tekrarlanır. Sizin ve aileniz için özellikle evinizde küçük çocuklarınız varsa onların sağlığı için bu temizliğin sürekliliği zorunludur.

Detaylı Temizlik

Tepede tırnağa temizlik olarak adlandırmak yanlış olmayacaktır detaylı temizlik türünü. Detaylı temizlik ile eve gelen ekibimiz camlarınızın iç ve dış temizliğini yapar, camları parlatır ve çerçevelerini uygun malzeme ile temizler. Evinizin duvarlarını yine uygun malzeme ile silerek kurular. Bunlar yapılırken temiz iş yapmak kadar malzemenin uygunluğunu da kontrol eder ve asla evinize zarar verecek bir temizlik malzemesi kullanılmaz. Kısacası sizin için en önemli yer olan evinize ekip arkadaşlarımız kendi evi gibi davranır ve en iyisini düşünür. Duvar temizliği ardından kapıların iç ve dış temizliği yapılır ve zemin yıkanır, kurulanır. Mutfak ve banyo dolapları detaylı bir şekilde silinir, düzenlemeleri yapılır, dolap yüzeyleri parlatılır. Tüm bunlar yapılırken evinizdeki eşyalar gözetilir ve zarar verilmez.

Boş Daire Temizliği

Biri taşınmak mı dedi? Tası tarağı toplayıp gitmek yani. Nasıl da gözünüzde büyüdü değil mi? Düşündükçe işlerinizin çokluğu daha şimdiden sizi yordu mu? Yardıma geliyoruz! Sizi en büyük yükten kurtarıyoruz; boş evinizi temizleyip eşyalarınızı daha kolay ve hızlı yerleştirmenizi sağlıyoruz. Boş ev temizliği işi kapsamında evinizin tüm camlarının iç ve dış temizliğini ve parlatmasını yapıyoruz. Zeminin uygun maddeler ile silinerek temizlenmesini sağlıyoruz. Mutfak ve banyo dolaplarınızı temizleyip parlatıyoruz. Evdeki zorlu lekeleri çıkararak size tertemiz bir ev bırakıyoruz. En önemlisi de banyo ve tuvaletlerinizi de detaylı bir şekilde temizleyerek size hizmet sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik doğru yapılmadığı takdirde uzun süreli sorun ve sıkıntılara yol açmaktadır. Çizilmeler, toz ve talaştan iyi temizlenemeyen dip köşe ve daha bir çok benzeri olay ilk başlarda gözümüze batmasa da sonraki zamanlarda sıkıntılara yol açabilir. Bu sıkıntılarla karşılaşmamanız adına sizin yerinize bu yükü yükleniyor ve size tertemiz, mis gibi evler bırakıyoruz. Kalıntıları detaylı bir şekilde kazıyor ve temizliyoruz. Camların üzerindeki bantları dikkatli bir şekilde çıkarıyoruz. Evde yer alan tüm dolapları detaylı şekilde temizliyoruz. Zemini gerekli malzemeler ile yıkayıp kuruladıktan sonra kapıları da aynı özveri ile siliyoruz. Evde yer alan fayansları da parlattıktan sonra evinizi tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz.

İkitelli Ofis Temizliği
Hayatımızın ayrılmaz parçası olan iş ortamımızda günümüzün büyük bölümünü geçirir, stresimizi yaşar, mutluluğumuzu paylaşır ve çalışırız. Yoğun günler geçirdiğimiz ofisimizin temiz ve düzenli olması vazgeçilmezdir. Sizler için düzenlenen bu temizlik alanı ile ilgili olarak yardımınıza geliyor ve ofisinizi çöp boşaltmadan cam temizliğine kadar titizlikle düzenliyoruz. Bunu yaparken eşyalarınıza ve aksesuarlarınıza zarar vermiyor en önemlisi de kaleminizi dahi bulduğumuz yere bırakıyoruz. Dilerseniz periyodik aralıklar ile sizi ziyaret ediyor ve temizliğinizi yapıyoruz. Size mis kokulu, tertemiz bir ofis bırakıyoruz.

Ofis Temizliği Hizmeti

Ofis Temizliği Hizmeti

İkitelli Villa Temizliği
Villa temizliği de hizmetleri arasında  olan şirketimiz size en iyi hizmeti en iyi ekip ile sunuyor. Zor bir iş olan villa temizliği tek başına yapılabilecek bir iş olmadığı için kalabalık ekibimiz evinizin her köşesini parlatırken aynı zamanda zamandan da tasarruf ediyor ve en önemlisi de hijyeni sağlıyor. Camlar, kapılar uygun şekilde temizlenir. Zemin uygun malzeme ile yıkanır ve kurulanır. Dolaplar düzenlenerek parlatılır. Evin her köşesinin tozu alınır ve hijyenin en önemli olduğu mekanlar olan banyo ve tuvaletler temizlenir. Villanıza hoş koku bırakacak sizi mutlu edecek en kaliteli ürünler kullanılır ve eviniz size teslim edilir.

İkitelli Merdiven Temizliği
Ev, apartman, iş yeri… Hayatın her alanını kaplayan merdivenler. Günümüzde asansörler ağırlıklı olarak kullanılsa da merdiven temizliği tam olarak sağlanmadığı takdirde evlerimiz ve iş yerlerimiz için ciddi tehditler oluşturmaktadır. Ayakkabılarımızla dışarıdan taşıdığımız milyonlarca mikrop ve bakteri apartmanlarımıza yer eder ve temizlenmediği takdirde ciddi sorunlara yol açar. Biz bu sorunlara sebebiyet vermemek adına üstümüze düşeni yapıyor ve sizin yaptığınız programlama ile ev ya da iş yerinizin merdivenlerini temizleyerek hijyenik hale getiriyoruz. Sizin yapacağınız program ile aynı işlemi periyodik bir şekilde tekrar ediyor ve size pırıl pırıl mekânlara giden yollar açıyoruz.

İkitelli Dış Cephe Temizliği

Her geçen gün biraz daha yükselen binalar gösterişli yapılara kavuşmaktadır. Artan görsellik herkesi büyülese de bina kullanıcıları açısından ekstra bir sorumluluk gerektirmektedir. Zira büyük binaların temizliği de kendisi kadar büyük olmakta ve birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Bilhassa dış cephe temizliği yüksek binalar için çok büyük bir iş ve zor bir alandır. Dış cephe temizliğinde gerekli olan ekipmanlar sağlanmadığı sürece bu temizliğin ciddi manada yapılması mümkün değildir. Gerekli ekipmanlar sağlanmadığı takdirde büyük iş kazalarına yol açılabileceği gibi verimlilik de elde edilemez. Dış cephe temizliğini her alandan kontrol altına alabilmek için vinç, platform gibi ekipmanlar ve bu ekipmanları doğru şekilde kullanabilecek deneyimli personeller gerekmektedir. Biz size bu imkanların hepsini sunuyor ve dış cephenizi tüm detayları ile temizleyerek size teslim ediyoruz.

İkitelli Fabrika Temizliği
Yağ, kir, toz… En zorlu kirlerin adresi; fabrikalar! Kalabalığın fazla olduğu, üretimin süreklilik arz ettiği bu alanların temizliği için yanınızdayız! Üstelik siz hangi saati uygun görürseniz o saatte! Bizi arayın; fabrikanızı ziyaret edip analizlerinizi gerçekleştirelim, size uygun ekipmanları belirleyelim. Ve belirlediğiniz saatte kalabalık ekibimiz ile fabrikanızı ziyaret ediyor, çalışma arkadaşlarınıza ve ziyaretçilerinize hijyenik bir ortam sunarak prestijinizi artırıyoruz. İletişime geçmeniz yeterli!

İkitelli Otel Temizliği
Bizimle iletişime geçen; müşteri memnuniyetinizi üst seviyelere taşıyın!

Otel temizliği bir işletmecinin en önemli problemlerinden ve vazgeçilmezlerinden birisidir. Bu nedenle büyük bir önem ve titizlik gerektirmektedir. Yapılan temizliğin yanı sıra kullanılan malzemeler her alanda özen istemektedir. Müşterilerinizin taşıyıcısı oldukları hastalıklara karşı herhangi olumsuz bir tepki meydana getirmemesi gerekmektedir. Sizin için tüm ayrıntıları düşünüyoruz! Bunun yanında bir otelde olması gereken tüm temizliği yaparak size en özel en temiz en hijyenik ortamı sunuyoruz. Tertemiz camlar, bakteriden arındırılmış tuvalet ve lavabolar, tozları alınmış aksesuarlar… Her türlü hizmeti ayağınıza getirmek için bir telefonunuzu bekliyoruz. Aynı zamanda otelinizin dış temizliğini de yapıyoruz.

Otel Temizliği Çalışmaları

Otel Temizliği Çalışmaları

İkitelli Zemin Temizliği
Peşin peşin söyleyelim; her zeminde aynı ürünü ve ekipmanı kullanmıyoruz! Çünkü her zeminin yapısını tanıyor ve bu yapıya uygun hizmeti veriyoruz. Yumuşak zeminler için soft malzemeler, sert zeminler için fırçalar kullanıyoruz. Zemininizi çizmiyor, zedelemiyor, size hizmet sunarken size mağduriyet yaşatmıyoruz. İşte bizim farkımız da tam olarak burada başlıyor. Size en iyisini sunuyoruz. Zemininizi siliyor, kuruluyor ve parlatıp teslim ediyoruz.

İkitelli İş Yeri ve AVM Temizliği
İş yerleri; kısaca iş yeri sahibinin imajıdır. Ve hiçbir iş yeri sahibi imajının sarsılmasını istemez fakat bununla birebir ilgilenecek kadar zamanınızda olmaz. Sizi bu sıkıntıdan kurtarıyor ve alanında uzman ekibimiz ile yükünüzü üstünüzden alıyoruz. İş yerinize geliyor, camları, masaları, zemini uygun şekilde temizliyoruz.

AVM’ler günümüzün sosyal mekânlarıdır; öğrencilerden ev hanımlarına, küçük çocuklardan yaşlı teyzelere yediden yetmişe hemen herkesin tercihi olan bu mekânlar günün her saati oldukça yoğun ve kalabalıktır. Sayısız insanın girip çıktığı bu mekânlar temiz tutulmadığında ciddi bir salgın hastalık taşıyıcısı, mikrop yuvası haline gelir. Bunun önüne geçmek ve hizmetinizi üst seviyeye taşımak için buradayız! Sürekli eleman hizmetimiz ile hijyenik ve güvenli alışverişin adresi olun!

Yukarıda belirtilen tüm temizlik türleri için hazır olan ekibimiz ile bir telefon uzağınızdayız. Bize ulaşın; layık olduğunuz hizmeti ayağınıza getirelim.

İkitelli Temizlik Personeli Temini
Bu alanda bir çok ofis, fabrika, büro ve iş merkezlerinde sabit personel hizmetlerimiz aktif olarak devam etmektedir. Periyodik veya sürekli mesai yapacak personellerimiz şirketimiz tarafından sgk yapılarak takip edilmektedir. Sabit temizlik personeli hizmetimizde bir çok avantajlı çalışmalarımız mevcuttur. Bu konuda detaylı bilgiyi bizleri arayarak öğrene bilirsiniz.

İkitelli Temizlik Şirketleri olarak profesyonel hizmet anlayışı ile  müşteri memnuniyetini hizmetlerimizin merkezine aldık.

İkitelli ve tüm İstanbul ilçelerinde hizmetlerimiz mevcuttur. Taleplerinizi tarafımıza bildirdikten sonra siz değerli müşterilerimize en ideal teklif ile bilgilendirme yapıyoruz.

1 Comment on İkitelli Temizlik Şirketi

  1. Cihan Cengiz // Mart 3, 2017 at 8:46 am // Cevapla

    İkitelli sanayi bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kale temizlik şirketi ile ayda 4 defa olmak üzere yönetim ofis bölümlerinin temizletilmesi için anlaşma sağladık. Kendilerine teşekkür etmek için bu yorumu yazmaktayım. Göndermiş olduğu personel gerçekten istediğimiz gibi çıktı ve sağlıklı sonuçlar almakta. Bu sayede personellerimizin hijyenin doğrultusunda motivasyonları daha çok arttı. İkitelli temizlik şirketi talepleri için kendilerini bir kaç firma sahibi arkadaşıma daha tavsiye ettim.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*