ARA02129092814

Sarıyer Temizlik Şirketi

Sarıyer Ofis Temizliği Şirketi

Sarıyer Temizlik Şirketi hizmet taleplerinde Kale Temizlik Şirketi ile çözüm bulacaksınız. Kalite ile kurumsal anlayışı bir araya getiren şirketimiz alanında en iyi marka değeri oluştura bilmek için özenli ve titiz bir program ile hareket etmektedir. Temizlik hayatımızın ve çalışma ortamlarımızın olmazsa olmazları arasında ilk sırada yer almaktadır. Temizliğin olmadığı ortamlarda ne sağlıklı bir yaşam neden sağlıklı bir çalışma ortamı olacaktır. Bu nedenle temizlik sektörü her geçen gün önemini artırmaktadır. Bunun bilincinde olan Kale Temizlik Şirketi bu alanda doğru bir çalışma yöntemini geliştirmek için kendini yenileyerek büyümektedir.

Temizlik hizmetlerinde önemli olanın yapılan işin önce şirketimiz tarafından onaylanmasıdır. Şirketimiz tarafından onaylanmayan temizlik hizmeti müşterilerimizin onayı için talepte bulunulmayacaktır.

Sarıyer Temizlik Şirketleri içerisinde kendi markasını en iyi hizmet veren ve en çok tavsiye edilen temizlik şirketi kriterine getire bilmenin önünde duran problemlerin doğru tespiti ve çözümü için objektif bir bakış açısı ile incelemeler yapılmaktadır. Tespit edilen tüm olumsuzluklar ticari karın olumsuz etkilenmesini önemsemeden çözümü için çalışılmaktadır.

Temizlik sektörünün genişliği nedeni ile Kale temizlik Şirketi olarak bir çok alt seçenek tanımlaması yaptık ve bu tanımlamalara özel hizmet adımları ve programlar geliştirdik. Yani yapılacak her temizliğe aynı mantık ile bakmamamız gerektiği bilincindeyiz. Bir ev temizliği ile ofis temizliği arasında mutlaka farklılıklar olması gerekmektedir. Bu farklılıklar personelin işlem sırası, kullanılacak temizlik ürünlerinin özellikleri gibi bir çok seçeneği sıralıya biliriz.

Sarıyer Temizlik Şirketleri

Sarıyer Temizlik Şirketleri hizmet seçeneklerine aşağıda yer vermekteyiz. Temizlik kategorilerinin isimlendirmelerini yapılacak yere göre tanımlanmaktayız. En çok hizmet verdiğimiz kategorimiz ev temizlik hizmetidir.

Sarıyer Ev Temizliği; Ev temizliği hizmeti kendi arasında da bir çok alt kategoriye ayrılmaktadır. Ev Temizliği kategorisi belirlendikten sonra ona uygun temizlik programı uygulamaya konulur. Ev Temizliği alt seçenekleri ve detayları şu şekildedir;

Sarıyer Ev Temizliği

Sarıyer Ev Temizliği, Mevcut yaşadığımız evlerin temizliğini içermektedir. Genel olarak 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks seçenekleri mevcuttur. Eşyalı evlerin temizliği çalışmasında genel olarak bir personel görevlendirilmektedir. Ancak evin büyüklüğü ve temizliğin detaylarına göre bu sayı artırılabilinmektedir.

Genel olarak temizlik çalışmalarında camların silinmesi, mutfak, banyonun temizliği ve toz alınması şeklindedir. Ayrıca özel istek olarak nitelendire bileceğimiz perdelerin yıkanması ve takılması, ütü yapılması, duvar silme, mutfak dolaplarının içinin silinmesi, buzdolabı temizliği, koltuk silme veya yıkama, halı silme hizmet talepleri de yerine getirilmektedir. Bu aşamada talep edilen hizmetlerin yerine getire bilinmesi için personel sayısı arttırılmalıdır.

Sarıyer eşyalı ev temizliği sık sorulan Sorular ve Cevapları

Telefon, sosyal medya hesapları ve email üzerinden müşterilerimizin eşyalı ev temizliği konusunda bizlere sorduğu sorular ve cevaplar;

Gelen bayan hangi saatler arasında çalışmaktadır?

Eşyalı ev temizliği hizmetimiz sabah 09:00 ile 17:00 saatleri arasında tamamlanmaktadır.

Temizlik için kaç bayan gelmektedir?

Genel olarak bir bayan ile hizmet verilmektedir. Ancak talep etmiş olduğunuz işlerin fazla olması durumunda iki veya daha fazla personel talebinde buluna bilirsiniz. Gelen personel sayısına göre ücretlendirme belirlenmektedir.

Temizliğe gelen bayanların yapamam diyeceği işler olacak mı?

Temizliğe gelen bayanların çalışma saatleri arasında bir çok isteği yerine getirmektedir. Ancak talep edilen hizmetlerin büyüklüğü mesai saatleri içerisinde bitirilmeye uygun olması gerekmektedir.

İş bitimi ödemeyi nereye ne şekilde yapmamız gerekiyor?

Genel olarak iş bitimi ve onayı sonrasında personele peşin olarak ödeme yapılmaktadır. Ayrıca talep edilmesi durumunda banka hesabına havale veya eft işlemide kabul edilmektedir.

Sarıyer Boş Ev, İnşaat Sonrası ve Tadilat Sonrası Ev Temizliği

 Taşınma öncesi yapılan ev temizlikleri kendi aralarında alt kategorilere ayrılmaktadır. Boş ev temizliği hizmetinde eğer ki daha önceden hiç kullanımı olmayan bir ev için temizlik yapılacak ise buna inşaat sonrası ev temizliği diyoruz. Bunla birlikte eşyalı yada boş olan evlerde parke, boya badana işlemleri yapılması sonucu talep edilen temizliğe tadilat sonrası ev temizliği denilmektedir. Bu temizlik seçeneklerinde genel olarak yapılacak çalışmalar benzerlik göstermektedir. Detaylı bir temizlik çalışması yapılacaktır. Kapı ve pencereler, banyo ve mutfak, zemin, duvar, petek ve mevcut tüm dolap içleri temizlenecektir.

Temizlik sonrasında sizlerin onayı alınmadan işlem tamamlanmayacaktır. Yani boş ev temizliklerinde mesai saati uygulamamız söz konusu değildir.  Boş ev temizliğinde genel olarak 2 ve üzeri personel ile hizmet sağlanmaktadır. Gerekli olan makine, temizlik deterjanları gibi araç ve gereçler şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Sarıyer Villa Temizliği

Sarıyer Villa temizliği çalışmalarımız ev temizliği mantığında olmasına rağmen, çok katlı ve geniş yapılar olması nedeni ile programlı bir şekilde çalışma gerekmektedir. Villa temizliği de eşyalı, boş, inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik olarak kategorilere ayrılmaktadır. Villa temizliği hizmetinde en az 4 personel ile hizmet sağlanmaktadır. Temizlik esnasında maddi bir zararın gelmemesi için titiz ve dikkatli bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız çalışmada bölüm bölüm temizlik hizmeti programı uygulanmaktadır. Villa temizliği için mutlaka keşif yapmamız gerekmektedir. Bizlerle iletişime geçerek keşif talebinde buluna bilirsiniz.

Sarıyer Ofis Temizliği

Sarıyer  Ofis temizliği hizmetimiz yeni açılan veya taşınan ofisler için tek seferlik bir çalışma gerçekleştirilirken. Periyodik ofis temizliği hizmetimizde mevcuttur. Sarıyer ilçemizde yer alan ofisleriniz için haftalık temizlik hizmeti talepleriniz karşılanmaktadır. Personelimiz haftanın belirli günü veya günleri mesai saatleri içerisinde ofislerinizi belirli bir düzene uyum sağlayarak temizleyecektir. Ofis temizliği çalışan personelin motivasyonu ve verimliliği için olmazsa olmazdır. Bu nedenle mutlaka çalışma ortamları, kullanmış oldukları masa sandalye ve elektronik malzemelerin tozları alınmalıdır. Sarıyer temizlik şirketi olarak bu bilinç ile eğitimli ve kaliteli personellerimiz, ofislerinizi hijyenik bir şekilde temizleyecektir. Ofis temizliği çalışmalarımızda sözleşme yapılmakta olup ay sonu toplu fatura kesilmektedir.

Sarıyer Dış Cephe Temizliği

Dış cephe cam temizliği en çok hizmet verdiğimiz temizlik kategorileri arasında yer almaktadır. Onlarca referansımız sayesinde işin tüm ayrıntılarına hakim durumdayız. Dış cephe temizliği çalışmaları genel olarak sepetli vinç, platform, dağcılık, sabit asansör ve uzatmalar ile silme yöntemlerini kapsamaktadır.

Sarıyer Dış Cephe Temizliği Şirketi

 • Sepetli vinç ile dış cephe temizliği ; Özellikle plaza gibi yüksek katlı yapılar için kullanılmaktadır. 26’lık, 35’lik ve 42’lik sepetli vinç seçenekleri temizlenecek yerin yüksekliğine göre belirlenmektedir. Vincin sepetinde 1 veya 2 personel buluna bilmektedir. Dış cephe temizliklerinde en çok kullanılan yöntemler arasında ilk sırada yer almaktadır. Vinç operatörünün pratikliği ve deneyimine göre güvenilir bir seçenektir.
 • Platform ile dış cephe temizliği; Özellikle sepetli vinçlerin ulaşamadığı balkon altı ve iç mekanlar için kullanılmaktadır. Ortalama uzunlukları 2 ile 7 metre arasındadır. Güvenilirlik açısından dikkatli kullanılması gereken bir araçtır.
 • Dağcılık Yöntemi ile dış cephe temizliği; Çok katlı yapılarda veya yüksek katlı iç mekanların camlarının veya kompozitlerinin temizliği için kullanılmaktadır. Çalışan personel mutlaka gerekli eğitim ve sertifikaları almış olmalıdır. Risk açısından oldukça riskli bir yöntemdir. İş sağlığı ve güvenliği kontrolleri tam olarak yapılması durumunda personelin deneyimini de göze alınarak uygulana bilir bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Sabit Asandör ile dış cephe temizliği; Plaza ve avm’ler için yapım aşamasında dış cephe cam temizliği için kurgulanan sabit asansörlerdir. Periyodik bakımlarının yapılması durumunda güvenilir bir seçenektir. Özellikle çevre şartları, rüzgar gibi etkenlerden çok az etkilenmektedir.
 • Uzatma yöntemi ile dış cephe cam temizliği; Bu yöntem genel olarak vinç ve diğer seçeneklerin uygulama imkanının olmadığı yerlerde çözüm olarak kullanılmaktadır.

Sarıyer’de Temizlik Şirketlerinin Sorunları üzerine anketimize katılmak ister misiniz?

Sarıyer Temizlik Şirketi Sorunları Nelerdir?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Cam temizliği için bizleri arayarak keşif talebinde buluna bilirsiniz. Dış cephe cam temizliği referans bilgilerimizi inceleye bilirsiniz.

Sarıyer Site ve Merdiven Temizliği; Siteler içerisinde yer alan veya tekil binalar için periyodik temizlik çalışmaları yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz temizlik seçenekleri; merdivenlerin temizliği, otopark temizliği, asansör temizliği, korkulukların temizliği, bina camlarının silinmesi, havuz temizliği, çim biçme, düzenli çöp toplama gibi hizmetlerden oluşmaktadır. Sizlerin taleplerine göre tam zamanlı personel temini de yapılmakta olacaktır. Site bina temizliklerinde taleplerine göre malzeme tedariği de şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Sarıyer Site Merdiven Temizliği Şirketi

Sarıyer Yangın Sonrası Temizliği; Yangın felaketi başımıza gelebilecek büyük bir problemdir. Ve bizler böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldığımızda hızlı bir şekilde bu durumdan hiç bir eser kalmamasını isteriz.  Sarıyer temizlik olarak yangın sonrası ortaya çıkan koku, is gibi problemlerin çözümü için hizmet üretiyoruz. Kullanmış olduğumuz özel kimyasallar sayesinde büyük oranda yangın öncesi hale gelmesini sağlıyoruz ev veya iş yerlerinizi. Ancak bizlerin temizliği sonrasında dekorasyon firması ile çalışarak, boya badana ve mobilyaların değişimi için bir anlaşma yapmanız gerekmektedir.

Sarıyer Zemin Temizliği ve Cilalama; Zeminlerin beton, parke, epoksi ve fayans olması durumuna bağlı olarak temizlik uygulamaları farklılık göstermektedir. Zemin temizliğinde zeminin zarar görmemesi için mutlaka deneyimli personel ve sonucunun ne olacağının bilindiği kimyasallarla müdahale edilmelidir. Aynı zamanda kristalize cilalama yöntemi ile zeminleriniz göz kamaştıracaktır. Büyük zeminler için otomat kullanımımız mevcuttur.

Sarıyer Banka Temizliği; Banka temizlikleri mesai saatleri sonrasında yapılan rutin temizlikler olarak nitelendire biliriz. Genel olarak zemin, cam gibi alanların tozları alınmaktadır. Rutin ve kurumsal bir anlayış içerisinde güvenilirliği konusunda gerekli olan tüm tedbirlerin alındığı personel yapımız ile hizmet taleplerine çözüm üretmekteyiz.

Sarıyer Dershane ve Okul Temizliği;  Çocuklarımızın günlerinin büyük bir bölümünü geçirdikleri eğitim kurumlarının hijyenik açıdan sorunsuz yaşam alanları olmak zorundadır. Özellikle tuvaletlerin temizliği çok önemlidir. Salgın hastalıkların hızlı bir şekilde yayılmasının önüne geçmek için rutin ve sürekli temizlik yapılmalıdır. Aynı zamanda kaliteli bir eğitim için hijyenik çalışma ortamlarını oluşturmamız gerekmektedir.

Sarıyer Cafe Ve Resturant Temizliği; Açılış öncesi yapılan inşaat sonrası temizlikleri konusunda sarıyer bölgesinde bir çok referansımız mevcuttur. İnsanların zaman geçireceği ve yemek yiyeceği bu tür mekanların çok hassas bir şekilde temizlikleri yapılmalıdır. Müşterilerin sürekliliği için temizlik, menü kalitesi kadar önemlidir.

Sarıyer Otel Temizliği; Otel temizliğinde en çok hizmet verdiğimiz seçenek oda temizliğidir. Aynı zamanda ortak kullanım alanlarının temizliği de rutin bir şekilde yapılmalıdır. Müşterilerin odalara girmeden önce mutlaka detaylı bir temizlik yapılmalıdır. Otel temizlikleri için sabit, yarı zamanlı personel talepleriniz yerine getirilecektir.

Sarıyer Mağaza Temizliği; Mağaza temizlikleri mağaza açılışı öncesi veya mağazaların kapanması sonrası yapılmaktadır. Temizlik hizmeti dahilinde zemin temizliği, toz alma ve cam temizlikleri yapılmaktadır.

Sarıyer Su Baskını Temizliği; Su baskınları gider hortumunun patlaması veya doğal afetler sonrası ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda şirketimiz 7/24 hizmet esasına göre hareket etmektedir. İlk yapılan çalışma suyun bulunduğu ortamdan çıkartılması olmaktadır. Sonrasında ise temizlik çalışmaları detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Acil hizmet talepleri için bizlerle iletişime geçerek teklif talebinde buluna bilirsiniz.

Sarıyer Fabrika Temizliği; Fabrika temizliğinde talep edilen hizmet seçenekleri şu şekildedir;

 1. Zeminlerin temizlenmesi
 2. Yönetim ofislerinin temizliği
 3. Ortak tuvaletlerin temizliği
 4. Fabrika dış cephe kompozit ve cam temizliği
 5. Makinelerin temizliği

Fabrika temizliklerinde işlerde bir aksama olmaması için mesai saatleri sonrası veya gece çalışmaları yapılmaktadır. Aynı zamanda açılış öncesi detaylı genel fabrika temizliği içinde keşif ve fiyat talebinde buluna bilirsiniz.

Sarıyer Depo Temizliği; Depo temizlikleri gerekli olan tüm iş sağlığı ve güvenliği tedbirleri alınarak yapılması gerekmektedir. Bu konuda şirketimiz yeterli tecrübeye sahiptir.

Sarıyer Temizlik Personeli Temini; Sarıyer temizlik şirketi olarak sabit personel temini hizmetini, tam zamanlı, periyodik ve yarı zamanlı olarak sağlamaktayız. Temizlik personeli hizmetimizde sizlerin talepleri doğrultusunda sözleşme yapılmaktadır. Personellerimizin tüm Sgk işlemleri tarafımızca yapılmakta olup yasal sorumlulukları şirketimiz üzerinde olacaktır.

Sarıyer temizlik şirketleri arasında yukarıda sıralamış olduğumuz tüm hizmetlerde siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmakta olacağız. Hizmetlerimizin tamamında sizlerin memnuniyeti bizim için bir marka değeri taşımakta olacaktır.

Talep ve görüşleriniz için iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bizleri istediğiniz her gün ve her saat içerisinde ulaşa bilirsiniz.

1 Comment on Sarıyer Temizlik Şirketi

 1. Cafer Sancak // Ocak 3, 2021 at 10:22 am // Cevapla

  Sarıyer Temizlik Şirketi olan Kale Temizlik ile yaklaşık 10 gün önce telefon üzerinde tanıştık. Ahmet bey konusunda uzman biri olduğunu burada kanıtladı zaten. Yeni tuttuğum 350 M2 olan villamın temizliği için gerekli detaylı bilgileri verdikten sonra anlaşma vardır. Firma yapılan anlaşma üzerine tam zamanında gelerek villanın tüm temizliğini yaptılar. Ortalama 8 saatlik bir çalışma sonucu temizlik istediğim gibi oldu. Kendilerine bu konuda çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*