ARA02129092814

Site Temizliği

Site Temizliği Şirketi

Site temizliği, metropollerde birçok topluluk tarafından ihtiyaç duyulan hizmet kollarından biri. Gün geçtikçe artan kentsel nüfus ve insanların bir arada yaşama zorunluluğu, ortak kullanım alanlarının düzenli ve profesyonel bakım programlarını da gündeme getirmektedir. Çoklu konutların belli bir düzen içinde bulunduğu ve kendilerine özel ortak kullanım alanları, sosyal aktivite mekanları, gezi parkları, yürüyüş parkurları, spor kompleksleri ve benzeri oluşumları barındıran siteler, tam teşekküllü bir temizlik faaliyetiyle revize edilmelidir. Her bir site elemanı, kendine has bir usûl ile ele alınmalı ve süreç sonunda bireylerin yaşam düzeylerine pozitif bir etki yaratılmalıdır.

Kale Temizlik Şirketi ile Site temizlik hizmetlerimizde profesyonel hizmet çözümleri! Sizleri sürekli arayış içine sokan şirketlerden kurtarma sözü veriyoruz.

Hijyen ve yaşam standartlarının sağlanmasında, sitelerin periyodik olarak temizlenmesi önemli bir hacme sahiptir. Bu alanlarda kadın-erkek, genç-yaşlı pek çok birey yaşam sürmekte. Her bir bireyin sağlığı ve can güvenliği ise site yöneticileri ve onların yetkilendirdiği iç oluşumlar ve güvenlikçilerin sorumluluğu altında. Bu yapı topluluklarının bakım, temizlik ve yenilenme süreci aidat gelirleri içinden ayrılan bütçe kullanılmaktadır. Bu yüzden konutlarda yaşayan her birey, temiz ve hijyenik bir alan arayışına cevap bulmak isteyecektir. Tüm bu beklentileri karşılamak üzere hizmet veren profesyonel kurumlar mevcut. Burada hem bütçenize zeval vermeyecek hem de kalifiye bir hizmet planı sağlayacak adresi bulmanız önemli. Uzun yıllar, site ve alternatif mekanların temizlik, bakım, yenilenmesi yönünde hizmet sağlayan kurumumuz; kreatif ve modern çözümlerle memnuniyet verici bir faaliyet gerçekleştirmektedir.

Site Temizliği Nasıl Yapılır?

Bu alanlar, özel bir programlamaya ihtiyaç duyar. İçten dışa veya dıştan bir temizlik planlaması yaparak, siteye ait her bir organın ele alınması gerekiyor. Tabi ki site oluşumlarında yer alan birimler, farklılık arz edebilmektedir. Bazı oluşumlar bahçe ve konutlardan ibaret olurken; bazı siteler daha nitelikli bir yaşam alanı olarak karşımıza çıkıyor. Bu yaşam alanlarında günlük ihtiyaçlardan lüks beklentilere kadar pek çok farklı mekanizma mevcut. Geniş bahçeler, parklar, toplantı mekanları, alışveriş merkezleri, piknik alanları, spor salonları bunlardan birkaçı. İkamete ayrılmış konut yapılanmalarında ise bina cepheleri, apartman girişleri, merdivenler, koridorlar, asansörler ve tüm ögeler temizlik planına dahil edilmelidir. Bu temizlik sırasında, sadece görünen toz ve zerreciklerin arındırılması yeterli olmaz. İnsan sağlığı dikkate alınarak anti-virüs ve anti-alerjen bir uygulama yapılmalı, hijyen koşulları yüksek bir standartta sağlanmalıdır.

Site Temizliği hizmet çözümlerinde aradığınız kurumsal anlayış ve profesyonel çözümler için Kale Temizlik olarak her zaman yenilikçi anlayış içerisindeyiz. Temizlik şirketi olarak sunmuş olduğumuz tüm hizmetler için iletişim bölümümüzdeki bilgileri kullanarak bizlerden keşif ve hizmet bedeli talebinde buluna bilirsiniz.

Site Temizlik Hizmeti

Site temizlik hizmeti bahsi geçen niteliklerin yakalanabilmesi için, kurumsal ve deneyimli şirketler tarafından sağlanmalıdır. Sitede bulunan ek yapılar da bu müdahale planına dahil edilmelidir. Açık alanlar ve kapalı yapı unsurları için ayrı ve özel bir yöntem uygulanması gerekiyor. Örneğin; site havuzu mevcutsa, havuz temizliğinde kullanılacak sterilizasyon malzemeleri, bitki bakımında özel ilaçlar, yapı içlerinde ise virüs ve bakterilerin yok edilmesinde etkili ürünlerin kullanımı gündeme gelir. Site temizliği, sitenin yapılanmasına ve karakterine bağlı olarak planlanır. Burada site yöneticilerinin de talepleri önem teşkil edecektir. Genel bir pencereden bakmak gerekirse, site oluşumlarında hareket planı şu şekilde özetlenebilir:

 • Bina girişleri
 • Bina cepheleri
 • Merdiven Temizliği
 • Asansörler
 • Havuzlar
 • Bahçeler
 • Parklar
 • Otoparklar
 • Yollar
 • Çöp varilleri
 • Spor salonları
 • Aktivite alanları
 • Bisiklet yolları

Tüm bu mekanlara ek olarak sitede yer alan opsiyonel birimler de hizmet planına dahil edilir. Çöplerin dökülmesi ve bina içlerinin temizliği günlük ve haftalık süreçler sağlanırken, cephesel temizlik ve bitki bakımı gibi daha dönemsel faaliyetler de bulunmaktadır. Hizmet alımını sağlayacak kişilerle, hizmeti veren kurum yetkililerinin ortaklaşa yapacakları bir proje ile tüm temizlik periyotları doğru zamanda hayata geçirilmelidir. Ayrıca binaların su depoları da yıllık olarak sterilize edilmelidir. Bu günlük, haftalık, aylık ve yıllık temizlik & bakım hizmetlerinden faydalanmak için, firmamıza erişim sağlayabilirsiniz. Özel kampanyalar ve doğru faaliyet planı için kurumumuzun deneyimli kadrosundan destek alın..!

Site Temizlik Ücretleri

Site temizlik ücretleri, şirketlerin hizmet ve ücret politikalarına ve uygulama yapılacak alanın gereksinimlere bağlı olarak belirlenir. Günlük standart temizlik paketleri ve aylık/yıllık paketler birbirinden farklılık göstermektedir. İşlemler sırasında gerekli ekipman ve malzeme temini, hizmet sağlayan firmanın sorumluluğu altındadır. Şirketler hizmet bedellerini hesaplarken, yapıların ihtiyaç duyduğu ürün kullanımını da bu sisteme yansıtırlar. Ayrıca bir şirketle anlaşarak, devamlılık arz eden hizmet alımlarınızda daha tasarruflu paketler sunulacağı muhakkak.

Firmamız, geniş hacimli ve daha kompakt yapıdaki tüm site oluşumlarında temizlik ve bakım hizmetleri sağlamaktadır. Site içerisinde yer alan her bir birimin ihtiyaç duyduğu dokunuşu yapacak nitelikli bir personel ağına sahibiz. İnsanların yaşam alanlarına yapılacak tüm müdahalelerde uyulması gereken bazı kurallar mevcut. Ayrıca firmaların kurumsal kimliği ve garantili hizmet anlayışı da bu zorunluluklar arasında yer almaktadır. Tüm bu unsurları sağladığını beyan eden kurumumuzdan, ekonomik fiyat seçenekleri eşliğinde hizmet alımını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*