ARA02129092814

Şişli Temizlik Şirketi

Şişli Temizlik Şirketi

Temizlik, hayatımızın olmazsa olmaz gerçeğidir. Temizlik olmazsa mikroplar ve kirlilik artarak insan hayatına dönüşü zor olan ciddi zararlar vermektedir. Özellikle küçük yaşta ki bebekler bundan daha ciddi etkilenmekte ve kalıcı sorunlara maruz kalmaktadır. Bu durumu ortadan kaldırmanın tek yolu ise düzenli ve ciddi anlayışla temizlik yapmaktır. Özellikle evlerde bu temizliği her ne kadar yapsak da, illaki köşelerde, kenarlarda tam randıman alamayız. Bu durum da temizliğin tam manası olmaz, temizliği hakkıyla yapabilmenin  tek yolu ise; bu işi usta ve tecrübeli ellere bırakmaktır. Bu sayede mikroplardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. İşte bu fırsatı sizlere sunan Şişli Temizlik Şirketi uzman ve deneyimli kadrosuyla siz sevgili müşterilerimizin hizmetindedir. Birçok temizlik alanında uzman olan şirketimiz sizleri tüm mikrop ve kirlerden hızlı ve kalıcı bir şekilde kurtarmaktadır. Evleriniz  ve iş yerleriniz sizin sağlıklı ve huzurlu yaşamanız için tarafımızca temizlenmektedir. Şişli Temizlik Şirketi temizlik hizmetini birçok alanda gerçekleştirmektedir. Bu alanlar sizin ihtiyacınız doğrultusunda sıralanmaktadır.

Şişli Genel Ev Temizliği
İnsanların kendilerini en sağlıklı ve huzurlu hissettiği yer olan evlerin temizliği yaşam için en önemli noktadır. Evlerimizin mikroplardan arındırılması hem bizim hem de çocuklarımızın sağlığı açısından çok önemlidir. İşte bu huzuru sağlamak için, tüm evinizi en iyi ve kaliteli malzemelerle, tecrübeli ekibimiz eşliğinde çok kısa ve eşyalarınızı koruyarak gerçekleştirmekteyiz. Tüm evinizi kirden arındırıyoruz.

Şişli Detaylı Temizlik 
Ev temizliğinde önem verdiğimiz bir diğer konuda evlerimizin detaylı temizliğidir. Özellikle ulaşılması güç noktaların temizliği, dolap arkası yatak altı gibi noktaların dezenfekte edilmesi ve bu tarz yerlerde haşerat yuvalanmasını engellemekteyiz. Bu sayede yapılan günlük temizliğinde anlamı artmaktadır.

Şişli Boş Daire Temizliği 
Yeni taşınacağınız evin temizliği Şirketimiz tarafından en detaylı şekilde yapılarak, evinizin taşınabilir hale getirilmesini sağlamaktayız. Boş dairelerde oluşan tüm boya lekeleri, eşya kalıntıları, banyo ve mutfak temizliği yapılmaktadır.

Şişli İnşaat Sonrası Temizlik
Yeni bitmiş bir binaya taşınacak olan müşterilerimizin de gönlü rahat olsun. Şişli Temizlik Şirketi olarak, bitmiş inşaatları baştan aşağı temizleyerek, tüm inşaat kalıntılarını ortadan kaldırarak, sizlere huzurlu bir yuvaya taşınma fırsatını oluşturuyoruz.

Şişli Ofis Temizliği 
Günümüzün uzun bölümünü geçirdiğimiz ofislerde  iddia mikrop birikimine maruz kalmaktadır. Bu bağlamda firmamızın, sizlere sunduğu hizmet ile ofis temizliğinizi hiçbir materyal ve belgenize zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Sizlere sağlıklı bir iş ortamı sunmaktadır.

Şişli Merdiven Temizliği
Mikropların en çok üretimi yerlerden biri de sürekli ayakkabılar ile bastığımız merdivenlerdir. Merdiven temizliği de doğru malzemelerle yapılarak, sizlere sağlıklı apartmanda sunmaktayız. Böylece ev veya ofise girerken daha az mikrop getirmiş olacaksınız.

Şişli Dış Cephe Temizliği 
Temizlik hizmetlerimizin ulaşamadım nokta yok sevgili müşterilerimiz, ev ve işyerlerinizin tüm dış cephesini; boya, leke kalıntıları temizleyerek, dış görünüşü de güzelleştirmekteyiz. Tecrübeli personelimiz, gerekli tüm malzemeleri ile gerekli tüm önlemleri alarak bu hizmet sunmaktadır.

Şişli Fabrika Temizliği 
Şişli Temizlik Şirketi, sanayi temizliğinde de hizmet vermektedir. Özellikle değerli semtimiz ve çevresinde bulunan sanayi merkezleri ve fabrikaların iç temizliği ve atık dönüşümü, tecrübeli personelimiz tarafından gerçekleştirilecektir, hem çalışan hem de bölge halkının sağlığının korunmasını sağlamaktadır.

Şişli Otel Temizliği
Birçok insanın misafir edildiği bir diğer nokta da otellerdir. Otellerin temizliği çok sayıda personelimiz ile titizlikle gerçekleştirilmektedir. Tüm oda ve hoş temizliği ile otelin genel bakımı tarafımızca gerçekleştirilerek, sizlere ve müşterilerinize sağlıklı bir ortam oluşturulmaktadır.

Şişli Zemin ve cilalama Temizliği
Şişli Temizlik Şirketi, kullandığı son teknoloji aletler ile bir diğer hizmeti de ev ve işyerlerinizin zemin temizliğinde gerçekleştirir. Fayans ve döşemelerinizde ki tüm lekeler kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır.

Şişli İş Yeri ve AVM Temizliği
Büyük alışveriş merkezleri gün içerisinde birçok insana ev sahipliği yapmaktadır. Bu ev sahipliğinin en önemli unsuru ise temizliği sağlamaktır. Şirketimiz bu problemi sizin için çözmektedir, bu sayede tüm AVM içi ve dükkanları tecrübeli personelimizce temizlenmektedir.

Şişli Temizlik Şirketi, sizlere sunduğu bu hizmetler ile yaşam şartlarının iyileştirilmesini sağlayarak daha mutlu ve sağlıklı bir dünya kurma amacındadır.

Sizlerde kendiniz ve çocuklarınız için daha huzurlu bir gelecek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Şişli Temizlik Şirketi olarak tek isteğimiz sağlıklı, huzurlu, mutlu ve mikropsuz geleceğiniz.

13 Comments on Şişli Temizlik Şirketi

 1. Şişli de yer alan villam için şişli temizlik şirketi ile anlatım. Şirket 2 günlük süre zarfında talep ettiğim tüm istekleri yerine getirerek memnun olmamı sağladılar. Şişli temizlik şirketini özellikle villa temizliği konusunda tavsiye etmekteyim.

 2. Şişli temizlik şirketi ile problemsiz ve kaliteli sonuçlar almak beni çok memnun etti. 4+1 olan evimizi 3 kişilik personel ile gayet kaliteli bir temizleme işlemi gerçekleştirdiler. Şişli sakinlerinin Kale Temizlik Şirketini denemelerini tavsiye ediyorum. Ev, Ofis, İnşaat sonrası ve dış cephe hizmetlerinde ben kaliteli sonuçlar elde ettim. Tavsiye ettiğim iş yerimizin dış cephe işini de kale temizlik yaptı ve gayet memnun kaldık.

 3. Merhabalar hayırlı günler dilerim.
  Ben iş yerim için genel rutin bir temizlik programı istiyorum. Mümkünse haftalık olacak sekılde 2+1 homeofis yaklasık 107m2 bir alandır.
  Bunun ıcın aylık olarak bır fıyat calısması rıca edebılır mıyım?

 4. İsini severek yapan bir ekipten oluşan ev temizligi konusunda çığır açan bir şirket yeni satın aldigim evimi kısa bir surede teslim ettiler en cok memnun kaldığım yonu ise müşteri desteği cok teşekkür ediyorum

 5. Şişli temizlik şirketiyle daha önce de çalışma fırsatım oldu ve ikincisinde de beni yanıltmadılar,iyi bir ekip,iyi bir çalışma ve müşteri memnuniyetini herşeyden önce tutuyorlar, teşekkür ederim,bundan sonraki tercihimde sizsiniz.

 6. Eğer villa temizliği yaptıracaksanız burayı tavsiye ediyorum,sürekli çalıştığımız bir firma olmasının yanında, güler yüzlü çalışanlarının olması çok iyi.Tekrar teşekkürler.

 7. Merhaba 5+1 villa temizliği için ortalama bir fiyat alabilir miyim? 270 metrekare bir alan?

 8. Merhaba hayırlı akşamlar dilerim,ben de fiyat almak istiyorum, 430 metrekare tadilat sonrası bir dükkan için nasıl bir fiyat verirsiniz.

 9. Düzenli olarak ofis temizliği için sizinle anlaşmak istiyorum.Fiyat bilgilendirmesi için geri dönüş yaparmısınız

 10. Abi çok sağolun bundan sonra dükan temizliğim size emanet, her yer tertemiz olmuş emeğinize sağlık

 11. Şişli ilçesine yeni taşınan biri olarak tavsiye üzerine Kale Temizlik Şirketi ile çalışma kararı aldım. Evim 3+1 ve 180 metre kare civarında büyük bir evdir. Kale temizlik 3 personel ve tüm malzemeler ile geldiler. Daha öncesinde anlaşmış olduğumuz fiyata hizmeti tam istediğim gibi profesyonel ve kaliteli bir şekilde hallettiler. Ben genel temizliğin yapılması sonucu mutlaka yeniden temizlik yapacağımı düşünüyorken böyle bir dert ile beni karşı karşıya bırakmadıkları için çok teşekkür ederim kendilerine. Şişli bölgesinde temizlik şirketi soranlar için tavsiye edeceğim ve kefil olacağım bir şirket oldu kendileri.

 12. Levent Yüksel // Mayıs 25, 2017 at 6:51 pm // Cevapla

  Kale Temizlik Şirketi ile Şişli’de yer alan ofisimizin temizliği için anlaşma sağladık ve sonrasında temizlik randevu günü kendilerinden hizmet almış oldum. Ofisimizin inşaat sonrası temizliği olması nedeni ile oldukça sorunlu bir mekandı. Özellikle camları ve epoksi zemin üzerinde yer alan kireçli bölümlerin temizliği çok hassas yapılmalıydı. Kale temizlik zemin için getirdiği özel makinesi ve aynı zamanda camların temizliği için kullanmış olduğu cam apartarları ile istediğimiz gibi bir temizlik performansı gerçekleştirdiler. Daha sonrasında haftalık iki gün olacak şekile bir personel ile periyodik sabit temizlik hizmet talebi konusunda bir sözleşme yaptık. Tekrardan kendilerine sağlamış olduğu hizmet için teşekkür ediyorum. Ve bu alanda kendilerini gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyim.

 13. Aydagül Dağcı // Aralık 3, 2017 at 9:51 am // Cevapla

  Şişli Temizlik şirketi olarak yapmış olduğum incelemeler sonrasında Kale Temizlik ile görüşme sağladım diğer bir çok temizlik şirketi ile olduğu gibi. Ahmet bey ile yaptığım görüşmede detayların tamamını aldım. Ofisim için istemiş olduğumuz temizlik konusunda haftada 1 gün olacak şekilde anlaştık.

  Yaklaşık 1 aydır kendileri ile çalışmayı sürdürmekteyim.

  Kale Temizlik Şirketi ile Çalışmanın olumlu yanlarını sizlere yazmak istiyorum. Ben prensip olarak işini iyi yapan her firmayı mutlaka tavsiye ederim bu amaçla zaten bu yorumu yazmaktayım.

  Ofis Temizliği hizmeti için kendilerini şişli ilçesinde hizmet alan biri olarak öneriyorum.

  – Gelen bayan her defasına aynı olmakta bu sayede temizleyeceği olanı çok iyi bilmekte. Buda sürekli başında durmak gibi bir problemi ortadan kaldırıyor.
  – Personel işini ve uyumlu olmayı kesinlikle biliyor. Bu çok önemlidir. Ofisimize gelecek bir misafirin temizlik nedeni ile rahatsız olmaması gerekiyor.
  – Ödemeler aylık fatura ediliyor. Böylece her defasında ödeme gibi bir probleminiz ve uğraşınız olmuyor.

  Kale temizlik yöneticisi ahmet beye çok teşekkür ediyorum. Şişli temizlik şirketi ihtiyaçlarınıza çözüm arıyorsanız benim tavsiyem Kale Temizlik Şirketidir.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*