ARA02129092814

Beyoğlu Temizlik Şirketi

Beyoğlu, güzel İstanbul’un en nadide semtlerinden bir tanesi, insanların mutlaka görmek istediği, birçok turistin gezilecek yerler sırasında ki ilk yeri. Aynı zamanda bizlerin de gözbebeği. Beyoğlu gün içerisinde milyonlarca insanın gelip geçtiği ve aynı zamanda yaşadığı çok büyük ve bir o kadar da önemli bir İstanbul semtidir. Bu kadar yoğun bir kalabalığa sahip olmak aynı zamanda da bir o kadar kirliliği de yanında getirmektedir. Bu nadide semtimizin güzelliğini ve tarihini korumak da en önemli görev olarak ortaya çıkmaktadır. Çünkü Beyoğlu sadece sokakları ve ya tarihi eserleri ile değil; evleri, iş yerleri, okulları, otelleri ve tüm mekanları ile bölünmez bir bütündür. İşte bu inanış ile kurduğumuz Beyoğlu Temizlik Şirketi siz değerli Beyoğlu halkına hakkettiğiniz temizlik hizmetini vermek adına huzurunuzda bulunmaktadır. Birçok farklı alan ve mekânda en kaliteli en sağlıklı temizlik hizmetini tecrübeli temizlik ekibimiz ile vermekteyiz. Sizin sağlığınız bizim önceliğimizdir, politikası ile çıktığımız bu yolda sizlere sunduğumuz hizmet için bizlere ulaşmanız yeterli, bu sayede bizim ne kadar farklı bir temizlik sunduğumuza şahit olacak ve haklılığımızı göreceksiniz.

Beyoğlu Temizlik Şirketi olarak sizlere birçok alanda temizlik hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetler sizlere en uygun ve en ucuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beyoğlu Ev Temizliği Hizmetleri

Beyoğlu Genel Temizlik

Hayatımız açısından en önemli yer olan evlerimiz yani yuvalarımız, bizim en huzurlu olduğumuz yerlerdir. Bu huzurumuzun daimi olabilmesi için de korumamız gereken en önemli değer de tabi ki sağlığımızdır. İşte bu sağlığı koruyabilmek adına da mutlaka temiz bir evde yaşamalıyız. Bizim en çok önemsediğimiz değer olan sağlığınız için sizlere en kaliteli temizliği sunuyoruz. Evlerinizin her noktasını en kaliteli malzemelerle tecrübeli personelimiz aracılığıyla yapılmaktadır. Bu temizlik sırasında kullandığımız tüm malzemeler sizlerin sağlığınıza ve yaşam alanınıza asla zarar vermemektedir. Sizlere verdiğimiz hizmet ile çocuklarınıza huzurlu ve sağlıklı bir oyun yaşama alanı sunuyoruz.

Beyoğlu Detaylı Temizlik

Ev temizliğinde  önemsediğimiz bir diğer konu ise, sizlerin yaptığı temizlik sırasında ulaşılamayan tüm noktalara ulaşmak. Bu bağlamda kullandığımız son teknoloji malzeme ve aletler ile evlerinizin ulaşılamayan tüm noktalarını temizliyoruz. Birden fazla personelimiz ile gerekli tüm önlemler alınarak ve eşyalarınızın zarar görmesini engelleyerek yaptığımız bu hizmet ile evinizin ulaşılması  zor yerlerinde oluşabilecek kır, küf, böcek birikimi gibi sorunları daha başlamadan sonlandırıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın ve evinizin ömrünü de uzatmış oluyoruz.

Beyoğlu Boş Daire Temizliği

Temizliğin en zor olanlarından biri de yeni taşınılacak boş daire temizliğidir. Beyoğlu Temizlik Şirketi olarak, sizi bu zorluklar kurtarıyoruz. Taşınacağınız daireyi en ince ayrıntısına kadar temizleyerek, büyük sorun teşkil eden boya lekelerinden sizleri kurtarıyoruz. Eviniz taşınmaya ve yaşamaya hazır bir halde sizlere teslim edilmektedir.

Beyoğlu İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni biten bir inşaatın kirliliği hepimizin malumudur. Bu durumda ortaya çıkan toz, taş, talaş pislik gibi bir çok sorun vardır. Bu sorunları tamamen ortadan kaldırarak, inşaat çalışmalarının tüm izlerini ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede sizleri büyük bir yükten de kurtarmış oluyoruz. Çünkü inşaat pisliği sıradan malzemelerle temizlenebilecek bir kır değildir, bu yüzden yeterli malzemeler kullanılmalıdır. Bu hizmeti sunarak sizlere mutlu yaşamlar diliyoruz.

Beyoğlu Ofis Temizliği

Evlerimiz dışında vaktimizin birçoğunu da iş yerimiz veya ofislerimizde geçiririz. Bu yüzden ofis temizliği de evler kadar önem arz eder. Özellikle birçok insanın gelip gittiği ofislerin temizliği belirli periyotlarla yapılmazsa, bu alanlar mikrop yuvası halini alabilir. Sizler için sunduğumuz bu hizmet ile ofisinizi baştan aşağı temizliyor ve aynı zamanda iş materyallerinize de gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Ofis raf, masa, dolap ve yer temizliğini son derece sağlıklı bir şekilde gerçekleştirerek, sizlere huzurlu bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Beyoğlu Merdiven Temizliği

Birçok mikrobun yer aldığı sokaklardan evimize girerken kullandığımız merdiven ve apartman içi temizliği de bizim için önemli bir husustur. Apartman temizliği ev temizliğinin başlangıcıdır. Bu anlayışla merdivenlerinizi en keskin ve bir o kadar da sağlığa zarar vermeyecek ölçüde kullandığımız malzemeler ve tecrübeli kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Merdiven temizliğinde ki bir diğer önemsediğimiz hususta temizlik sonrası oluşan kimyasal kokusunu ortadan kaldırarak, apartman girdiğiniz de keşke temizlenmeseydi, düşüncesinin aklınıza gelmesini engellemektir.

Beyoğlu Dış Cephe Temizliği

Beyoğlu Temizlik Şirketi olarak sadece evlerinizin, ofislerinizin ve apartmanların içini değil dış cephe temizliğini de gerçekleştiriyoruz. Özellikle yapılan tadilat sonrası oluşabilecek leke ve bozulmaları gerekli malzemeleri kullanarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca büyük yapıların dış  cam temizliğini de gerçekleştirmekteyiz. Bu  sayede evlerinizin ve iş yerlerinizin  dış görünümü de gerekli huzurlu havaya ulaşıyor.

Beyoğlu Fabrika Temizliği

Şirketimiz ev ve işyerlerinin dışında sanayi temizliğini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bilindiği üzere fabrikalar birçok sektörde üretim yapar, bu üretim sırasında da ciddi bir sanayi atığı ortaya çıkar, bu atıkları insan sağlığına zarar vermeden gerekli prosedürleri uygulayarak ortadan kaldırıyoruz ayrıca fabrika içi temizliğini de hakkıyla gerçekleştiriyoruz.

Beyoğlu Otel Temizliği

Malumunuz nadide semtimiz birçok otele ev sahipliği yapmaktadır. Bu oteller çok yüksek bir müşteri portföyüne sahip olmasına rağmen aralarında yoğun  bir rekabet vardır. Bu rekabetin en önemli kriteri de tabi ki temizliktir, çünkü oteller insanın geçici evleridir bu yüzden temizlik en önemli kriterdir. Çok sayıda personel ile günlük ve detaylı tüm temizliği gerçekleştirmekteyiz. Şirketimiz bu anlayışla otellerinizin temizliğini ev hassaslığında gerçekleştirerek, sizlerin ve müşterilerinizin sağlığını korur.

Beyoğlu Zemin Temizliği ve cilalama

Beyoğlu Temizlik Şirketi bir diğer hizmetini de ciddi kirliliği maruz kalan işyeri ve kurumların zeminlerini son teknoloji makinelerle gerçekleştiriyoruz. Zeminlerin temizliği yanı sıra yapıldığı malzemeye uygun bir şekilde cilalanarak, sadece temizliği değil aynı zamanda görünüşe de gerekli önemi vermektedir.

Beyoğlu İşyeri ve AVM Temizliği 

Büyük alışveriş merkezleri, gün içerisinde bir çok insana hizmet vermektedir. Bundan dolayı bu mekanlar ve içerisinde ki işyerlerinin temizliği insan sağlığı açısından çok önemlidir. Bu büyük mekanların temizliğini oluşturduğumuz tecrübeli ve sayıca fazla bir kaç grup sayesinde bir çok koldan, gerekli malzeme ve aletlerle çok kısa bir sürede ve periyodik olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede halkımızın sağlığı ve huzuru sağlanmaktadır.

Beyoğlu Temizlik Şirketi olarak sunduğumuz bu hizmetler ile sizlerin yaşam kalitesini arttırmak ve aynı zamanda daha sağlıklı bir toplum oluşturmak, bizim için bir hizmet politikasıdır. Bu politikamız ile sizlere tecrübe ve teknolojinin birleşimini sunmaktayız. Sıraladığımız bu kriterler ile bizleri seçerek çocuklarınıza daha sağlıklı ve temiz bir gelecek bırakmanıza yardımcı olmak gayesindeyiz. Tüm kirlilik ve mikroplar için bizi seçin ve farkımızı görün. Beyoğlu Temizlik Şirketi sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*