ARA02129092814

Boş Ev Temizliği

Boş Ev Temizliği Şirketi

Boş ev temizliği ilk bakışta insanlara çok kolay bir iş gibi görünür. Neticede evde hiçbir eşya yok dolayısıyla toz almak halı süpürmek eşyaları yerlerinden çekmek yok. Ama maalesef ki işin iç yüzü öyle değil. Bir düşünsenize, yeni bir eve taşınacaksınız. Yapılacak çok iş var telaştasınız kafanız çok karışık. Perdeleriniz mobilyalarınız yeni evinize uyacak mı? Bu kadar eşya nasıl taşınacak işlerin tamamı kaç güne yetişecek? Bütün bu sorunların yanı sıra hayatınızda belki de yeni bir sayfa açacak olan yeni eviniz ne derece kullanılır durumda. O evde ilk oturacak kişi siz mi olacaksınız yoksa yıllardır başka insanların yaşadığı bir ev miydi? Her iki durumda da sorun büyük çünkü sıfır bir evse inşaat temizliği, daha önce başka insanlar yaşadıysa tanımadığınız insanların evde bıraktığı kir sizi bir hayli zorlayacak. Anlayacağınız boş ev temizliği son derece zahmetli bir iş. Bu gibi durumlarda en büyük kurtarıcınız Kale Temizlik Şirketi.

Şirketimiz temizliğin her alanındaki birikim ve deneyimi ile yaşadığınız mekanları mükemmele çeviriyor. Taşınma telaşası içinde bir de boş ev temizliği ile uğraşmayın. Bırakın sizin yerinize temizliği bu işin profesyonelleri yapsın. Kale temizlik şirketi sayfasından ulaşacağınız irtibat numaralarından bizi günün her saati arayabilirsiniz. Taşınacağınız evi bize teslim ettiğiniz anda uzman eller işbaşında. Evinizle ilgili aklınıza gelebilecek a dan z ye kusursuz temizlik için bize güvenebilirsiniz. Evin metrekaresine göre iki, üçü veya dört kişilik bir ekiple gerekli makine ve ekipmanla her tip kir için ayrı özellikler taşıyan profesyonel deterjanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Boş Ev Temizliğinde kale temizlik şirketi olarak çoklu personel desteği ile talepleriniz bir günde teslim etmekteyiz.

Mutfak dolaplarının iç ve dış temizliği, varsa ankastre eşyaların temizliği, yıkanabilir ise tüm duvarların yıkanması. Mutfakta biriken yağların özel solüsyonlarla temizlenmesi ve mutfak temizliği ile ilgili aklınıza gelebilecek her şey. Bunun yanı sıra tüm yüzeyleri profesyonel makinelerimizle temizliyoruz. Aynı şekilde tüm camlar varsa avizelerde özenli temizlikten nasibini alıyor. Banyo ve tuvalet temizliğinde özel dezenfektanlarımızla yine tüm duvarlar yıkanıyor. Eğer silinebilirse tavan siliniyor klozet ve duşa kabinler hem detaylı temizlikten hem de dezenfekte işleminden geçiyor. Tüm balkonlar varsa teras ve dahası tam bir günde her yer pırıl pırıl oluyor. Üstelik tüm bunlar olurken siz kafanız rahat bir şekilde diğer işlerinizle uğraşabiliyorsunuz. Eğer birçok insanın düştüğü bir hata gibi bu işleri halletmesi için evinizi bir gündelikçi kadına teslim ederseniz hem deterjanların parasını siz ödersiniz hem de gündelikçi işi bir günde bitiremeyeceği için daha çok yevmiye ödemek zorunda kalırsınız. Halbuki Kale Temizlik Şirketi size çok daha ekonomik fiyatlar sunar. Hele ki boş ev temizliği için kullanılacak şişe şişe temizlik ilaçlarının fiyatlarını düşünecek olursanız. Artık kendinizi harap etmeye paydos. Hızlı Hijyenik pratik ve ekonomik temizlik bir telefonla kapınızda.

1 Comment on Boş Ev Temizliği

  1. Sabriye Söyler // Aralık 4, 2017 at 5:22 pm // Cevapla

    Boş ev temizliği konusunda deneyimli ve işinin ehli bir şirket arayışı sonrasında Kale Temizlik Şirketi ile karşılaştım. Taşınacağım evin daha önceki kiracısı evi oldukça hor kullanmış ve bu nedenle banyo ve mutfak tadilatını, boya badanasını baştan yaptırdım. Yapılan çalışma sonrası boş evim taşınma öncesi ince bir temizlik yaptırmam gerekmekteydi. Kale temizlik bu konuda profesyonel ve gerçek anlamda kaliteli bir çalışma gerçekleştirdi. Kendilerini tavsiye etmekteyim.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*