ARA02129092814

Su Baskını Temizliği

Su baskını Temizlik Fotoğrafı
Su baskını Sonrası Temizlik Hizmeti

Ev ve iş yerlerinizde meydana gelen su baskını, yağmur sonrası oluşan sel baskını, yangın söndürülmesi sonucunda oluşan temizlik işlemlerini gerçekleştirmek ve bu alanda sizlere en kaliteli hizmeti vermek için Kale Temizlik Şirketi olarak tüm ekipmanlarımız ve işinin uzmanı ekip arkadaşlarımız ile hizmetinizdeyiz. İklim şartları, dere yatağına kurulan ev ve iş yerleri, yetersiz alt yapı gibi sebepler ile su baskını felaketlerini sık sık yaşamaktayız.

Su baskını temizliği oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Kendi imkanlarınız ile bunu yapmaya kalkışırsanız birçok sorun yaşarsınız. Yaşam alanınızda su baskını yaşadığınız zaman tek problem oluşan ıslaklık değildir. Dışarıdan içeri su ile beraber giren çamur, çöpler ve lağım suları da oldukça can sıkıcıdır. Su ve sel baskını sonrasında oluşan bu birikintilerinin, çamurların temizlenmesi ve hijyenik bir ortamın sağlanması için gerekli olan temizliğin yapılarak size ilk günkü rahatlığınıza ve konforunuza tekrar kavuşacağınızı garanti ediyoruz.

Su Baskını Temizliği Nasıl Yapılır?

Su baskını sonucunda oluşan su birikintilerini boşaltma işlemini sanayi tipi makinelerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Su baskını sonucunda oluşan su birikintisinin yerden yüksekliği boşaltma işleminde önemlidir. Biriken suyun yüksekliği 1 ila 4 cm ise vakum makineleri ile, 4 cm den daha yüksek olan su birikintileri ise su tahliye motorları ile boşaltıyoruz.

Yaşam alanınızı su bastığı zaman doğal olarak bu pis ve mikroplu su, eşyalarınızın altlarına, içlerine girebilir, tabanlar parke ya da laminant döşeme ise içlerine sızabilir, dolaplarınızın içine girebilir. Bu sızıntılar ilerleyen zamanlarda çok ciddi mikrobik hastalıklar yaşamanıza neden olabilir. Kale Temizlik Şirketi olarak, su baskını sonucunda oluşan tüm bu su sızıntılarını tespit ediyoruz ve kontrol altına alarak, buhar makineleri ile dezenfekte işlemini gerçekleştirerek gerekli müdahaleyi yapıyoruz. Yaşam alanınızı sağlıklı, yaşanılacak bir hale getiriyoruz. Çünkü su sızıntıları her ne kadar küçük olsa da, önemsiz gibi görünse de kalıcı hasarların, hastalıkların oluşmasındaki en önemli faktörlerdir. Eviniz, iş yeriniz, ofisiniz, fabrikanız ya da farklı bir yaşam alanınız da bu problemi yaşayabilirsiniz.

Su boşaltma işi gerçekleştirildikten sonra ise su baskını yaşanan alanın tekrar yaşanılabilir bir hale gelmesi için ve oluşan kirliliğin yok edilmesi amacı ile gerekli kimyasal temizlik ürünleri ile temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yaşam alanınızın su baskını yaşanmadan önceki haline dönmesi için işinin ehli profesyonel ekibimiz ile size hizmet etmeye devam ediyoruz.

Su baskını sonucunda oluşan ıslaklığın kuruması da mevsim şartlarına, su baskınının verdiği zarara ve yaşam alanınızın bulunduğu konuma göre değişiklik gösterir. Oluşan bu ıslaklığı en kısa sürede ortadan kaldırarak, su baskını sonrası zeminde, duvarlarda, tavanda oluşabilecek küf, pas, mantar ya da kireç oluşumunu engellemek için zamanında ve gerekli olan müdahaleleri yaparak, size en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için işinin uzmanı ekip arkadaşlarımız ile azami gayret gösteriyoruz.

Bizi arayın!

Kale Temizlik Şirketiyaşadığınız bu önemli sorunda yanınızda yer alarak, yaşam alanınızın ilk günkü haline dönmesi için en son model sanayi tipi teknolojik makineleri ile, müşterilerimizin sağlığını korumak bizim görevimizdir prensibi ile en kaliteli temizlik ürünlerini kullanarak, işinde uzman olan ve tüm sosyal güvenceleri şirketimiz tarafından sağlanmış olan uzman personellerimiz ile size hizmet etmeye hazırdır. Yaşadığınız bu felaketi en kısa sürede atlatıp, yaşam alanınızın ilk haline dönmesi için Temizlik ve kurutma işlerinde yanınızda yer alıp size hizmet etmek istiyoruz. Hızlı, güvenilir ve ekonomik bir temizlik istiyorsanız lütfen bizi arayın.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*