ARA02129092814

Kağıthane Temizlik Şirketi

Kağıthane Temizlik Fotoğrafları
Kağıthane Temizlik Şirketleri

Sizlere en iyi temizlik hizmetini sunmak gayesiyle hizmet vermekte olan Kağıthane Temizlik Şirketi, genel ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ve dış cephe temizliği gibi daha pek çok konuda İstanbul’un önde gelen temizlik firmaları arasında yer almaktadır. Siz evinizi, profesyonel ekibimize teslim edin, gözlerinizi kapatın ve biz de size en ince temizliğine varana kadar tekrar iade edelim.

Firma olarak kullanmış olduğumuz tüm temizlik ürünleri üniversal kalite belgeye sahip olup, aynı zamanda her bir temizlik kovamız, bez ve süngerlerimiz daha önce hiç kullanılmamış sıfır malzemelerdir. Kullandığı parlatıcılar ve üstün kalite malzemelerle sizlere temizlik hizmetini en mükemmel şekilde hissettirecek olan firmamız Kağıthane Temizlik Şirketi ile dilediğiniz gün ve saatte iletişime geçebilir, hizmetlerimiz kapsamındaki merak ettiğiniz her türlü soruya yanıt arayabilirsiniz.  Kağıthane Ev Temizliği Müşterilerimizin en çok talep etmiş olduğu temizlik alanlarının başında evler gelmektedir. Zira çalışan kadın yoğunluğunun günümüzde çok fazla olması, hanımların ev temizliğinde destek almasını zorunlu hale getirmiştir. İstanbul’da yer alan temizlik şirketleri arasında en önde gelen şirketlerinden bir tanesi olan Kağıthane Temizlik Şirketi, ev temizliğinin ne denli bir hassasiyet ve titizliğe şayan olduğunu biliyor ve bu nedenle de kendi bünyesi altında özel olarak yetiştirmiş olduğu  eğitimli personellerini sizlerin hizmetine sunuyor. Evinizin bulunmuş olduğu duruma göre ev temizliği farklı şekillerde sınıflandırılmaktadır. Sözünü ettiğimiz sınıflandırmayı su şekilde açıklayabiliriz.

Genel Temizlik: Bu alanda sözünü etmiş olduğumuz durum, evinizin her bir yanının temizliğinin sağlanmasıdır. Tecrübe sahibi ve uzman personellerimiz, eviniz ile ilgili en ufak bir ayrıntıyı dahi göz ardı etmeksizin gerekli hijyeni sağlar ve evinizi size son hali ile teslim eder.

Detaylı Temizlik: Evinizin genel temizliği kapsamında dolaplarınızın iç yüzeyleri gibi en ufak bir nokta dahi göz ardı edilmeden ve atlanmadan derinlemesine temizlik sağlanır. Evinizin tüm balkonları, balkonların korkulukları, kapı kolları, evinizin bütün duvarları ve aklınıza gelebilecek pek çok detay bu kapsam içerisinde yer almaktadır.

Boş Daire Temizliği: Henüz evinize taşınmadan önceki boş hali üzerinde yapılan temizliği ifade etmektedir. Henüz yerleşmediğiniz ve her tarafın toz ve kir olduğu boş dairenizin derinlemesine temizliği hiçbir nokta göz ardı edilmeksizin yapılmaktadır. Pencerelerinizin üzerindeki etiketler dahi en ufak bir iz kalmayacak şekilde büyük bir titizlikle temizlenmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik: Bu anlamda yapılan temizlik gerçekten de büyük bir sabır, titizlik ve beceri gerektirmektedir. Firmamız bu konuda da yeterli tecrübeye sahiptir ve bu anlamda da sizlerin en büyük destekçisi niteliğindedir. İnşaat sonrası eviniz bir harabe yığını gibi olsa bile size tanıyamayacağınız oranda temiz ve pırıl pırıl haliyle teslim edilir. Bu kapsamda eviniz tüm inşaat kalıntılarından arındırılır, yeni mobilyalardaki bantlar, inşaat  tozları, beton artıkları vs. derinlemesine temizlenir. İnşaat kirinden arındırılmış olan evinizin daha sonra her bir noktası en ince ayrıntısına kadar silinir.

Kağıthane Ofis Temizliği
Gününüzü belki de evlerimiz kadar yoğun geçirdiğiniz ofislerinizin temizliği de en az evlerimiz kadar büyük önem arz etmektedir. Müşterileriniz üzerinde olumlu bir izlenime sahip olmak üzere ofisinizin düzenli aralıklarla temizlenmesi son derece önemlidir. Kağıthane Temizlik Şirketi olarak biz bu alanda da yanınızdayız. Personellerimiz, ofisinizin temizliğini sağlarken eşyalarınızın en ufak şekilde dahi zarar görmesini önleyecek şekilde işini halleder. Temizlik periyotlarımız isteğiniz ve ihtiyacınız üzerine günlük ya da haftalık periyotlarda olabilmektedir.

Kağıthane Ofis Temizliği Fotoğrafı

Kağıthane Ofis Temizliği Hizmeti

Kağıthane Villa Temizliği
Alanının çok geniş ve temizliğinin de özel bir ayrıcalık isteyen villa temizliği ile ilgili yeterli sayıda personelimiz mevcuttur ve aynı zamanda da tüm ekibimiz bu anlamda tecrübeli olup gerekli yeterliliğe sahiptir. Banyo, tuvalet, fayans ve villanızın diğer tüm bölümleri özel temizlik malzemeleri kullanılarak büyük bir titizlik ve özveriyle sağlanmaktadır.

Kağıthane  Merdiven Temizliği
Şirketimiz, merdiven temizliği ile ilgili olarak ihtiyacınıza göre haftalık ya da aylık personel gönderimi sağlamaktadır. Temizlik sağlanırken apartman sakinlerini rahatsız edecek olan kimyasal ürün kullanımından kaçınmaktadır. Temizlik esnasında kullanılacak olan kova, paspas, fırça ve diğer tüm temizlik malzemeleri müessesemize aittir. Bu anlamda apartman sakinlerine en küçük bir sorumluluk dahi yüklememektedir.

Kağıthane Dış Cephe Temizliği
Her ne kadar ev ve ofisleriniz bireysel imkânlarla gerçekleştirilebilecek alanlar olsa da dış cepheler için de aynı şeyi söylememiz mümkün değildir. Çünkü dış cephe temizliği özel ekipmanlar, ciddi bir yetenek ve tecrübe gerektirmektedir. Firmamız tarafından binanızın dış cephe temizliği sahip olduğumuz son teknoloji vinç ve gerekli diğer tüm ekipmanlar ile en ince ayrıntısına değin sağlanmaktadır. Profesyonel ekibimizin sağlamış olduğu üstün temizlik çalışmaları sayesinde binamız pas parlak ve göz alıcı bir hale kavuşur.

Kağıthane Fabrika Temizliği
Devamlı olarak aktif bir şekilde işleyiş görmekte olan fabrikalar bu anlamda sürekli bir temizlik gerektirmektedir ve bu da son derece uğraştırıcı ve zorlu bir iştir. Her alandaki temizlik faaliyetine yönelik çalışmalarında kendini önemli ölçüde geliştirmiş olan Kağıthane Temizlik Şirketi olarak bu alanda da 1 numarayız. Temizliği son derece zor olan ve önemli bir beceri gerektiren fabrika temizliği ile ilgili daha önce yeterli düzeyde tecrübe sahibi olmuş olan personellerimiz, temizlik öncesi yapılan temizlik alanı doğrultusunda bu plana uygun olarak çalışmasını en iyi şekilde gerçekleştirir ve sizi memnun etmek için elinden gelen tüm gayretini ortaya koyar.

Kağıthane Otel Temizliği
İnsanların genellikle bir ya da birkaç gün için konaklamış oldukları otellerde müşterilerin önemle üzerinde durdukları ayrıntı temizlik ve hijyendir. Bu anlamda iyi müşteri potansiyeline sahip olmak isteyen bir otelin en ince ayrıntısına varana dek temizliğini sağlaması gerekmektedir. Kağıthane Temizlik Şirketi olarak sahip olduğunuz otelin en kaliteli temizlik malzemeleri ile tüm detaylarına varana dek temizliğini sağlıyoruz. Otel temizliği konusunda daha önce de iyi bir tecrübe sahibi olan personellerimiz tüm oda, banyo, tuvalet ve merdivenlerinin temizliğini büyük bir titizlik ve özveriyle gerçekleştirmektedir.

Kağıthane Sabit Temizlik Personeli Temini
Temizlik Şirketi olarak sabit personel talepleri içinde hizmet vermekteyiz. Sabit temizlik personeli temini adı altında verdiğimiz hizmet ile talep etmiş olduğunuz personelleri sizler adına şirketimiz üzerinden sgk girişleri yapılarak talepleriniz yerine getirilmektedir. Personellerimiz haftalık bir günlük izinleri söz konusu olup yıllık izinlerinde yerlerine ücretsiz olarak personel desteği vermekteyiz. Daha detaylı bilgi ve teklif için bizle iletişime geçmenizi beklemekteyiz.

Kağıthane Zemin Temizliği
Kağıthane Temizlik Şirketi olarak hizmetinize göndermiş olduğumuz personellerimiz, zemin yapımına uygun olan temizlik malzemeleri ile tüm zemini özenli bir yıkar, temizler ve kurular. Farklı yapısı dolayısıyla zemin yüzeyleri, özel temizlik malzemesi gerektirmektedir ve personellerimiz de almış oldukları eğitim ve deneyimleri sayesinde bu konuda son derece bilinçlidir.

Kağıthane İş Yeri ve AVM Temizliği
Gün aşırı yüzlerce insan ağırlamakta olan iş yerleri ve AVM ler, sahip oldukları bu yoğunluktan dolayı ciddi bir temizlik ve hijyendir istemektedirler. Bu temizlik ve hijyenin ciddi bir şekilde sağlanmaması halinde insan sağlığı açısından önemli bir tehlike unsuru olabilmektedirler. Kağıthane temizlik şirketi olarak bu durumun bilincindeyiz ve bu alanda da her daim hizmetinizdeyiz. Sık aralıklarla temizlik isteyen AVM ve işyerlerinin merdivenlerinden tutun tuvaletlerine kadar her bir noktası uygun temizlik malzemeleri kullanılarak büyük bir titizlikle temizlenmekte ve sayemizde insanlar son derece hijyenik ve güvenli bir ortam oluşturulur.

Bir temizlik şirketi olarak en temel gayemiz, müşterilerinizin memnuniyetini maksimumum düzeyde tutmak ve en uygun fiyat koşulları ile onlara en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmektir. Müşterilerini mağdur etmemek adına işlerimizi çok hızlı bir şekilde tamamlıyor olmamız kesinlikle bu işi baştan savma bir şekilde gerçekleştiriyor olduğumuz anlamına gelmemektedir. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi firmamız adı altında çalışmakta olan tüm personellerimiz bu konuda en iyi şekilde eğitim almış, maksimum düzeyde donanımlı ve tecrübeli bir ekibi oluşturmaktadır. Sahip olduğumuz tüm bu özellikler bir temizlik şirketi olarak bizi sektördeki diğer firmalardan bariz bir şekilde ayırmaktadır. Bu da müşteriler tarafından haklı bir yoğun rağbet görmemizi sağlamaktadır. Eğer siz de temizlik konusunda güvenebileceğiniz birileriyle anlaşmak istiyorsanız ve evinizi emanet ettiğinizde gözünüzün arkada kalmasını istemiyorsanız bu sektörde adını altın harflerle kazıtan ve kurumsallaşmış bir firma halini almış olan Kağıthane Temizlik Şirketi, aradığınız kriterlere en uygun temizlik firması niteliğini taşımaktadır. Tarafımıza göstermiş oldukları yoğun ilgi ve talepten dolayı tüm değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, işimizle ilgili öz verimiz den ve prensiplerimizden hiçbir şekilde vazgeçmeyeceğimizi bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*