ARA02129092814

Güngören Temizlik Şirketi

Güngören Temizlik Şirketi Fotoğrafları
Güngören Temizlik Şirketi

Güngören Temizlik Şirketi Profesyonel olarak yürüttüğümüz temizlik hizmetinde yılların verdiği tecrübeyle sizin yanınızdayız. Kaliteli ve titiz bir çalışmayla evinizin, iş yerlerinizin ve diğer mekanlarınızın temizliğinde iş yükünüzü sizin omzunuzdan alıyoruz.

Güngören Ev Temizliği Ev temizliği hizmeti kapsamında yaşadığımız ortam olan evlerimizin temizlik ve hijyenik bir ortam olması için yapılan çalışmalardır. Amacına ve evin yapısına göre verdiğimiz hizmet değişmektedir. Bu nedenle ev temizliği hizmetinde ara başlıklar açmak uygun olacaktır:

Genel Temizlik: Bu hizmet kapsamında evinizin kapıları kapı kolları dahil olmak üzere temizlenir. Evin zemini evin zeminine uygun temizlik malzemeleriyle yıkanır. Odalarda toz alma işlemi gerçekleştirilir.

Detaylı Temizlik: Şirketimizin kaliteli ve tecrübeli personeliyle gerçekleştirilen bu hizmette evinizin hiç bir köşe bucağında kir kalmayacak şekilde detaylı bir temizlik yapılır. Evinizin duvarları dahil bütün odaların tozları alınır ve dolapların içi dışı silinir.

Boş Daire Temizliği: Boş dairelerinizde uygulanan bu hizmette pencerelerin çerçeveleri ve camları silinir. Kapılar ve zemin uygun temizleyicilerle temizlenir. Daireye dahil olan dolapların da içli dışlı temizliği bu uygulamaya dahildir.

İnşaat Sonrası Temizlik: Oldukça zor ve büyük bir uğraş olan inşaat sonrası kirin temizlenmesi ve evin hijyenik, oturulabilir bir duruma gelmesi için uzman ekibimiz hizmetinizdedir. Öncelikle kaba kir olarak adlandırdığımız inşaat sonrası oluşan kalıntılar temizlenir. Kapı ve pencerelerde kalan bant izleri ve silikon kalıntıları kazınarak çıkartıldıktan sonra ince bir şekilde silinir. Evin içindeki talaş ve beton artıkları vakumlu süpürgelerle çekilir. Dolap içlerinde özelikle köşede sıkışan talaş artıkları bu vakumlu makinelerle çekildikten sonra dolap içi ve dışı uygun temizleyicilerle silinir. Özellikle banyo ve mutfak gibi fayans zemine sahip yerlerde derz artıkları kazınır ve zemin yıkanır. Ev oturulacak duruma gelinceye kadar detaylı bir temizlik yapılır ve gelene tertemiz bir ortam sunar.

Güngören Ofis Temizliği

Ofis temizliği hem değerli konuklarınızın ilk izlenimi açısından hem de çalışanlarınızın motivasyonu ve sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu hususta da size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Arzu edersiniz haftalık ya da günlük bir şekilde periyodik olarak uzman ekibimiz gelip ofis temizliğinizi yapmaktadır. Ofisin ana eşyalarından dolapların ve masaların tozları alınır. Zemin yapısına uygun temizleyicilerle yıkanır.

Güngören Villa Temizliği

Çoklu personel ve titizlik gerektiren bu çalışmada yeterli kadrosu ve tecrübesiyle size bu temizlik hizmetini sunmaktayız. Eşyaların ve mekanın büyüklüğü nedeniyle özen gösterilmesi gereken bu temizlik çeşidinde villanız detaylı bir şekilde ve kaliteli malzemeler kullanılarak temizlenir.

Güngören Merdiven Temizliği

Özellikle apartmanlara verilen bu hizmette isteğinize göre bay ya da bayan eleman eleman gönderebiliyoruz. Apartman yönetimiyle oluşturulan sözleşmeye sadık kalınarak müşteri memnuniyeti esas ilke yapılır. Periyodik bir şekilde verilebilen bu hizmetimiz dahilinde tecrübeli elemanımız merdivenleri titiz bir şekilde etkili kimyasallarla temizlenir.

Güngören Dış Cephe Temizliği

Tecrübesiz ellere bırakıldığında yarardan ziyade zarar veren bu uygulama teknolojik araç gereç gerektirir. şirket olarak bunun bilincindeyiz bu nedenle son teknoloji vinçlerle oksit önleyici cam silicilerle bu uygulamayı gerçekleştirmekteyiz. Oksit önleyici cam silici kullanılmadığında bir süre sonra camlarda lekeler ve oksitlenmeler oluşabilir. Bu da mal sahibine maliyeti ağır olan bir şeydir. Bu nedenle tecrübeli ekibimiz uygun materyallerle özellikle iş hanları, plazalar gibi yüksek katlı binaların dış cephe temizliğini titiz bir şekilde gerçekleştirmekteler.

Güngören Fabrika Temizliği

Üretimin vazgeçilmez öğesi olan fabrikalar onlarca çalışanı ve halka sağladığı ürünler açısından her zaman temizliğini koruması gereken alanlardandır. Bu nedenle tecrübeli personelimiz fabrikanıza kadar gelerek bir ön araştırmayla beraber keşif çalışması yürütmektedir. Böylece size uygun bir planlama ve uygun bir fiyat haritası sunabilmektedir. Özellikle gündüz yoğun olarak çalışan fabrikalar için gece temizliği de gerçekleştirebilmekteyiz. Sağlığa uygun kaliteli malzemelerle yaptığımız bu temizlik sizi memnun edecektir.

Güngören Otel Temizliği

Her gün onlarca kişinin geldiği otellerde otel işletmesi açısından müşteri memnuniyetini sağlayacak en önemli hususlardan biri temizliktir. Özellikle yataklarda ve banyoda müşterilerce aranan hijyenik ortam tecrübeli ekibimiz sayesinde sağlanır. Kaliteli malzeme ve özenli çalışmayla detaylı bir şekilde yapılan temizlik sonrası hem göze hem de sağlığa hitap eden bir ortam yaratılır.

Güngören Zemin Temizliği Ve Cilalama

Her yüzeyin dokusu farklıdır bu nedenle temizlerken farklı uygulamalar gerektirir. Beton, mermer, fayans gibi sert zeminlerden ziyade muşamba, PVC gibi yumuşak yüzeylerde de etkili temizlik sağlayan ekibimiz özellikle sert zeminlerde kristalize yöntemini kullanılır. Zeminlerde temizliğin yanı sıra cilalama tekniğiyle parlaklık da sağlanır.

Güngören İş Yeri ve AVM temizliği 

Büyüklüğü ve her gün onlarca kişinin uğrak mekanı olan AVM ve iş yerleri halk sağlığı açısından etkili temizlik gerektirmektedir. İsteğe göre periyodik bir hale getirilebilen bu hizmetimizde temizlik detaylı bir şekilde yapılır.

Güngören Yerinde Halı Ve Koltuk Yıkama

Konusunda uzman ekibimiz ve özel teknolojiye sahip makinelerimiz ile yerinde koltuk ve halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Hizmetimiz memnuniyet garantili olup makinelerimiz bu hizmet için özel üretilmiştir.

Güngören Temizlik Şirketi olarak ilkemiz siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmektedir. Bu nedenle çalışmalarımızı yürütmekte ve her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Sizi memnun ederken kalitemizden hiç bir zaman ödün vermeden büyük bir aile gibi tüm personelimizle çalışıyoruz. Siz de bu aileye müşteri olarak katılırsanız bizi sevindirirsiniz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*