ARA02129092814

Çatalca Temizlik Şirketi

Çatalca Temizlik Şirketi Fotoğrafı
Çatalca Temizlik Şirketleri

Temizlik hizmetlerini profesyonel düzeyde sunmakta olan şirketimiz, Çatalca semtinde yer almaktadır. İşimizi kurumsal bir yapı içerisinde ele almakta, iş süreçlerimizi başından sonuna değin bir çalışma planı dahilinde yürütmekteyiz. Profesyonel hizmet seviyemize uygun olarak, şirketimiz bünyesinde nitelikli, işinin eğitimini almış ve tecrübeli bir ekip çalışmaktadır. Uzman personelimiz, şirket ilkelerimizi bütünüyle benimsemiş ve kurumsal kültürümüze bağlı kalarak projelerimizi gerçekleştirmektedir. İşimize gösterdiğimiz özen, ekibimizin yüksek kalitesi ve gözettiğimiz ilkelerle, tam bir müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmaktayız.

Çatalca Temizlik Şirketi  ile sizde tüm temizlik taleplerinizi profesyonel ve kaliteli olarak çözülmesini istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çatalca Ev Temizliği
Ev temizliği alanında beklentileri tam olarak karşılayan bir standardı sunmaktayız. Hizmet paketlerimiz içerisinde genel temizlik hizmeti, detaylı temizlik hizmeti, boş ev temizliği, yeni inşaat ardından ev temizliği bulunmaktadır. Söz konusu paketlerden genel temizlik hizmetinde ev kapılarının, tüm zeminin, mutfak ve banyo dolap yüzeylerinin temizliği de yer almaktadır. Ayrıca toz alma işlemi de pakete dahildir. Detaylı temizlik hizmetinde, evin duvarları, kapıları, mutfak ve banyo dolapları, tüm zemin bir bütün olarak en ayrıntılı şekilde temizlenmektedir. Ev temizliğinde boş ev temizliği paketi ise, dairenin genel olarak ince temizliğinin yapılmasını içermektedir. Boş dairenin pencereleri, duvar ve zemini, banyo ve mutfak dolapları ayrıntıları ile temizlenerek teslim edilir. İnşaattan hemen sonra uygulanan temizlik paketinde, evden öncelikle inşaat artıkları temizlenir. Pencerelerden, zemin ve duvarlardan inşaat kalıntıları temizlenir ve ayrıntılı ince temizliğe geçilerek süreç tamamlanır.

Çatalca Ofis Temizliği
Farklı bir yaklaşım gerektiren ofis temizliği de, profesyonel bir anlayışla ele alınmaktadır. Bir bütün olarak değerlendirdiğimiz ofisinizi, tüm yönleriyle temizlemekteyiz. Ofis masaları, zemin ve duvarlar eksiksiz olarak temizlenir. İş yerinizin güvenliği açısından gösterdiğimiz özen işimizin bel kemiğini oluşturmaktadır. Temizlik süreci esnasında ofis donanımınızı tam olarak korumaktayız. Ofislerinizin temizliği konusunda periyodik olarak da hizmet sunmaktayız. Periyodik talebinizi haftalık veya on beş günde bir şeklinde alabilmekteyiz. Özel bir özen ve dikkat gösterilmesi gereken ofis temizliğinde en tecrübeli profesyonel çalışanlarımızı değerlendirmekteyiz.

Çatalca Villa Temizliği
Ev temizliğinden daha detaylı olması bakımından villa temizliği son derece dikkat gerektirmektedir. Villa temizlik çalışmalarımızda çoklu bir ekiple hizmet sunmaktayız. Ekip elemanlarımız villanın temizlik programı çerçevesinde iş bölümü yapmakta, tecrübeleri uyarınca görevleri paylaşmaktadır. Zaman ayrıntılı olarak planlanmakta, söz verilen süreçte işin teslimi hedeflenmektedir. Ekip elemanlarımız villanın farklı bölümlerini ayrı ayrı ele almakta, kaliteli, sağlıklı bir hizmet sonucu sağlamaktadır.

Çatalca Merdiven Temizliği
Şirketimiz apartman merdivenlerinin temizliğini özel bir hizmet başlığı olarak yerine getirmektedir. Talebinize uygun olarak apartman merdivenleriniz periyodik şekilde, bay ve bayan ekip elemanlarımız tarafından temizlenmektedir. Merdiven temizliği konusunda apartman yönetimi ile sözleşme yapmakta ve sözleşme kurallarına tam olarak sadık kalmaktayız.

Çatalca Dış Cephe Temizliği
Şirket olarak dış cephe temizliğini de ayrı bir hizmet türü olarak ekonomik koşullarda sunmaktayız. Çalışmalarımızda modern vinç sistemini kullanmaktayız. İş hanları, iş binaları, çok katlı apartmanlar, dış cephe ve camlarını temizlediğimiz yapılar arasındadır.

Çatalca Fabrika Temizliği
Şirketimizin gerçekleştirdiği temizlik hizmet türleri arasında fabrika temizliği de bulunmaktadır. Mesaileri engellemeyecek biçimde fabrika temizliklerini günün istenen saatlerinde gerçekleştirmekteyiz. Fabrika temizliğindeki tecrübemiz, ihtiyaç duyduğunuz profesyonel hizmeti karşılamaktadır. Talebiniz üzerine keşif yaparak fiyat teklifimizi sunmakta, süreç istediğiniz program dahilinde gerçekleşmektedir.

Çatalca Otel Temizliği
Özel ekip gerektiren otel temizliklerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Otellere uygun iş yönetim programımız, konaklamada en önemli ihtiyaç olan temizliği en kaliteli düzeyde temin etmektedir.

Çatalca Zemin Temizliği
Zemin temizliğini ayrı bir çalışma konusu olarak ele almakta, bu alanda son teknolojiyi yansıtan makineleri kullanmaktayız. Fayans cilalama ve parlama işlemlerini temizliğin bir parçası olarak gerçekleştirmekteyiz.

Çatalca İş Yeri ve AVM Temizliği
Günlük veya periyodik olarak yerine getirdiğimiz hizmetlerden biri de iş yerleri ve AVM’lerin temizlik hizmetleridir. Bu alanda sabit personel imkanı da sağlamaktayız. İhtiyaç duyulan tüm temizlik malzemeleri ve gereçlerini de Çatalca Temizlik Şirketi olarak karşılamaktayız.

Sunduğumuz tüm hizmet paketlerine ilişkin olarak, gerekli tüm giderler fiyat teklifimiz dahilinde bulunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti en önemli referansımızdır. Profesyonel ve gerçek temizliğe ihtiyaç duyduğunuzda hizmetinizdeyiz.

1 Comment on Çatalca Temizlik Şirketi

  1. Çatalca da yer alan fabrikamızın dış cephe temizliği ile kale temizlik şirketi ile anlaştık. Özel vinç sistemi ve uzman cam temizliği personelleri ile 3 günlük işi bir günde çıkartarak teslim ettiler. Daha sonrasında komşu firmalarda aynı şekilde kale temizlik şirketi ile çalıştı. İşinin ehli olan ve ticari kar dışında müşteri memnuniyetini önemseyen şirketler her zaman kazanacaktır. Bu nedenle kale temizlik şirketini dış cephe temizliği konusunda tavsiye etmekteyiz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*