ARA02129092814

İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği Görselleri
İnşaat Temizliği Şirketi

İnşaat sonrası temizlik en zor temizlik türlerinden biridir. İnşaatın iç kısmında harç, alçı, boya gibi kalıntılar çoğu zaman can sıkıcıdır ve sizleri zorlar.  Kale temizlik şirketimiz sizlere her alanda olduğu gibi bu alanda da hizmet vermektedir. İnşaat bittikten sonra geriye kalan parke üstlerindeki boya, alçı ,sıva , harç kalıntılarını söküp atmak hiç de kolay değildir.Camlardaki lekeler boya kalıntıları, bant gibi yapışkan malzemeler de oldukça kötü bir görünüm ve kirlilik içermektedir. Bu kalıntıları temizlemek hem yorucu, hem de oldukça zahmetlidir. Şirketimiz bu yorucu ve zahmetli temizlik alanında sizlerin hizmetinde bulunmaktadır. İnşaat sonrası henüz içine yerleşilmemiş ev, ofis, dükkan gibi mekanlarınızın temizliğini en hijyenik koşullarda, profesyonel kadromuz ile en doğru ekipmanı kullanarak yapmaktayız. İnşaat sonrası temizlik yükünü üstünüzden atmanız için şirketimiz bir telefonunuzla hizmetinizde bulunmaktadır.

İnşaat sonrası temizliğin zorluklarından bahsederken, işin bir de hijyen ve sağlık kısmından bahsetmek isteriz. İnşaat sonrası temizlik eğer yüzeysel olarak yapılır, görüntü açısından temiz göründüğüne inanılıp bırakılırsa, o zaman sağlıksız koşullarda yapılmış bu temizliğin sizler için hiçbir faydası olmaz. İşte bu koşullarda yapılan sözde temizlenmiş bir evde oturmak ya da bir ofiste çalışmak, içinize sinmeyen sağlıksız bir ortamda yaşamak, hem size hem de ailenize ya da çalışanlarınıza zarar verebilir. Hijyen ve dezenfekte özellikle inşaat kalıntılarının olduğu bir mekanda çok daha önemli unsurlardır. Bu unsurları göz ardı etmek kendinize ve çevrenizdekilere zarar vermenize yol açabilir. Şirketimiz tam da bu noktada sizlere hijyenik bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Alanında uzmanlaşmış personeli, standartlara uygun ekipman ve makineleri ile aradığınız eşsiz temizlik hizmetini vermektedir.

İnşaat sonrası temizliğin nasıl yapıldığından bahsedecek olursak; Öncelikle inşaat sonrasında biten bir evden ofisten yada dükkandan geriye kalan harç, boya , alçı  ve buna benzer kalıntılardan mekanınızı arındırıyoruz. Yani kaba kalıntıları öncelikle toplayıp mekanı tüm kalıntılardan temizlemiş oluyoruz. Daha sonrasında ise parkelerde camlarda kapılarda ve diğer ıslak kuru zeminlerde kalan boya, harç, alçı gibi yapışmış kalıntıların arındırılma işlemi için uzman ekibimizle temizlik işlemine başlıyoruz. Bu işlem en uygun ekipmanlarla usta kadromuz eşliğinde itina ile zeminlere zarar vermeden büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Balkon demirlerinde, fayanslarda kalan inşaat artığı kalıntılar büyük bir özenle temizlenmektedir. Tamamen pürüzsüz bir yüzey sağlanana kadar bu işlemler devam etmektedir. Özellikle camlar genel olarak bir mekanın iç ve dış görünümü açısından çok önemlidir. Camlardaki inşaat kalıntıları tamamen arındırılana kadar, personelimiz en uygun ekipmanlarla titiz bir şekilde çalışır. Camlarınız camcıdan yeni çıkmış gibi bir görünüm alır. Ve bu da mekanın çok ferah görünmesini sağlar.

İnşaat Temizliği hizmetlerimizde siz değerli dostlarımıza %100 memnuniyet garantisini kale temizlik şirketi garantisi ile sağlamaktayız.

Tüm bu kaba kirler alındıktan sonra, detaylı hijyen sağlayan bir temizliğe geçilir. Bu temizlik aşamasında, uzman kadromuz yine en uygun ekipmanları tedarik ederek  titiz bir çalışmaya girişirler. Bu çalışmanın içeriğinde neler olduğundan bahsetmemiz gerekirse; Bu ince temizlik tamamen hijyen ve dezenfektasyona dayalı bir temizliktir. Mekanın görüntüsü temiz olmuştur fakat, asıl temizlik ve hijyen henüz tamamlanmamıştır. Bunun için uzman ekibimiz özel dezenfektanlarla mekanın dip köşe bütün her yerini çok titiz ve ince bir çalışmayla temizleyip dezenfekte ederler. İnşaat sonrası temizlikleriniz de de Kale temizlik şirketine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. İçiniz rahat, sağlıklı bir şekilde temizlenmiş hijyen kuralları tamamen uygulanmış mekanınızda gönül rahatlığıyla yaşayabilirsiniz. Kale temizlik şirketi ile her türlü temizlik alanında hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*