ARA02129092814

Fatih Temizlik Şirketi

Fatih Temizlik Şirketitopluma her çeşit alanlarda uzman ekip çalışanları ile hizmet veren, büyük bir çalışma titizliği  ile kalitesini en üst seviyede tutan kurumsal bir şirketiz. Hizmet verdiğimiz alanlar çok geniş kapsamlıdır. Dilerseniz size alt başlıklar altında bilgi verelim.

Fatih Ev Temizliği

Ev temizliğinde  her zaman bir yardımcıya ihtiyaç duyarız. Özellikle genel temizlik zamanları günlerimizi alabilmektedir. Fatih temizlik şirketi sizin en büyük yardımcınız  olacaktır. Genel temizlik alanında zemin,  kapılar, banyo , ve mutfak dolapları temizlenmektedir. Ev içinde bulunan bütün dolaplarınızdan tutun duvar temizliğine kadar yapılan ince temizlik ise detaylı temizliktir. İnşaat halindeki eviniz bitti ise size inşaat sonrası temizliğini sunuyor ve zeminde inşaat kalıntıları, camlardaki kaba temizliği ardından ince temizlik yapıp size sadece yerleşmek kalıyor.

Fatih Merdiven  Temizliği

Şehirleşmiş yaşam alanlarımızda hayatımızı kurduğumuz apartman veya sitelerin en çok kirlenen  kısmı merdivenlerdir. Bir çok ailenin yaşadığı  bu alanlarda bir temizlik elemanına ihtiyaç duyarız. Fatih temizlik şirketi olarak deneyimli personellerimiz ile size hizmet vermetkeyiz. Apartman veya site sakinlerinin talebesi doğrultusunda size bay/bayan personel ihtiyacınızı gideriyor. Ayrıca sürekli çalışma imkanı sağlayan yapılan sözleşme kurallarını ihmal etmeden size titiz bir çalışma kalitesi sunuyoruz.

Fatih Zemin Temizliği

Zemin temizliğinde en önemli konu, zeminin özelliğine zarar vermeden temizliğini yapmaktır. Fatih temizlik şirketi markasını taşıyacak şekilde tercih ettiği kaliteli temizleyiciler ve son teknoloji makineler ile parlatma ve cilalama hizmetini vermekteyiz. Zemininiz yıpratılmadan titizlikle temizlemeye  özen gösterilir.

Fatih Dış Cephe Temizliği

Fatih temizlik şirketi olarak dış cephe temizliğinde yüksek kaliteli ve modern vinçler tercih ediyoruz. Yüksek katlı binalar, şirketler,  ofisler dış cephe temizliğinde önem verilmesi  gereken çalışma binalarıdır. Modern binalarda temizlik ,  binaları her zaman bakımlı ve kaliteli gösterir. Bu hizmetten tam anlamıyla yararlanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Fatih Ofis Temizliği

Ofislerde iş hayatınız boyunca evinizden daha çok zaman geçirdiğiniz ortamlardır. Temiz bir ofis her zaman verimli olmanıza yardımcı olur. Fatih temizlik şirketi olarak size bu alanda yardımcı oluyoruz ve ofisinde genel temizliğinizi yapıyoruz. Ofis eşyalarını, mobilyalarını ve özel eşyalarımızı işlerini çok iyi yapan elemanları temizleyerek ofis de bir eşyaya dahi zarar görmeme garantisini veriyoruz. İsterseniz sözleşme doğrultusunda sürekli temizlik imkanı da sunuyoruz. Temizlik  için tüm malzemeler şirketimiz tarafından temin edilir.

Fatih Villa Temizliği

Villa bildiğimiz gibi gösterişli, detaylı, bakıma ve temizliğe büyük önem verilen konutlardır. Gösteriş ve detayın çok olduğu bu alanlarda temizlik, çok eleman ihtiyacı ya da uzun zaman gerektirir. Fatih temizlik şirketi  size hem gerekli eleman ihtiyacınızı karşılar hem de deneyimli elemanları ile size en iyi temizlik imkanı sunarak belirtilen  zamanlarda temizliğinizi bitirir. Tabi yapılan iş bölümü ile daha sağlıklı bir hizmet verilir.

Fatih Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği uzun, yorucu ve zahmetli bir iştir. Bu alanda temizlik şirketi ,işverenin seçtiği imkanların başında gelir. Fabrika temizliği ve organize sanayi tipi fabrikalar gündüzleri çalışma olduğu için geceleri yapılmaktadır. Bu da işveren bakımından zaman kaybına yol açmaktadır. Belirtilen günde şirketin belirli elemanları  detayları görüşmek ve fabrikanız gözlemleyerek en iyi temizlik imkanı planlıyor. Fiyat ve ücret tabi fabrika büyüklüğü ve yapısı göz önünde bulundurulur.

Fatih İş Yeri ve  AVM Temizliği

İş yerlerinde ve avm’lerde toplumun en çok vakit geçirdiği alanlar olduğu için kirlenen ve temizlenmesi gereken yerlerdir. Bu alanlardaki temizlik gündelik yapılması gerekir. Bu konuda Fatih Temizlik Şirketi sizin talebiniz doğrultusunda elemanlarını  gönderir. Ayrıca sabit eleman ihtiyacınızı giderecektir. Temizliğe ihtiyaç duyulan tüm malzemeler şirket tarafından en kaliteli ürünler seçilir  ve bu konuda iş yerlerine ayak bağı olmaz.

Fatih Otel Temizliği

Oteller çok uzun, çok odalı ve gösterimi lüks hizmet veren kurumlardır. Temizlik için sabit elemana ihtiyacı olunduğu gibi çok eleman ihtiyacı da olur. Fatih Temizlik Şirketi  hem çok eleman kitlesine sahip bir şirket hem de hiçbir talebinizi geri çevirmeyecek  yapıda olan kendine güvenen bir şirkettir.  Otelde her alanda temizlik ihtiyacınızı giderme de her elemanına ayrı ayrı güvenir. Geniş kitleye sahip şirketimiz sizlere temizlik konusunda hiç bir problem yaşatmayacaktır.

Fatih temizlik şirketisadece bu alanlarda kısıtlı değildir. Düşündüğünüz her alanda hizmet vermeye devam edecektir. Deneyimli, işlerini  çok iyi yapan personel kitlesine sahip olan bir kuruluşuz. Temizlik şirketi olarak memnuniyetiniz referanslarımızdır.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*