ARA02129092814

Silivri Temizlik Şirketi

Silivri Temizlik Şirketi Görseli
Silivri Temizlik Şirketi

Silivri Temizlik Şirketi olarak temizliğin insan hayatının vazgeçilmez gereklerinden olduğunu düşünüyoruz; fakat bu temizliğin nasıl ve kimler tarafından yapıldığı belki de temizliğin kendisi kadar önemli bir konudur. Bunun bilincinde olarak hareket eden biz Kale Temizlik Şirketi; temizlik ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap vermeyi kendimize görev  biliyoruz. Temizlik bizim ikinci değil ilk ve en önemli işimizdir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için vazgeçilmezlerimiz arasındadır.

Silivri Ev Temizliği

Profesyonel kadromuz ve uzun süreli bir tecrübeyle siz değerli müşterilerimize ev temizliği konusunda hizmet veriyoruz. Yaşam alanlarımız olan evlerimizin temizliği ailemiz ve bizim sağlımız açısından çok önemlidir; çünkü temizlenmeyen alanlarda zamanla kirden dolayı bakteriler oluşur ve insan sağlığını tehdit eder hale gelir. Evleriniz durumu ne olursa olsun konu temizlik ise çözümü Silivri Temizlik Şirketi’nde olduğuna şüpheniz olmasın. Ev temizliği konusundaki temel çalışma alanlarımız şunlardır:

Genel Temizlik
Bu temizlik kategorisinde evinizin baştan sona tüm tozlarını alıyoruz, halılarınızı kaldırılarak zemin temizliğinizi yapıyoruz. Mutfak ve banyolar dahil olmak üzere dolaplarınızı siliyoruz. Kısacası evin genel bir temizliğini yapıyoruz.

Detaylı Temizlik
En çok tercih edilen temizlik kategorilerimizden birisi de detaylı temizlik kategorisidir. Bu hizmetimizde evinizde pencerelerinin dış ve iç çerçeveleri, duvarlar, zemin ve aklınıza gelebilecek diğer tüm alanları profesyonelce ve kaliteli ürünlerle en ince detayına kadar temizliyoruz. Bu hizmetimiz sonucunda eviniz ilk günkü gibi pırıl pırıl ve hoş kokar.

Boş Ev Temizliği
Özellikle yeni bir eve taşınanların tercih ettiği bu hizmetimizde boş evinizi baştan sona temizliyoruz. Siz temizlikle uğraşmayın bizi arayın taşınmadan önce evinizi pırıl pırıl yapalım. Bu kategoride mutfak, banyo, tuvalet, camlar ve evin zemini gibi alanları özenle temizliyoruz. Bunun sonucunda size temiz ve ferah bir evin keyfini sürmek kalıyor.

İnşaat Sonrası Temizlik
Temizlik türleri içinde en zahmetli ve en zor olanı inşaat sonrası evlerin temizliğidir. Yeni yapılan yapılarda temizlik dikkatli bir şekilde ve yapıya herhangi bir zarar vermemek kaydıyla yapılması gerekir. Bizler Silivri Temizlik Şirketi olarak bunun bilincindeyiz ve bu konuda sizlere profesyonel bir hizmet sunmaya hazırız. Bu hizmetimizde inşaat sonrasında kalan kaba malzemeler temizlendikten sonra zemin önce süpürülür daha sonra kaliteli temizlik ürünlerimizle güzelce temizlenir. Banyo, mutfak, tezgahlar, lavabolar, camlar ve bunlar gibi eve dahil olan tüm alan ve kısımlar titiz bir şekilde temizlenir ve siz değerli müşterilerimize ferah ve temiz bir ev teslim edilir.

Silivri Temizlik Şirketleri Görseli

Silivri Temizlik Şirketleri

Silivri Ofis Temizliği

Çalışma alanlarımız en az evlerimiz kadar kıymetlidir; zira günümüzün yarısını buralarda geçiririz. Bu yüzden sağlık açısından veya iş yerinize gelen müşterilerinizin memnuniyeti açısından bu alanlarımızın temizliği oldukça önemlidir. Silivri Temizlik Şirketi olarak tercihleriniz doğrultusunda günlük veya haftalık periyotlarla iş yerlerinizi özenle temizliyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli malzemelerimizle değerli alanlarınızdan olan ofislerinizi istediğiniz şekilde temizliyoruz. Eşyalarınıza özen göstererek temizliğinizi yapıyor ve bütün eşyalarınızı temizlik öncesi yerlerine özenle bırakıyoruz.

Silivri Villa Temizliği

Villa temizliği normal ev temizliğinden daha zordur; fakat yeterli sayıda ve tecrübeli personele sahip bizler için bu iş oldukça kolaydır. Villanızı baştan aşağı tercihleriniz doğrultusunda temizliyoruz. İster genel, ister detaylı veya belirli alanların temizliği olsun bizim için fark etmez. Siz tercihinizi yapın, gerisini merak etmeyin. Uzman kadromuzla siz kıymetli müşterilerimizi memnun edeceğimize eminiz. Bizi seçerek sürekli işçi çalıştırmaktan kurtulup sadece belirttiğiniz vakitte yapılan temizliğin ücretini ödeyin. Temizlik için tüm gerekenler şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Bizler merdivenlerinizi temizlerken korkuluklarını da temizliyoruz. Kaliteli ürünlerimizle bir sonraki temizlik vaktine kadar apartmanınızın hoş ve ferah kalmasını sağlıyoruz. Siz sadece temizliğin keyfini çıkarın.

Silivri Merdiven Temizliği

İster apartman, isterse iş hanları olsun merdiven temizliği konusunda bizler sizin ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Çoğunlukla sadece merdiven temizliği için sürekli çalışan işçiler tutulur ve bu da çok masrafa neden olur. Bu yüzden bizler merdiven temizliği konusunda sizin belirleyeceğiniz aralıklarda temizlik yapacak profesyonel ekibimizle size hizmet vermekteyiz.

Silivri Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği; profesyonellik isteyen bir iştir. Silivri Temizlik Şirketi olarak biz geçmişten gelen tecrübelerimizle bu kategorideki temizliğinizi özenle ve başarılı bir şekilde yapmaya hazırız. Yüksek güvenlikli ve teknolojik araçlarımızla bizlere belirleyeceğiniz binalarınızın dış cephe temizliğiniz titizlikle yapıyoruz. Özellikle çok katlı binalarınızı ve gökdelenlerinizin dış cephe temizliğini gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

Silivri Fabrika Temizliği

Yoğun üretim yerlerinden biri olan fabrikalar çok çabuk kirlenen alanlardan birisidir. Ayrıca çok sayıda insanın ve iş makinelerinin beraber çalışması yine bu kirliliğin oluşumunu arttıran nedenlerdendir. İşlerin düzenli ve sağlıklı bir biçimde devam etmesi için ortamın belli aralıklarla temizliği şarttır. Bizler Silivri Temizlik Şirketi olarak fabrikalarınızı özenle temizliyoruz. Bizi aramanız ile beraber temizliğin yapılacağı adrese temizliğin alan, yöntem ve tarzını belirlemek amacıyla bir keşif elemanı gönderiyoruz. Bunun sonucunda belirli bir plan çıkarıyoruz ve ihtiyaca göre oranın temizliği yapıyoruz. Bu hizmetimizle hem zemin hem de fabrikadaki iş ekipmanlarını da temizliyoruz. Gündüz iş yoğunluğunun olduğu fabrikalarda gece, gece iş yoğunluğunun olduğu fabrikalarda ise gündüz temizlik yapıyoruz. Tercihi siz yapın işi biz yapalım.

Silivri Otel Temizliği

Oteller; yoğun olarak insanların kullandığı alanlardandır. Bu yüzden kirlenme durumu çok fazladır. Ayrıca otellere gelen insanların ilk ve en önce dikkat ettikleri konu o otelin temiz olup olmadığıdır. Müşteri memnuniyeti ve devamlılığı için otelin temizliği vazgeçilmez şartlardandır. Bizler bu alanda sizlere hizmet vererek temizlik ihtiyacınıza çözüm üretiyoruz. Bizler profesyonel ekibimiz ile beraber otel odalarınızı, banyolarınızı, merdiven ve bunun gibi daha pek çok alanı titizlikle temizliyoruz. Hijyen bizim birinci en önemli prensibimizdir.

Silivri Zemin Temizliği

Zeminlerin farklılığı onların temizleme yöntemlerinin ve aynı anda kullanılacak malzemelerin de farklılığını beraberinde getirmektedir. Profesyonel ekibiz her zemin için ayrı ürünlerle siz değerli müşterilerimizin belirleyeceği mekanların zeminlerini hassasiyetle temizliyoruz. İlk başta zeminler kaba ve genel bir temizlikten geçiriyoruz, daha sonra kaliteli ürünlerle bu zeminleri yıkıyoruz ve son olarak da kurulayıp parlatıyoruz. Zeminlerinizi ilk günkü canlılığına kavuşturuyoruz. Zemin Temizliği için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Silivri İş Yeri Ve AVM Temizliği

İş yerleri ve alış veriş merkezleri yoğun olarak kullanıldığından çok çabuk kirlenen alanların en başında yer alırlar. Gerek müşteri memnuniyeti, gerekse sağlık ve hijyen açısından bu alanların temiz olması oldukça önemlidir. Silivri Temizlik Şirketi olarak bizler iş yerlerinizin ve alış veriş merkezlerinizin temizliği konusundaki sıkıntılarınıza çare olmaktayız. Temizlik konusunu dert etmeyin bırakın uzman eller bu işi halletsin. Bizler sizin tercihleriniz doğrultusunda aylık veya haftalık olmak üzere alış veriş merkezi ve iş yeri alanlarınızı profesyonelce ve sizi memnun edecek şekilde temizliyoruz.

Bir işin kıymeti; o işin bilinçli ve profesyonelce yapılmasıyla ölçülür. Temizlik konusu da bu konuya dahildir. Bizler Silivri Temizlik Şirketi olarak temizlik konusunda sizi memnun edeceğimize eminiz. Çünkü geçmişten gelen tecrübemiz ve profesyonel ekimizle bizler müşteri memnuniyetini ilk hedefimiz bilmekteyiz.

1 Comment on Silivri Temizlik Şirketi

  1. Silivri ilçesi istanbul’un merkezine çok uzak olan bir ilçedir. Bu nedenle bu ilçeye gelen temizlik şirketlerinin sayısı oldukça azdır ve bunu bilen şirketler fiyatlarda yüksek rakamlar istemektedirler. Yaz için villa temizliği nedeni ile bu şekilde bir hizmet talebimiz oldu. Kale temizlik şirketi yukarıda saydığımız sorunları bir artı olarak görmeyip normal fiyatlara hizmeti sundular.Bu nedenle silivri, çatalça, büyükçekmece gibi İstanbul merkezine uzak ilçeler için kale temizlik şirketini tavsiye ediyorum.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*