ARA02129092814

Nişantaşı Temizlik Şirketi

Nişantaşı Temizlik Şirketi Fotoğraflrı
Nişantaşı Temizlik Şirketi

İstanbul’un; tarihi, kültürel ve ekonomik nedenlerle kendisini cazip kılan pek çok özelliğe sahip olan Nişantaşı semtinde Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak alanımızda profesyonel kadromuz ve özel ekipmanlarımız ile pek çok kişi, kurum ve kuruluşa başarıyla hizmet vermektedir.

Şehrin yerleşik nüfusu ile kalabalık bir bölge olması, lüks restaurant ve şık mağazaları, galerileri ve hareketli vitrinleri ile sosyoekonomik değerlerin üst düzeyde olduğu bir semtte Kale Temizlik Şirketi olarak sorumluluklarımızın ne kadar ağır olduğunun bilincindeyiz.

Dünyaca ünlü markaların faaliyet sürdürdüğü, alışverişin merkezi olarak bilinen ve eğlencenin yeri Nişantaşı semtinde  Kale temizlik şirketi olarak her alanda çalışmalarımız mevcuttur.

Kaliteli bir yaşam ortamı için önemsediğiniz unsurların başında gelen sağlıklı ve temiz bir yaşam alanı oluşturmayı siz değerli müşterilerimize temizlik şirketi olarak vaat ediyoruz.

Sizlere sunacağımız hizmetleri maddeler halinde açıklayalım.

Nişantaşı Ev Temizliği

Yaşam alanımızın en önemli yeri olan ev ortamına büyük bir titizlik göstermekteyiz. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken noktalar ev ortamına göre detaylandırılmaktadır.

Genel Ev Temizliği
Genel olarak evin istenilen her bölgesinde; kapıların ve pencerelerin silinmesi, banyo ve mutfak dolaplarının dış bölgelerinin silinmesi, genel olarak görünen eşyaların tozlarının alınması ile yüzeysel bir temizlik hizmeti vermekteyiz. Genel Ev Temizliği başlığı altında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sınırlandırmak bizim için mümkündür.

Detaylı Ev Temizliği
Detaylı Ev Temizliği ile evinizi genel temizliğe göre daha kapsamlı ele alacağımız bu başlık altında sizlere sunacağımız hizmetleri detaylandıracak olursak; kapı ve pencerelerin içeriden ve dışarıdan silinmesi, mutfak ve banyo dolaplarının iç ve dış bölümlerinin silinmesi, zeminin süpürülüp silinmesi, banyo ve mutfak temizliği ile genel olarak eşyaların tozlarının alınması çalışmalarını kapsamaktadır.

Genel ev temizliğine göre detaylı ev temizliğinde mevcut ekip takviyesi ile daha hızlı ve etkin çözüm sunmak şirketimizin misyonudur.

Boş Ev Temizliği
Eşyaları boşaltılmış, kullanımı el değişecek olan boş evlerin temizliğinde Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak detaylı temizleme işleminden geçirmekteyiz. Banyo gibi ıslak zeminli alanların, mutfak gibi hijyen gerektiren alanların temizliğinde tecrübeli ekiplerimiz ve orijinal ekipmanlarımız ile işimizi titizlikle yürütüyoruz.

Kapı ve pencerelerin iki taraflı silinmesi, dolapların temizliği ve zeminin elden geçirilerek sağlıklı ve temiz bir yaşam alanı haline getirmeyi Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak amaç edindik.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği
Yapımı tamamlanmış oturuma geçilecek olan evinizin, imalat aşamasındaki inşaat kalıntılarını, sıva ve boya akıntılarını ve diğer malzeme fazlalıklarına kadar kaba temizlikten başlayarak, pencerelerin içerden ve dışarıdan silinmesi, ıslak ve kuru zemin olarak evin her köşesinin yıkama, süpürme, silme ve hijyenik bir ortama gelmesi için Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak özen göstermekteyiz.

İnşaat sonrası ev içinde yapılan kapı, dolap vb. eşya montajlarından doğacak talaş, toz ve kirlenmelere karşı şirketimiz süpürge makineleri ile süpürme, fayanslı alanlar ile mutfak ve banyo tezgahları, wc, lavabo ve banyo alanlarının bol su ile yıkama, silme ve temizleme işlemlerini yerine getirerek sağlıklı ve temiz bir yaşam alanı sizlere teslim etmektedir.

Nişantaşı Ofis Temizliği

Zamanımızın genelini geçirdiğimiz ofis ortamının temizliği, ev temizliği kadar ciddi öneme sahiptir. Ofislerde devamlı hareket halinde olunması ve gelen giden misafirleriniz için temiz bir mekan olması nedeni ile Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak önem vermekteyiz. Belirleyeceğiniz periyotlara göre günlük, haftalık ve aylık temizlik programı oluşturmaktayız.

Günlük olarak masaların silinmesi, zeminin süpürülerek silinmesi gibi genel temizlik işlemlerini uygulamaktayız. Haftalık veya aylık çalışma programında ise elektrikli makineler ile zemin halılarının yıkanması, koltukların süpürülerek temizlik ürünleri ile bakımının yapılması, kapı, cam ve pencerelerin silinerek temizlenmesi, lavabo ve mutfak gibi ıslak alanların özel temizlik sıvıları ile temizlenerek hijyeninin sağlanması çalışmalarını oluşturduğumuz ekiplerimiz ile kısa sürede etkin çözüm sunmaktayız.

Nişantaşı Villa Temizliği

Birden fazla katlara sahip villaların temizliğinde talepleriniz doğrultusunda genel temizlik, detaylı temizlik, eşyasız villa temizliği, inşaat sonrası villa temizliği olarak hangi kapsamda olacağını belirledikten sonra Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak çalışma ekibini programlayarak kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Her köşe ve ayrıntılara dikkat ederek ıslak zeminden kuru alanlara kadar elektrik süpürge ile süpürülerek silinmesi, eşyalı veya eşyasız her alanın tozlarının alınması, el değecek her noktanın hijyeninin sağlanması çalışma prensiplerimizdendir.

Nişantaşı Merdiven Temizliği Hizmet Fotoğrafalrı

Nişantaşı Merdiven Temizliği

Nişantaşı Merdiven Temizliği

Ortak kullanım alanlarımızdan olan merdivenlerin temizliği beklentilerin yüksek olması nedeni ile artık profesyonel ekiplerin yapabileceği bir hizmet alanı olarak biz Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak önemli görüyoruz. Merdivenleriniz çatı katından bina kapı çıkışına kadar toz kaldırmamaya özen göstererek süpürülmesi, merdiven duvarları ve korkuluklarının yanı sıra kapı önlerindeki doğalgaz sayacı ve elektrik pano alanlarına kadar her alanın silinerek elden geçirilmesi, bina dış kapı önünün yıkanarak temizlenmesi ve haftalık periyotlar oluşturarak çalışma programının oluşturulması sağlanır. Temizlik şirketimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda da hizmet vermekte olup, kendi bünyesindeki kullandığı temizlik malzemeleri ve yeterli personeli ile hizmette kusursuzdur.

Nişantaşı Dış Cephe Temizliği

Orijinal temizlik malzemeleri ile sepetli vinç sistemleri kullanarak yapılan yüksek katlı binaların, plazaların, iş yerlerinizin dış cephe temizleme hizmetini uzman personel kadromuz ile beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Basit temizlik ürünlerini kullanarak müşterilerini zarara uğratabilecek beklentileri karşılayamayacak olan temizlik şirketlerinden aldığımız olumsuzlukları göz önünde bulundurarak Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik.

Nişantaşı Dış Cephe Temizliği Fotoğrafları

Nişantaşı Dış Cephe Temizliği

Nişantaşı Fabrika Temizliği

Yüksek değerdeki makine ve techizatların olduğu geniş çaplı fabrikalardan, hafif değerdeki tesislere kadar her çapta fabrikalar için Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak özel oluşturduğumuz temizlik personeli kadromuz ile çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. Çalışma sahasından büro alanlarına kadar, yemek yeme ve ortak kullanım alanlarına kadar son teknoloji araçlarımız ile sizlerin belirleyeceği zaman aralığında (gece veya gündüz) fabrika çalışmalarını aksatmadan gerekli hizmeti vermekteyiz.

Nişantaşı Otel Temizliği
Temiz bir görünüm ile otel müşterilerinizin beğenisini kazanacağınız bir hizmet vaat ediyoruz. Haftalık veya aylık periyotlar halinde oluşturabileceğiniz temizlik hizmetimizin içerisinde; odaların detaylı olarak temizliği, otel ortak kullanım alanlarının temizliği, bina dış cephe temizliği ile genel olarak değerlendirmekteyiz.

Nişantaşı Temizlik Şirketi ayrıca müşterilerine talepleri doğrultusunda lokal olarak da temizlik hizmeti vermektedir. İstenen talepleri karşılayacak konusunda uzman kadromuz ve özel temizlik ürünlerimiz ile şirket olarak beklentilerin tam karşılığıyız.

Nişantaşı Zemin Temizliği ve Cilalama Hizmeti

Zemin temizliği ve cilalama konusunda özel faaliyet sürdüren şirketimiz, işine hakim kadrosu ve etkili temizlik ürünleri kullanarak kesin sonuç ve etkin çözüm sunuyor. Beton zemin, fayans veya sert yüzeylere uyguladığımız kimyasal içeren temizlik ürünleri ile zemin temizliğini yaptıktan sonra cilalanması gereken zemine özel cilalama araçları ve uzman personeli ile istenilen sonucu sağlıyoruz. Hizmetin belirli periyotlarda tekrar uygulanması hususunda Nişantaşı Temizlik şirketi programlı bir çalışma sistemi uygulamaktadır.

Nişantaşı İşyeri ve AVM Temizliği
Nişantaşı semtinde yoğun olarak faaliyet sürdüren ve dünyaca ünlü markaların bulunduğu iş yerleri ve AVM’lerin temizliğinde Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak özel bir güce sahibiz. Temizlik hizmetlerimizi her alanda ve her durumda sağlam kadromuz, orijinal temizlik ürünlerimiz, özel ekipmanlarımız ile siz değerli müşterimize kusursuz hizmet vermek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Cadde ve sokak işyerlerinin detaylı temizliğinin yanı sıra bütün iş yerlerini ve sosyal alanları bir araya toplayan AVM lerin genel temizliği ile bu alanlara talep doğrultusunda sabit personel desteği sağlaya bilmekteyiz.

Nişantaşı Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama

Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak evlerinizdeki halı ve koltuklarınızı özel makine ve techizatlarımız ile yerinde temizliğini yaparak özel hizmet, sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturuyoruz. Şirketimiz ile yapacağınız görüşme ile oluşturacağımız program dahilinde sunduğumuz bu hizmetin yanı sıra evinizden halılarınızı alıyor, özel endüstriyel makinelerde yıkama ve kurulama işleminden sonra sizlere kısa sürede teslim ediyoruz.

Nişantaşı Sabit Temizlik Personeli Temini
İş yerlerinize, çalışma alanlarınıza ve talep ettiğiniz diğer alanlara yönelik sabit çalışacak temizlik personel desteği ile sizlere özel bir hizmet daha sunmaktayız. Talep ettiğiniz personel kriterleri ve miktarına göre sizlere hızlı bir çözüm sağlayacak olan şirketimiz, personel sgk, yol parası ve yemek masraflarını Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak tarafımızdan karşılanmaktadır.

Nişantaşı Temizlik Şirketi olarak, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak ekonomik, güvenilir ve kaliteli temizlik hizmetini günün her anı güler yüzlü personelimiz ve etkili çözümlerimiz ile sizlere sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*