ARA02129092814

Ataköy Temizlik Şirketi

Ataköy Temizlik Şirketi Fotoğrafları
Ataköy Temizlik Şirketleri

Temizlik, herkes için önemli olduğu kadar üzerinde titizlikle durulması gereken bir unsurdur. Evlerimizin, iş yerlerimizin ve temizliğine önem verdiğimiz diğer bir çok yerin, içimize sinerek  ve gereken hijyenik koşullarda tertemiz olmasını isteriz. Aradığınız temizlik ve hijyen koşullarını karşılamak için seçeceğiniz adres  Ataköy Temizlik Şirketi olsun gönül rahatlığıyla. Ataköy’de bulunan şirketimiz  İstanbul’da ve bütün ilçelerinde mola vermeden sizlerin hizmetinizde. İstediğiniz saat ve günde ulaşabileceğiniz hizmetimiz, yine istediğiniz zamanda  sizlerle buluşacak ve sizden yüzünüzü güldürecek sonuçlarla ayrılacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir.

Şirketimizin Verdiği Başlıca Hizmetleri

Ev temizliği

Evleriniz ,toz alma da dahil olmak üzere temizlenmemiş hiç bir yer bırakmamak kaydıyla özenle temizlenir. Halılar, koltuklar, dolaplar , banyo, duvarlar,tavanlar  ve camlar, özel temizlik ürünleri ile temizlenir. Dolap içleri de dahil olmak üzere, buzdolabı  ve beyaz eşyalar da aynı şekilde temizlenir. Elektronik eşyalar temizlenir.Hijyenik ortamlar olan banyo ve tuvaletleriniz dezenfekte edilerek temizlenir. Zemin temizliği yapılır. Banyo ve tuvalet zeminleri özel temizlik ürünleriyle ilk gün ki kadar temiz olur.Balkonlar, korkuluklar ve camlar profesyonel  çalışanlarımız tarafından iyice temizlenir.

Ataköy Temizlik Şirketleri

Ataköy Temizlik Şirketleri

Ofis temizliği

Ofislerde, bütün masalar, sandalyeler, koltuklar, bilgisayarlar ince ayrıntısına kadar özenle temizlenir. Ofis bünyesinde bulunan mutfak ve tuvalet hijyenik koşullar sağlanarak temizlenir. Çöpler atılır. Masa üstü aksesuarların tozları alınır. Peteklerin tozu alınır, kapılar ve dolaplar silinir.İç camlar haftada bir kez mutlaka temizlenir. Haftada bir kez detaylı temizlik yapılır. Sizin istediğiniz zaman aralıklarıyla hizmetinizdeyiz. Ayrıca sabit bir çaycı ve ofis içi temizliğinizi yapacak bir personele ihtiyacınız olursa şirketimiz tarafından karşılanır.

Villa temizliği

Villalarınız da, en ince ayrıntıya kadar temizliğiniz yapılır. Villanızın yapısına göre mevcut olan ne varsa temizlenir. Banyo, tuvalet dezenfekte edilir. Odalarda, mobilyalar,  aksesuarlar, elektronik eşyalar temizlenir. Mutfakta, dolaplar, beyaz eşyanız özenle temizlenir. Camlar, duvarlar ,tavanlar,  kazan dairesi, teras, havuz, iyice temizlenir.

Okul temizliği

Çocuklarımızın eğitim alanları demek, günün çoğunu geçirdikleri yer anlamına geliyor. Bu neden titizlikle üstünde durarak temizliğini yaptığımız okul temizliklerinde, ortak kullanımda olan tuvaletler gereken hijyen koşulları yerine getirilerek dezenfekte edilir. Temizlenmesi gereken  her yer özenle temizlenir.

Hastane temizliği

Hastane temizliğinde hijyenin ve sağlık koşullarının çok daha fazla ön planda olması nedeniyle gerekli temizlik önlemleri alınır , bu şekilde sağlıksız ortam transferlerinin önüne geçilir. Bu tür ortamlarda tek kullanımlı mop gibi sistemler kullanılarak, gerektiği gibi, hizmette titizlik arttırılmaya çalışılır. Bu gibi mekanlarda özel kimyasal temizlik ürünleri dikkatle kullanılır ve dezenfekte sağlanır. Hastane temizliğinde, Ataköy Temizlik Şirketi sağladığı  temizlik ve hijyen koşullarıyla hizmetinizde.

İnşaat temizliği

İnşaat sonrası ya da tadilat sonrası temizlik herkesin bir yardımcıya ihtiyaç duyduğu temizlik alanlarıdır. İnşaatın ve tadilatın kaba pisliği hariç çamlarda ki bantlar, kireç, toz, toprak, evinizden sökülüp alınır. Zeminde kalan harç, boya, alçı kalıntıları özenle temizlenir.

İbadethane temizliği

İbadethanelerde bulunan halılar, avizeler, kabartmalar özenle temizlenir.

Ataköy Temizlik Şirketi  olarak  her türlü temizlik hizmetinde sizlerleyiz. Dış cephe cam temizliği, gemi ve yat temizliği, stand temizliği, banka temizliği, endüstriyel temizlik, cam silme, duvar silme, mermer cilalama, temizlik için yardımcı bayan, yangın sonrası temizlik gibi hizmetleri de  sunmaya devam ediyoruz.

Ataköy Temizlik Şirketi  ile komple temizlik ihtiyacınız karşılayabilirsiniz. Size vereceğimiz iş garantisi, teslimattan sonra karşılaşacağınız temizlikle belgelenecektir.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*