ARA02129092814

Kumburgaz Temizlik Şirketi

Kumburgaz Temizlik Şirketi Çalışma Fotoğrafları
Kumburgaz Temizlik Şirketleri

Kumburgaz Temizlik Şirketi olarak yürüttüğümüz profesyonel temizlik hizmetiyle hem yüzünüzü hem cebinizi güldürüyoruz.Kaliteden asla ödün vermeyerek,tecrübeli ekibimizle gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde görev bilinciyle sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı ve ferah mekanlara kavuşmasını sağlıyoruz.

 

Kumburgaz Ev Temizliği 

Ev temizliği kapsamında verdiğimiz hizmetler evin yapısına ve ihtiyacına göre değişiklik gösterir. Evinizin mis gibi kokması ve hijyenik bir ortam olması için bize ulaşmanız yeterli.

 

Genel Temizlik: Bu temizlik hizmeti kapsamında evin genel temizliği yapılır. Bu işlemler ise şöyledir: Evin bütün odalarında toz alma işlemi gerçekleştirilir.Evin kapıları içli ve dışlı olmak üzere silinir.pencere çerçeveleri silinir.Cam yüzeyler özel sıvılar yardımıyla parlatılarak temizlenir, zemin ise yıkanarak çek-pas yardımıyla suyu çekilir. Gereken yerlerde moplar kullanılır.

Detaylı Temizlik: Verilen bu hizmet dahilinde evinizin duvarları dahil temizlenerek detaylı bir temizlik hizmeti verilir.Evin zemini yıkanır.Kapılar,pencere çerçeveleri içli dışlı silinir.Mutfak ve banyo dolaplarının içi ve kapakları tek tek silinir. Banyo ve mutfak fayansları yıkanır.Tuvaletler bakteri öldürücü etkili temizlik sıvılarıyla temizlenir. Duşa-kabin ya da küvet yüzeyleri ovularak temizlenir.Bütün odalarda toz alma işlemi gerçekleştirilir.

Boş Daire Temizliği: Eşyasız,boş durumunda bulunan daire ve evler için  uygulanan bu temizlik hizmeti dahilinde evin zemini önce süpürülerek tozlardan arındırılır ardından ise kaliteli temizlik sıvılarıyla yıkanır.Daireye dahil olan mutfak ve banyo dolaplarının iç ve kapak kısımları hassas bir şekilde silinerek temizlenir. Fayans zemine sahip olan mutfak ve banyolar özel temizlik maddeleri kullanılarak yıkanır.

İnşaat Sonrası Temizlik: Profesyonellik isteyen bu temizlik hizmeti için uzman kadromuz hassas bir temizlik çalışması yürüterek inşaat sonrası oluşan kirlerden arındırılan evinizi kullanıma hazır hale getirir. Öncelikle evde bulunan kaba inşaat artıkları toplanarak istiflenir ve çöpe atılır. Süpürülen zemin tozlardan,beton döküntülerinden,talaş tozlarından arındırılır.Süpürülerek temizlenen zemin ardından da su ve temizlik sıvılarıyla yıkanır.Pencerelerde kalan silikon kalıntıları çizmez jiletlerle kazınır.Kapılardaki bant izleri aynı hassas işlemler uygulanarak temizlenir. Dolapların en ulaşılmadık yerlerindeki talaş döküntülerini yüksek vakumlu süpürgelerle çekilir. Ardından süpürülen dolapların içi ve dışı silinir.

Kumburgaz Ofis Temizliği 

Ofisin temizliği hem sizin hem de misafirlerinizin sağlığı açısından oldukça önemlidir.Gerekli hijyenik ortamın sağlanması için periyodik aralıklarla sık sık temizlik yapılması gerekmektedir. Kumburgaz Temizlik Şirketi olarak gereken sağlıklı ortamın sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. İsteğinize göre bay ya da bayan personel gönderilmektedir.Personelimiz masaların ve eşyaların tozunu özenli bir şekilde alır. Zemini moplar yardımıyla siler.Pencere çerçevelerinin tozunu ve kirini alır.Cam yüzey özel sıvılarla temizlenerek parlatılır.

 

Kumburgaz Villa Temizliği 

Kapladığı alanın genişliği ve içinde barındırdığı eşya sayısı açısından hassas işlem gerektiren bu temizlik hizmetinde profesyonel ekibimiz başarılı bir uygulama yürütmektedir. Yeterli eleman sayımızla toz alma işlemi gerçekleştirdikten sonra zemin de tozdan arındırılarak süpürülür.Fayans zeminler uygun temizlik malzemeleriyle temizlenir.Parkeler de parke temizliği için kullanılan özel sıvılarla ve temiz suyla temizlenir.Pencerelerin çerçeveleri ve camlar silinir.Banyo ve tuvalet bakteri öldürücü sıvılarla ve bolca yıkanır.Çok katlı olan villalarda merdivenler moplarla silinir,trabzanlar bezlerle temizlenir.

 

Kumburgaz Merdiven Temizliği 

Özellikle apartmanlarda uyguladığımız bu hizmetimizde bay ya da bayan personel gönderilebilmektedir. İsteğe göre apartman yönetimiyle şirketimiz arasında sözleşme imzalanabilmektedir. Sözleşme dahilinde haftalık ya da aylık gerçekleştirebildiğimiz merdiven temizliği dahilinde merdivenler sert ve yumuşak fırçalar yardımıyla yıkanır. Hoş kokulu ve hijyen sağlayıcı temizlik sıvılarıyla yüzey temizlenir.merdiven tırabzanları nemli bezlerle silinir. Asansör kabinleri temizlenir.Apartman kapısı silinir.

 

Kumburgaz Dış Cephe Temizliği 

Yüksek katlı binalarda verdiğimiz bu hizmet kapsamında kullandığımız vinç sayesinde ulaşılmadık noktalara dahi uzanarak temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz.İş güvenliğini göz ardı etmeyen profesyonel elemanlarımız cam yüzeylerde özellikle etkili olan oksit önleyici sıvılar kullanmaktadır.Cam yüzeyler dışında her çeşit kaplama malzemesiyle oluşturulan dış cepheler hassas şekilde temizlenir.

 

Kumburgaz Fabrika Temizliği

Fabrikalar hem istihdam ettiği kişiler açısından hem de halka ulaştırdıkları mallar nedeniyle her daim hijyenik olması gereken mekanlardandır. Şirketimiz sabah yoğun çalışan ve temizlik için uygun olmayan fabrikalar için gece de hizmet vermektedir. Sağlığa zararsız temizlik maddeleri kullanarak yaptığımız bu hizmette fabrikanın zemini yıkanarak temizlenir. Fabrikanın tuvaletleri bakteri öldürücü maddelerle yıkanır. Fabrikaya dahil olan makineler süpürülür.Ofislerin tozu alınır.

 

Kumburgaz Otel Temizliği

Müşterilerin memnuniyetini kazanmak için oteller her zaman temiz ve hijyenik olmalıdır. Bunun için sık aralıklarla özenli bir şekilde gerçekleştirilen detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Şirketimiz takım ruhuyla çalışarak gereken hijyeni oteller için sağlamaktadır. Otel detaylı bir şekilde süpürüldükten sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Banyo ve tuvaletler uygun temizlik sıvılarıyla yıkanır.

 

Kumburgaz Zemin Temizliği 

Sert zeminler ve yumuşak zeminlerde ayrı ekipmanla yürütülen bu hizmet dahilinde zeminin yapısı ve ihtiyacı göz önüne alınarak hassas bir işlemle zeminler yıkanır. Zemin yıkanıp kirlerinden arındırıldıktan sonra cilalama işlemi yapılarak parlak bir yüzey elde edilir.

 

Kumburgaz İş Yeri ve AVM Temizliği 

Her gün onlarca hatta yüzlerce kişilerin uğrak mekanı olan iş yerleri ya da AVM ler her gün oluşan kalabalık nedeniyle çabuk kirlenen ve sık temizlenmesi gereken yerlerdendir. Halk sağlığı için gerekli hijyene şirketimiz önem veriyor ve buna göre çalışmalarını yürütüyor. Hoş kokulu ve sağlığa zararsız maddeler kullanarak yapılan bu temizlik detaylı bir şekilde kalabalık uzman ekibimiz tarafından yapılır. 

 

Kumburgaz Temizlik Şirketi olarak sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.Cebinizi ve yüzünüzü güldürmemiz için bizimle bağlantıya geçin. 

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*