ARA02129092814

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi Fotoğrafları
Güneşli Temizlik Şirketleri

Güneşli Temizlik Şirketi, temizlikte kendini kanıtlamış bir şirket olarak başta Güneşli olmak üzere İstanbul’un bütün semtlerinde hizmete hız kesmeden devam etmektedir. İşinde en iyisi olan personellerle çalışan şirketimiz ile pişman olmayacağınız bir temizlik göreceğiniz konusunda emin olabilirsiniz. Her türlü alanda hizmet vermektedir. İnşaat sonu temizliği, okul, hastane, yangın sonrası temizliği, ev, ofis ve halı, koltuk temizliğine kadar kapsamlı bir şekilde hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Temizlik şirketi aradığınız vakit olmasını istediğiniz önemli noktalardan biri çalışan kadrodur. Evinizi, ofisini teslim edeceğiniz için güven duymak istemeniz en temel haklarınızdan biridir. Biz de şirket olarak memnun olacağınız bir kadroya sahip olduğumuzu ve hiç şüphe duymadan günün her saati 7/24 bizimle iletişime geçebileceğinizi söylemek isteriz.

Temizlik konusunda özel eğitim almış elemanlarımız bu konuda son derece tecrübelidirler. Profesyonel olarak yapılan bu işin sonucunda memnun olduğunuzu görmek bizi de mutlu etmektedir.  Önemli diğer takıldığınız nokta ise kullanılan malzemelerdir. Araçlarınızı, eşyalarınızı yıpratabileceğini veya temizliğini tam olarak yapamayacağı malzemelerin kullanılması şüphesi barındırabilirsiniz. Şirket olarak kullandığımız malzemeler , araç-gereçler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli firma malzemeleridir. Herhangi bir zarar vermeden hijyene önem vererek  hizmet vermekteyiz. Sağlığınız bizim için kesinlikle ön plandadır. Temizlik sırasında eşyalarınızın yerini değiştirmeden çalışmaktayız. Güneşli temizlik şirketi olarak en ufak alanlara bile ulaşarak %100 hijyenik bir temizlik sunmaktayız. İstek doğrultusunda banyo, mutfak gibi alanlarda bulunan dolapların içi boşaltılarak temizliğini yapmaktayız. Özellikle banyo ve tuvalet temizliğine önem vermekteyiz. Sağlığınız için temizliğinin önem arz ettiği yerlerden olduğu için büyük bir dikkatle bu alanlarda çalışmaktayız. Klozet, yer tuvaleti, lavabo içleri itinayla temizlenmektedir. En iyi şekilde en uygun olan malzemelerle  dezenfekte edilmektedir. Uygun fiyatlarla kaliteli bir temizlik görmek istiyorsanız İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

Ev temizliği: Ev temizliğinde cam iç dış cephe, masalar, tüm araç gereçler, tüm yüzeysel alanlar temizlenmektedir. İsteğe bağlı olarak perdeler, koltuklar, dolap içleri temizlenir. Eşyalarınızın yeri değişmeden evinizi tertemiz bulacağınız konusunda emin olabilirsiniz.

İnşaat sonu temizliği: İnşaat sonrası ortamda çok fazla alçı, kireç kalıntısı bulunmaktadır. Yerlerde, camlarda, kapılarda bu kalıntılar yer almaktadır ve bu kalıntıların temizliği oldukça zordur. Biz şirket olarak bu kalıntılarla başa çıkmak için öncelikle uygun malzemelerle yumuşatılıp daha sonrasında ise bu kalıntıların kazınmasına yardımcı olacak kazıcılarla temizliği yapılmaktadır. Cam, kapı bantları da aynı şekilde temizlenmektedir.

Okul temizliği: Okul temizliğinde çocuklar söz konusu olduğu için daha bir dikkatle personellerimiz çalışmaktadır. Okulda bulunan her türlü araç-gereç uygun malzemelerle özenle temizlenmektedir. Masa, sıra, tahta, dolap gibi okulda bulunan eşyaların hiç bir yer atlamadan temizliği yapılır.

Hastane temizliği: Hastane hepimizin bildiği gibi temizliğine çok dikkat edilen gerekirse steril tutulan, enfeksiyondan kaçınılması gereken alandır. Hastalar söz konusu olduğu için en ufak bir kirlilik onların enfeksiyon kapmasına neden olmaktadır. Bu yüzden biz de hastane temizliğinde gerekirse eldiven, maske kullanarak işimizi yapmaktayız. Hasta odaları, doktor odaları, tuvaletler dezenfekte edilmektedir.

Ofis temizliği: Ofis temizliğinde, iş yerleriniz için gerekli olan hassasiyeti göstermekteyiz. Özellikle talepleriniz doğrultusunda mesai sonrası temizlik hizmetimizde mevcuttur.

Güneşli Temizlik Şirketi olarak yukarıdaki hizmetlerimiz yanında, Villa Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Silme, Zemin Cilalama ve Temizliği, Merdiven Temizliği, Sabit veya periyodik sabit personel hizmetlerimizde mevcuttur.

Güneşli Temizlik Şirketi olarak diğer temizlik şirketleri arasında hizmet seçenekleri ve kalitesi açısından lider konumda olmanın getirdiği tüm sorumlulukları üstlenerek kendimizi sürekli geliştirme çabasındayız. Bizlere 7/24 istediğiniz zaman diliminde arayarak bilgi talep edebilirsiniz. Özellikle yangın sonrası ve su baskını sonrası temizliğinde geç saatlerde de hizmetimiz vardır.

1 Comment on Güneşli Temizlik Şirketi

  1. Merhabalar Güneşli 15 Temmuz mahallesinde bulunan 600 metrekarelik medikal maske üretim tesisimizi 27.05.2020 çarşamba sabahı temizletmek akabinde her 15 günde bir temizlik hizmeti almak istiyoruz,fiyat iletebilir misiniz?

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*