ARA02129092814

Zeytinburnu Temizlik Şirketi

Zeytinburnu Temizlik Şirketi Fotoğrafları
Zeytinburnu Temizlik Şirketi

Zeytinburnu Temizlik Şirketi olarak evinize, iş yerinize, ofisinize geliyor ve sizin üzerinizden ağır temizlik yükünüzü alıyoruz. Size kalan ise mis gibi olan mekanınızın keyfini sürmek. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelere güvenerek müşterilerimizden topladığımız takdirlerle yolumuza son hız devam ediyoruz.

Zeytinburnu Ev Temizliği

Ev temizliği hizmeti şirket olarak en çok müşteriye ulaştığımız hizmetlerden biridir. İnsanın gözü gibi baktığı evlerinin temizliği sallapati ve amatörce yapılırsa gerek sağlık açısından gerekse cebe verdiği zarar açışından yıkıcı olacaktır. Bu nedenle bu hizmeti profesyonel olarak yıllardır yürüten şirketimiz kaliteli malzemeleri ve yetenekli personelleriyle evinize kadar geliyor. Ev temizliği kapsamında evin durumu ve ihtiyacına göre temizlik isimlendirmektedirler ve çeşitlendirilebilmektedir. Bunları şu şekilde alt başlıklara ayırmak mümkündür.

  • Genel Temizlik: Bu hizmet kapsamında evinizin tozları alınır. Kaliteli malzemelerle zemininiz yıkanır ve kurulanır. Mutfak ve banyo dolapları içli dışlı silinir. Profesyonel ekibimiz kapı kollarını dahi göz ardı etmeden kapılarınızı içli dışlı siler.
  • Detaylı Temizlik: Detaylı temizlik işlemlerini kısaca anlatalım.Evinize gelen ekibimiz pencerelerinizi çerçeveleri dahil olmak üzere temizler. Kapılarınız içli dışlı silinir. Zemin tozdan ve kirden süpürülerek arındırıldıktan sonra hoş kokulu temizlik sıvılarıyla temizlenir. Mutfak ve banyo dolaplarının tozu alındıktan sonra nemli bezlerle detaylı bir şekilde silinir ve kapakları dahil parlatılır. Vermiş olduğumuz bu hizmet kapsamında evinizin duvarları da silinir.
  • Boş Daire Temizliği: Eşyasız dairelere verdiğimiz bu hizmette zemin yapısına uygun olarak kaliteli temizlik maddeleriyle yıkanır. Daireye dahil olan mutfak ve banyo dolabı varsa içli dışlı silinir. Banyoya dahil olan tuvaletler,duş ya da küvet bakteri öldürücü sıvılarla yıkanır. Pencereler, kapılar içli dışlı silinir.Camlar silinerek parlatılır.

İnşaat Sonrası Temizlik

Çok emek ve bir o kadar da tecrübe gerektiren bir işlemdir inşaat sonrası oluşan kirlerden arındırmak evi. Bunun bilincinde olan bizler sizi bu ağır yükten kurtarıyoruz. Profesyonel ekibimiz takım çalışmasıyla evinizi mis gibi size devrediyor. İnşaat sonrası temizlik kapsamında şu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Evin içerisinde olan kaba inşaat kalıntıları toplanarak çöpe atılır. Evin zemini süpürülerek tozlardan arındırılır Eve dahil mutfak ve banyo dolapları varsa içlerindeki talaş ve beton tozları vakumlu makinelerle çekilir. Daha sonra dolaplar içli dışlı silinir. Pencerelerde ve kapılardaki bant izleri çizmez aletlerle özenle kazınarak çıkartılır. Bantlardan kurtulan pencere ve kapılar içli dışlı silinir. Özellikle banyo ve mutfak gibi fayans malzemeden oluşan yerlerde taşan ve kaba görünen derzler kazınır. Zemin temizlik sıvılarıyla yıkanır.

Zeytinburnu Ofis Temizliği

Müşterilerinizin, sizin ve çalışanlarınızın önemli mekanıdır ofisler. Ofisin periyodik aralıklarla etkili bir şekilde temizlenmesi hem sağlık açısından hem de müşterilerde bırakacağı ilk izlenim açısından oldukça önemlidir. Arzunuza göre günlük ya da haftalık tarifelerle gelen ekibimiz ofisinizdeki eşyaların tozunu hiç bir eşyaya zarar gelmeyecek şekilde özenle alır. Ofisinizin zemini parke ya da fayans olsun hiç fark etmez. İşinin uzmanı personelimiz ofisinizin zeminine uygun fırça ve temizlik sıvısı kullanarak zemini hem temiz hem de parlak bir görünüm sağlar.

Zeytinburnu Villa Temizliği 

Villa Temizliğinde en önemli hususlardan birisi de başarılı bir takım çalışması yürütebilecek yeterli sayıdaki personeldir. Yıllardır beraber çalışan elemanlarımız başarılı bir ekip oluşturmaktadır. Ayrıca zorlu işlerin üstesinden gelebilecek kadar da sayıca fazla personel barındırmaktayız. Bu nedenle villa temizliğinde de bize güvenebilirsiniz. toz alma işlemi özenle gerçekleştirilir. Zemin yapısına uygun temizleyicilerle silinir. banyolar ve tuvaletler etkin mikrop öldürücülerle ovalanarak silinir. iki ve daha fazla katlı olan villalarda merdivenler ve tırabzanlar silinerek temizlenir.

Zeytinburnu Temizlik Şirketleri Fotoğrafları

Zeytinburnu Temizlik Şirketleri

Zeytinburnu Merdiven Temizliği 
Özellikle apartmanlarda uyguladığımız bu hizmet kapsamında isteğinize göre bay ya da bayan personel görevlendirilmektedir. Merdiven temizliğinde çamaşır suyu kokusuna hassas olanları ve çocukları da göz önüne aldığımızdan çamaşır suyu yerine aynı etkiyi veren hoş kokulu temizleyiciler kullanmaktayız. Mop, sert ve yumuşak fırçalar ve çek paslar ekipmanlarımızdan bazılarıdır. Kirli ve temiz olmak üzere iki kova suyla çalışan personelimiz isteğe göre aylık ya da haftalık gelmektedir. Bütün temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından temin edilmektedir. daire sakinlerine ayrı bir masraf çıkartılmamaktadır.

Zeytinburnu Dış Cephe Temizliği

Titiz bir çalışma ve teknolojik ekipman gerektiren bir temizlik alanı da dış cephe temizliğidir. Zeytinburnu Temizlik Şirketi olarak özellikle yüksek katlı binalar,gökdelenler,iş hanlarında yürüttüğümüz bu temizlik çalışması kapsamında ekiplerimiz son teknoloji vinçlerle iş güvenliklerini de sağlayarak en ulaşılmadık yerlerin bile temizliğini yapmaktadır. Özel cam oksit önleyici sıvılarla camları silmektedirler. Binanın dış cephesi, kaplamaları, camları uzun süreli bir parlaklığa ve temizliğe kavuşturulur.

Zeytinburnu Fabrika Temizliği

Üretimimizin ve sermayenin en büyük dişlilerinden biridir fabrikalar. Onlarca kişiyi istihdam etmesi ve üretilen malların halka ulaşması nedeniyle temizliğine dolayısıyla da temizlikten sağlanan sağlıklı ortama oldukça ihtiyaç duyulan yerlerdir. Arzuya göre şirketimiz tarafından keşif elamanı fabrikaya gönderilir. Böylece fabrikanın temizlik planı çıkartılır, fabrikanın ilgili birimiyle bağlantıya geçilerek program tasarlanır ve ücret konuşulur. Fabrikanın büyüklüğüne ve ihtiyacına göre çoğaltabilen personel sayımızla fabrika zemini ve bütün ekipmanlar kirlerden arındırılarak hijyenik bir ortam oluşturulur. Gündüz yoğun çalışan fabrikalar için gece de temizlik çalışması yürütebilmekteyiz.

Zeytinburnu Otel Temizliği

Her gün onlarca kişiyi misafir eden otellerde müşteriler tarafından en dikkat edilen noktalardan biri temizliktir. Temiz bir otel müşterilerde memnuniyet oluşturur. Bu nedenle etkili ve titiz bir çalışmayla otellerin odalarını, banyo ve tuvaletlerini, merdiven ve tırabzanlarını tertemiz yapan ekibimiz gereken hijyeni de kullandığı kaliteli temizlik malzemeleriyle sağlar.

Zeytinburnu Temizlik Şirket Fotoğrafları

Zeytinburnu Temizlik Şirket

Zeytinburnu Zemin Temizliği

Her zeminin özelliği ve yapısı farklıdır. Kendine uygun malzeme ve temizlik maddesi ister. Zeytinburnu Temizlik Şirketi olarak mermer gibi sert zeminler yanında pvc ve muşamba gibi yumuşak zeminlerde de çalışmaktayız. Uygun malzemelerle yıkanan ve temizlenen zemin sonraki işlem olarak cilalanır ve parlatılır.

Zeytinburnu İş Yeri ve AVM Temizliği 
Onlarca kişinin her gün uğrak yeri olan iş yerleri ve AVM ler her gün içine aldığı kalabalık nedeniyle hijyenik yapısını çabuk kaybetmektedir. Bu nedenle sık sık özenli bir temizlik gerektirmektedir. Şirketimiz uzman ekibiyle arzuya göre istenilen zaman aralıklarla periyodik olarak iş yeri ya da AVM temizliği yapmaktadırlar. Zemini, tuvaletleri, merdivenleri, tırabzanları kapsayan bu detaylı temizlikte sağlığınıza dost temizlik malzemeleri kullanılır. hijyenik ve güvenli bir ortam sağlanır.

Zeytinburnu Temizlik Şirketi olarak sorumluluğumuzu biliyor ve size söz verdiğimiz gibi temizlikte sizin yükünüzü omzunuzdan alıyoruz. Sizin eleştiri ve takdirlerinizle daha da gelişiyoruz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*