ARA02129092814

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketleri

Bakırköy Temizlik Şirketi ile sizde huzurlu ve sağlıklı bir ortama kavuşabilirsiniz. Biliyorsunuz ki temizlik, hayatımızın olmazsa olmaz olan yaşam koşullarından sadece biri. Ama diğer tüm yaşam koşullarının oluşması için de en önemli olanıdır. İnsanın uzun ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmesi için temizliğe her zaman önem vermelidir.

Yaşadığımız ev, çalıştığımız iş yeri ve hayatımızı idame ettiğimiz diğer tüm mekanlar, gün içerisinde ciddi bir kirlilik ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Yürüdüğümüz, dokunduğumuz tüm noktalar üzerlerinde ki mikropları bizlere bulaştırmaktadır. Bu çok önemsemediğimiz durum bizleri veya çevremizde temas halinde bulunduğumuz, aile ve iş fertlerimizi ve belki de en çok sakındığımız çocuklarımızı hasta etmeye yeterlidir. Çünkü mikroplar, hava ve temas yoluyla hızlı ve kolayca yayılabilen mikroskobik canlılardır. Bu canlılar yeterli temizlik önleminin alınmadığı her yeri kendilerine yuva kabul ederek, aynı hızla çoğalıp yayılma özelliğine sahiptirler.

Bakırköy Temizlik Şirketleri

Bakırköy Temizlik Şirketleri

İşte bu sebepler doğrultusunda Bakırköy Temizlik Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize çağımızın ve teknolojinin son fırsatları yardımıyla temiz yaşam koşulları oluşturmayı bir görev olarak biliyor ve şirket politikamızı bu yolla oluşturuyoruz.  Şirketimiz, temizlik sektöründe yıllardır  edindiği tecrübesi ile tüm temizlik hizmetlerini çok hızlı ve kaliteli bir biçimde sunmaktadır. Temizlik hizmetlerimiz belirli bir sınır ile belirlenmiş değil sizlerin istediği tüm alanlarda bulunmaktadır.

Bakırköy Temizlik Şirketleri arasında en iyisi olabilmek için gerekli olan tüm detayları gözden geçirerek müşteri memnuniyet oranlarımızı %100 hedefine ulaştırmak için çalışmaktayız.

Bakırköy Ev Temizliği 

Ev temizliği, hayatınızın en önemli kısmını geçirdiğiniz evlerinizin belirli periyotlarla baştan aşağı temizlenmesi hizmetidir. Bu sayede evinize dışarıdan gelen mikroplar uyguladığımız dezenfektan kürleriyle yuvalanmadan yok edilmektedir. Ayrıca ev temizliğinde kullandığımız kimyasallar, sizlerin ve çocuklarınızın sağlığını asla tehdit etmeyecek düzeydedir. Tecrübeli personelimiz genel ev temizliğinizi en kısa sürede bitirerek, mikroplardan arındırılmış şekilde sizlere teslim etmektedir.

Detaylı temizlik, evinizde bulunan tüm ince noktaların; kapı, pervaz, dolap arkası gibi sizlerin temizlerken zorlandığınız tüm noktaları temizleyerek göz görmeyen yerlerin mikrop yuvası olma  olasılıklarını  ortadan kaldırıyoruz.

Boş daire temizliği, yeni tuttuğunuz evin temizliği her zaman ciddi bir sorundur. Boş daireler ne kadar temizlense de hep kirli gelir gözümüze, Bakırköy Temizlik Şirketi olarak bu durumu tamamıyla ortadan kaldırıyoruz. Uyguladığımız yoğun temizlik sistemi ile boş dairelerde oluşan tüm boya ve tadilat kirlerini ortadan kaldırarak gönül rahatlığıyla taşınmanızı sağlamaktayız . İnşaat sonrası temizlik, evlerin en kirli hali tabi ki inşaat bittikten sonra oluşan kirliliktir. Bakırköy Temizlik Şirketi olarak inşaat sonrası kalan tüm kalıntıları ortadan kaldırarak, yapının tüm bu kirden arınmasını sağlamaktayız .

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Villa Temizliği

Villalar normal evlere göre büyük olduğu için daha fazla kirlenmektedir. Ayrıntılı temizliğin daha yoğun ve doğru yapılması gerekir. Tecrübeli personelimiz sayesinde villalarınız kısa sürede birçok koldan temizlenmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Bakırköy İşyeri ve AVM Temizliği

AVM ve buralarda bulunan işyerleri günlük insan sayısı açısından en yoğun yerlerdir. Kalabalık ve tecrübeli personelimiz ile tüm merkezlerin temizliğini yapmaktayız. Özellikle, bu bölgelerin en önemli temizlik ihtiyacı olan yer temizliğinin yapımında, son teknoloji makinelerimiz ile  en iyi hizmeti sunmaktayız. Ayrıca tüm cam ve camekan temizliği de tarafımızca sağlanmaktadır.

Bakırköy Otel Temizliği

Birçok insanın uğrak yeri olan oteller, sadece gelip geçilen değil aynı zamanda insanların kaldığı bir hizmet noktasıdır. Bu bağlamda oteller belirli periyotlarla temizlenmelidir. Bakırköy Temizlik Şirketi, otellerinizin tüm temizlik işini birden çok personeli ile kısa sürede yaparak siz ve müşterilerinize sağlıklı bir ortam sunmaktadır.

Bakırköy Ofis Temizliği

Ofis ve işyeri temizliği, gün boyu birçok kir ve mikroba maruz kalan diğer bir yaşam mekanı ise işyerlerimizdir. Yoğun iş temposu içerisinde ne kadar kirlendiğinin tam olarak farkına varmamaktayız. İşte bu kir her akşam bizlerle evlerimize ve çocuklarımıza gitmektedir. Bu tatsız durumu düzeltmek için ofis ve işyerlerinizi çok kısa sürede ve iş malzemelerinize asla zarar vermeden temizliyoruz, bu süreçte önem verdiğimiz diğer husus ise işinizin devamlılığına asla engel olmuyor ve sizlere sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Bakırköy Merdiven Temizliği

Merdivenler gün boyu belki de yüzlerce insanın kullandığı ve o denli kirlenen noktalardır. Bakırköy Temizlik Şirketi olarak merdivenlerinizi en güçlü dezenfeksiyon kriterleriyle temizlenmekteyiz. Kullandığımız malzemelerin seçkinliği ile hem mikropları öldürüyor hem de kötü kokuları yok ediyoruz.

Bakırköy Dış Cephe Temizliği

Apartman ve evlerimizin iç temizliğini yaparken unutmamamız gereken bir diğer noktada dil cephesidir. Özellikle camlarını dışları ki bu durum büyük iş merkezlerinde çok önemlidir. Ayrıca apartmanların dışındaki tüm leke, afiş veya kalıntıları temizlemekteyiz.

Bakırköy Zemin Temizliği Ve Cilalama

Tüm mekanların en çok kirlenen noktası olan yerlerin temizliğinde de şirketimiz son teknoloji ile sizlere hizmet vermektedir. Büyük mekanların yerleri makinelerle temizlenir ve cilalanır. Bu sayede hem mikroplar yok edilir hem de güzel bir görüntü sağlanır. Küçük mekanlarda ise uygun araçlarla aynı hizmeti sunmaktayız.

Bakırköy Fabrika Temizliği   

Gün boyu çalışan fabrikalar sektörüne göre çok ciddi kirlilik ile karşı karşıyadır. Bu durumu ortadan kaldıran şirketimiz, fabrikaların temizliğini aynı hizmet standartları ile kısa ve sağlıklı bir şekilde yapmaktadır. Fabrikaların ana materyaline zarar vermeden en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir.

Bakırköy Temizlik Şirketi olarak bahsettiğimiz tüm alanlarda sağlık ve huzur sunmak için siz sevgili müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bizi seçin mikropları ortadan kaldıralım.

4 Comments on Bakırköy Temizlik Şirketi

  1. Bakırköy de düzenli olarak haftada bir personel arayışı içindeyken tanıştığım kale temizlik şirketi ile 3 aydır düzenli ve problemsiz olarak çalışmaktayım. Personel ile ilgili hiç bir problem yaşamadım bu uzun süreçte gayet efendi bir bayan ve işinin ehli. Diğer bir çok personelde işini yapıyor mu diye arkasında duruyor izliyordum ama bu bayanda bir kaç hafta sonrasında artık gerek kalmadığını gördüm.

  2. Bakırköy temizlik şirketi arayışım şirketimi bu ilçeye taşımaya karar verdikten sonra başlamıştı. Çünkü ofis olarak tutmuş olduğum yer çok kirli ve inşat sonrası temizlik olarak tabir edilen bir durumdaydı. Daha önce bir çok ofis temizliği yaptırmış birisi olarak bu konuda oldukça deneyimliyim. Ve daha önce ki temizlik şirketlerinde yaşadığım sorunları bu kez yaşamak istemiyordum. Bu nedenle bir çok kendime göre kriteri göz önüne alarak temizlik şirketlerinin web sitelerini inceledim ve kendileri ile görüştüm. Sonuç olarak KALE TEMİZLİK ŞİRKETİ ile çalışmayı seçtim. Şirket vermiş olduğu sözleri tutarlı olarak yerine getirdiler. Aynı zamanda personellerin işinini ehli olduğunu görmek beni memnun etti. Kendileri ile haftalık ofis temizliği üzerine sözleşmede yaptım. Her zaman dediğim gibi işini iyi yapan kazanır.

  3. Bakırköy ilçe sınırlarında yer alan yeni ofisimiz için tadilat sonrası temizlik hizmetini kendilerinden sağladık. Bu alanda referansları bizlere ışık oldu ve sonuç itibari ile doğru bir temizlik şirketi ile çalışmanın memnuniyetini yaşadık. Kale temizlik şirketini Bakırköy ilçesi için bir çok firmaya tavsiyede bulunduk. Amacımız hizmet sektöründe yer alan kaliteli bir firmayı tanıtmaktır. Çünkü hizmet sektörünün tüm kategorilerinde doğru bir şirket bulmak oldukça zordur.

  4. Bakırköy incirliğe yeni taşınmam nedeni ile temizlik şirketinden personel talebinde bulundum. Yaptığım araştırmalar sonrasında kale temizlik ile anlaşma sağladım. Bu anlaşmayı ve detaylarını özellikle sizlerle paylamak istiyorum çünkü bir çok temizlik şirketi arayışı içinde olan arkadaşın yanlış bir şirket ile çalışmasını ve sonrasında beklentisinin altında bir hizmet ile kala kalmasını istemiyorum. Kale temizliği seçmemin en büyük nedeni referansları, telefon üzerinden yapılan samimi ve kurumsal hizmet anlayışı içerisinde yapılan sunum ve son olarak web sitesinde yer alan sabit telefon, adresinin olması etkili olmuştur. Yapılan temizlik ve verilen sözlerin tutulması da araştırmam sonrasın da ne kadar doğru bir karar verdiğimi de kanıtlamış oldum. Kale temizlik şirketini bakırköy’de yeni tanıştığım tüm komşularıma tavsiye etmeyi planlıyorum.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*