ARA02129092814

Kabataş Temizlik Şirketi

Kabataş Temizlik Şirketleri

Kabataş Temizlik Şirketi, Profeyonel olarak temizlik hizmetini kabataş semtinde vermekteyiz. Verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde kurumsal bir alt yapı ve deneyimli resmi personellerimiz ile sağlamaktayız. Kurumsal alt yapımız sayesinde bizle çalışan tüm müşterilerimizde memnuniyet oranlarımız %98 üzerindedir.

Kabataş Ev Temizliği
Ev Temizliği hizmetinde genel olarak verdiğimiz hizmetler genel temizlik hizmeti, detaylı temizlik hizmeti, boş daire temizliği, inşaat sonrası ev temizliği şeklindedir. Ev temizlik hizmetinde genel olarak yaptığımız işler işin adına göre değişmektedir. Genel Temizlik hizmetinde evinizin kapıları, zeminleri, mutfak ve banyo dolabı kapıları temizlenmektedir. Bunun yanında toz alma işlemi yapılmaktadır. Detaylı temizlik hizmetinde ise evinizin duvarları, kapıları, mutfak dolapları, banyo dolapları, zeminler tamamen detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Boş daire temizliğinde ise genel ince temizlik yapılmaktadır. Yani camlarınız, duvar ve zeminler, banyo dolapları, mutfak dolapları, kapılar detaylı bir şekilde en ince detayları bile göz ardı edilmeden temizleme işlemi yapılmaktadır. İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetimizde ise evinizin öncelik ile inşaat kalıntıları temizlenir. Camlar, zeminler ve duvarlarda ki tüm inşaat kalıntıları kazılmaktadır. Ve daha sonrasında detaylı ince temizliğini yapılmaktadır.

Kabataş Temizlik Şirketi

Kabataş Temizlik Şirketi

Kabataş Ofis Temizliği
Ofis Temizliği hizmetimizde genel olarak ofisinizin masaları, zeminleri, duvarları detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Temizlik esnasında ofis eşyalarınıza zarar gelmemesi için azami dikkat edilerek çalışılmaktadır. Ofis temizliği hizmetimizde periyodik temizlik hizmeti de vermekteyiz. Yani haftada bir yada istediğiniz şekilde talepleriniz karşılanmaktadır. Ofis temizliğinde çalışacak personellerimiz daha çok deneyimli olan personellerimiz arasından seçilmektedir. Bu sayede tecrübesizlik sonucu ortaya çıkabilecek maddi manevi problemlerin önüne geçmiş oluyoruz. Memnuniyet garantisi ile ofis temizliği için bizleri araya bilirsiniz.

Kabataş Villa Temizliği
Villa temizliği aşırı dikkat gerektiren ve aynı zamanda çoklu personel ile hizmet verilmesi gereken bir hizmettir. Özellikle personeller arasında iş bölümünün iyi yapılması ve zamanın çok iyi değerlendirilmesi gerekmektedir. Villa temizlik şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile personellerimizin tecrübeleri ile birleşerek problemsiz ve kaliteli bir şekilde villa temizliğini detaylı bir şekilde talepleriniz karşılayarak tamamlamaktayız.

Kabataş Merdiven Temizliği
Apartman Merdivenleriniz periyodik olarak haftalık taleplerine göre bay veya bayan personellerimiz tarafından temizlenmektedir. Temizlik personellerimiz alanında deneyimlidir. Temizlik Şirketimiz ile bina yönetiminin yaptığı sözleşme kurallarına tam olarak uyularak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Merdiven temizlik hizmetimizde taleplerine göre apartmanda ki farklı hizmetler içinde çözüm ürete bilmekteyiz.

Kabataş Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Temizliği hizmetini Kale Temizlik Şirketi olarak en uygun fiyatlara modern vinçlerimizi kullanarak yapmaktayız. Özellikle iş yerleri, iş hanları yüksek katlı binaların camlarını ve çeşitli aksesuarlarını problemsiz olarak temizliyoruz. Dış Cephe Temizliği artık bir sektör haline gelmiştir. Kale temizlik şirketi olarak bunun farkında olarak bu sektöre gerekli yatırımlarımızı yaptık ve yapmaya devam etmekteyiz.

Kabataş Fabrika Temizliği
Fabrika temizliği hizmetimiz günün her saatinde gerçekleştire bilmekteyiz. Özellikle faaliyet içerisinde olan fabrikaların gündüz saatlerinde mümkün olmayan temizleme işlemleri gece saatlerinde yapılabilmektedir. Özellikle organize sanayi bölgelerinde yeni kurulan fabrikaların zemin temizlikleri konusunda tecrübemiz oldukça fazladır. Bizleri arayarak teklif için keşfe çağıra bilirsiniz. Yetkili arkadaşımız kısa süre içerisinde fabrikaya gelerek gerekli incelemeler sonrasında süre ve fiyat teklifini sunacaktır.

Kabataş Temizlik Şirketleri

Kabataş Temizlik Şirketleri

Kabataş Otel Temizliği
Otel sayısının çok fazla olması sonucu ile çok fazla temizlik talepleri gelmektedir. Kale temizlik şirketi olarak bu talepleri karşılayacak ekip ve gerekli iş yönetim programları ile otel temizliği hizmeti vermekteyiz.

Kabataş Zemin Temizliği
Özel ve son teknoloji makinelerimiz ile zemin temizleme, fayans cilalama ve parlatma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Zemin temizliği konusunda özellikle cilalama ve parlatma işlemlerinde kullanmış olduğumuz makinelerimiz ve kimyasallar en iyisi seçilerek alınmaktadır.

Kabataş İş Yeri Ve Avm Temizliği
Büyük iş yerleri ve avm’ler için gerek günü birlik gerek ise sabit personel hizmetimiz mevcuttur. Temizlik hizmetlerinde gerekli olan tüm araç gereç ve temizlik malzemeleri kale temizlik şirketimiz tarafından temin edilmektedir.

Kale Temizlik Şirketi olarak yapmış olduğumuz tüm hizmet seçeneklerinde en iyi hizmeti sağlamak için çalışmaktayız. Bu yönde gerekli olan personel ve makine desteğini en iyisi olacak şekilde düzenlemekteyiz. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*