ARA02129092814

Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği şirketimiz, apartman sakinlerinin en büyük problemi olan merdiven temizliği sorununa profesyonel çözüm sunmaktadır. Özellikle apartman yöneticileri için büyük problem teşkil eden bu hizmeti sorunsuz ve kurumsal olarak yerine getirmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet de memnuniyet garantisi yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini bu sayede garanti kapsamına alıyoruz.

Merdiven temizliği şirketleri apartman sakinlerinin en büyük gider kalemlerinden bir tanesi olan apartman görevlileri giderlerini minimize etmiş oluyorlar. Bu artışı ile bizim gibi merdiven ve apartman temizliği şirketlerine olan talepler her geçen gün artmaktadır. Bu konunun farkında olarak gerekli olan alt yapı ve personel eğitimlerine önem vermekteyiz ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Merdiven Temizliği Şirketi Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Merdiven temizliği şirketi olarak tercih sebebi  olabilmek için önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışıdır. Bunların dışında diğer artılarımızı sıralamak gerekirse;

 1. Önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışıdır. Bu anlayışı hizmetimiz esnasında kesinlik ile hissedeceksiniz.
 2. Personellerimiz hizmet içi eğitimleri almaktadır. Ve yeterli tecrübeyi kazanana kadar stajer mantığı ile usta personellerimiz yanında çalışmaktadır. Sizlere göndereceğimiz personellerimiz bu aşamaları geçmiş olan deneyimli ve tecrübeli arkadaşlardan oluşmaktadır.
 3. Fiyat politikamız vermiş olduğumuz hizmetin kalitesinden ödün vermeden olabilecek en alt rakamlardan belirlenmektedir. Özellikle daire sayısı çok olan apartmanlarda merdiven temizliği ücretleri çok makul rakamlara gelmektedir. Konu hakkında bizleri aramanız ve fiyat talep etmeniz gerekmektedir.
 4. Hizmet esnasında gerekli olan araç, gereç ve temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından tedarik edilmektedir. Kullanacağımız kimyasallar genel temizlik ürünleri olup sağlığa zarar verici özellikleri minimum seviye olanlar tercih edilmektedir.
 5. Daha önceden belirtmiştik ama burada tekrardan üzerinde durmak istiyorum. Vermiş olduğumuz merdiven temizliği hizmetinde müşteri memnuniyet garantisi vardır. Ve bu garantiyi sağlaya bilmek için gerekli olan titizliği göstermekteyiz.
 6. Çoklu personel desteği hizmeti, Daire sayısının çok fazla olduğu apartmanlarda personel sayımız 1’den fazla olabilmektedir. Bu sayede vermiş olduğumuz hizmet tüm katlarda aynı kalitede olması hedeflenmektedir.
 7. Apartmanlar için merdiven temizliği dışında temizlik şirketimizin yapa bileceği farklı kategoriler de hizmet suna bilmekteyiz. Bu sayede tek bir şirket ile bir çok problemi çözmüş olabiliyorsunuz.
Apartman Merdiven Temizliği

Apartman Merdiven Temizliği

Apartman merdiven temizliği şirketimiz yukarıdaki artıları ile sizlerin hizmet taleplerinize karşılamak için telefonlarınızı beklemektedir.

Apartman Merdiven Temizliği Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin tavsiyeleri ile büyümeyi hedeflemektedir. Bu nedenle hizmetimizde aşırı hassasiyet göstererek mükemmellik adına çalışmaktayız.

Merdiven Temizlik Fiyatları

Apartman merdiven temizliği fiyatlarımız apartmandaki daire sayısına ve çeşitli taleplere göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle net bir fiyat politikamız yoktur. Bizleri arayarak sizden talep ettiğimiz bilgileri verdiğinizde en uygun fiyatımızı sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Merdiven Temizliği

Merdiven Temizliği

Merdiven Temizliği Hizmeti Esnasına Neler Yapmaktayız?

Hizmet esnasında yaptığımız işlemler ve özellikleri konusunda bilgilendirme yapmak gerekirse, detaylar şu şekildedir;

 • Tüm binanın merdiven ve trabzanların tamamında toz alma işlemi yapılmaktadır. Bu işlem detaylı bir toz alma şeklide olmaktadır.
 • Temizlik esnasında kullanmış olduğumuz tüm kimyasal temizleme ürünleri, genel temizlik ürünleri kategorisinde yer alıyor olup  çevreye ve insana zarar verici özelliği minimum seviyededir.
 • Merdiven temizliği hizmetinde asansör içleri ve daire kapı önleri de temizlenmektedir.
 • Dairelerin kapı pervazları da hizmet dahilinde silinme işlemi gerçekleştirilmektedir.
 • Aparmanın dış kısmında yer alan kapı, korkuluklar gibi bölümlerde hizmet dahilinde olup temizleme işlemleri yapılmaktadır.
 • Apartman girişinde çokça yer alan reklam içerikli yapıştırılmış ilanlar özel olarak jiletlerle temizlenerek kapı ve camlara zarar verilmeden arındırılmaktadır.
 • Apartman içerisinde yer alan ve en çok reklam ürünlerinin bırakıldığı veya yapıştırıldığı, posta kutuları, su sayaçları, doğal gaz kutuları ve elektrik panoların gerekli titizlik ile temizlenmektedir.
 • Apartman içerisinde yer alan özellikle tavan kısımlarındaki örümcek ağları da temizleme hizmeti dahilindedir.
 • Son olarak bina önünde yer alan çöp kutularında ki çöplerde atılmaktadır.
 • Temizleme esnasına temiz suyun temini binanın ortak kullanım alanlarından yada dairelerden belirli bir sıraya göre temin edile bilmektedir.
 • Apartman merdiven temizliği sonrasında apartman içerisinin güzel kokması için özel parfüm kullanılmaktadır.

Merdiven temizliği hizmetimizde sizlerin önceliğinin ne olduğu konusunda küçük bir anket çalışması yapmak istiyoruz. Bu çalışmaya katılarak bizleri öncelikleriniz konusunda yönlendire bilirsiniz.

Merdiven Temizliğinde Sizin Önceliğiniz Nedir?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Anketimize katıldığınız için Apartman Merdiven Temizliği Şirketi olarak teşekkür ederiz. Bizlere istediğiniz saat aralıklarında 0212 909 28 14 telefonumuzdan ulaşa bilirsiniz. Merdiven temizliği hizmetini İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde yapmaktayız.