ARA02129092814

İnşaat Sonrası Temizlik

Kale Temizlik Şirketi olarak 5 yıla aşkın deneyimimiz ile inşaat sonrası temizlik taleplerinizi profesyonel olarak yerine getirmekteyiz.  Son yıllarda hızlı bir şekilde artan yapılar ve sonrasında ki daire satışları sonucu inşaat sonrası temizlik taleplerindeki artış hat safaya ulaşmıştır. Bu talebi karşılamak için ortaya çıkan bir çok temizlik şirketi ise gerçek anlamda inşaat sonrası temizlik konusunda deneyimleri olmayan ve hizmeti gerektiği gibi yapmayan bir çalışma anlayışı ile müşterilerini mağdur etmektedir. Kale Temizlik Şirketi bu mağduriyetlerin yaşanmaması için profesyonel ekip sayısını sürekli artırıma giderek daha çok talebi karşılamayı hedeflemiştir.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Neden Kale İnşaat Sonrası Temizlik

  1. Personellerimiz inşaat sonrası temizlik konusunda çok fazla deneyime sahiptir.
  2. Kullanmış olduğumuz makine ve kimyasalar ürünler olması gereken son kalitededir.
  3. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz ince temizlik olarak yapılmaktadır. Yani eşyalarınızı temizlik sonrasında taşıya bilirsiniz.
  4. İnşaat sonrası temizlik hizmeti biraz daha zahmetli bir iş olması nedeni ile personel sayısını temizlik alanın metre karesine göre belirlemekteyiz.
  5. %99 Temizlik memnuniyet garantisi vermektedir.

Vermiş olduğumuz ayrıcalıklar ile inşaat sonrası temizlik talepleriniz beklemekteyiz. Kale temizlik şirketi yapmış olduğu her temizlik hizmetinin her zaman arkasında yer almaktadır. Bu konuda kendine ve vermş olduğu hizmete her zaman güvenmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmetinde Kale Temizlik Şirketi %98 memnuniyet garantisi ile taleplerinizi beklemektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

  • Camlar ve çerçevelerinde inşaat sonrası kalan, boya ve harç kalıntılarını, cam bantlarını, silikon ve benzeri kalıntıların tamamının temizliği iç ve dış cam olarak detayı temizlenmektedir.
  • Mutfak ve banyo duvarları, zemin ve duvar fayansları ince temizliği yapılacak şekilde temizlektedir.
  • Tüm evin kapı, petek ve pirizlerin inşaat sonrası harç, boya, silikon kalıntıları kazınarak incel temizliği yapımaktadır.
  • Tüm evin zemin ve duvar kaba temizliği yapıldıktan sonra ince temizliği yapılmaktadır.
  • Temizleme esnasında fayans, parke ve duvarların boya çeşitlerine göre farklılık gösteren özel kimyasallar kullanılmaktadır. Kullanılan kimyasallar sonrasında tehlikeli sonuçlar ortaya koyacak türden olmayıp genel temizlik mağzemeleri kategorisinde yer almaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetimiz kaba temizlik ve sonrasında ince temizlik olmak üzere iki adımda yapılır. Kale Temizlik Şirketi vermiş olduğu hizmet ile sizleri memnun edecektir. Memnuniyet garantisi anketimize katılan onlarca müşterimizin vermiş olduğu %98’lik olumlu cevapları ile vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini onaylamılardır. Bizleri arayarak memnun müşterilerimizin arasında sizde yer ala bilirsiniz. Telefon numaralarımız 0212 909 28 14’dir. 7/24 müşteri destek hattımız açıktır. İstediğiniz her saat diliminde tarafımızı araya bilirsiniz.