ARA02129092814

İstanbul Villa Temizliği

İstanbul Villa Temizliği Şirketi
İstanbul Temizlik Şirketi

İstanbul villa temizliği en profesyonel temizlik hizmetleri için Kale Temizlik Firması ile tanışın!

Villa temizlik işleri bölgenin yoğun nüfusundan kaynaklı olarak sıkça tercih edilmektedir. Villa temizlik işlerinde yoğun talep yaşanmasındaki diğer önemli sebep ise alanın büyük olmasıdır.

Günlük insan ve araç trafiği sebebi ile yaşanan hava kirliliği ne yazık ki İstanbul genelinde evlerin iç kısımlarında da ciddi bir kirlenmeye sebep olmaktadır. Camlardan yaşam alanlarımıza doğru hareket eden toz özellikle villa tipi mekanlarda ciddi bir temizlik açığı oluşturmaktadır. Profesyonel yapılan bir temizlik çalışması ile çok daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak mümkündür.

Çalışan ev sahipleri açısından bir villanın temiz tutulması için temizlik firması ile çalışmak şarttır. Üstelik her an misafir ağırlamaya müsait, her an tertemiz bir villa ile etkileyici bir eve sahip olabilirsiniz.

İstanbul villa temizlik şirketleri arasında seçim yaparken nelere dikkat etmek gereklidir, villa temizliği nasıl yapılır ya da temizlik firması villa temizliği için fiyatı neye göre belirler…. Tüm bu soruların yanıtını verdikten sonra İstanbul’un en iyi temizlik firması ile çalışmak size büyük artı sağlayacaktır.

İşte İstanbul villa temizliği hakkında bilinmesi gerekenler ve en doğru villa temizlik şirketi seçimi ile ilgili püf noktaları!

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villaya sabah 09:00 da giriş yapılır. Öncesinde temizlik için belirtilen cihaz ve temizlik ürünleri alana bırakılır. Villanızın büyüklüğüne göre değişen temizlik personelleri arasında oda bazlı olarak iş bölümü yapılmaktadır. Odaların duvarlarındaki toz ya da örümcekler elektrikli süpürge aracılığı ile çekilir. Tavan ve duvardaki tozlar temizlenmek üzere yere dökülmesi sağlanmaktadır.

Sonrasında alanda yer alan koltukların ve halıların üzerleri süpürülür. Halı silkme işlemi son teknoloji süpürgeler ile yapılmaktadır. Halı kaldırmaya gerek yoktur. Koltuk ve halılar müşterinin talebi üzerine yerinde halı yıkama işlemi yapılarak gerçekleştirilmektedir.

Alanın komple toz süpürme işlemi bittikten sonra camları silmek için kullanılan kimyasal temizleyici ve cam silme aparatları yardımı ile camlar silinmektedir. Sonrasında odada yer alan vitrin, konsol, ayna ya da diğer raflı sistemler temizlenmektedir. Son olarak yer yüzeylerinin yapısına uygun yüzey temizleyiciler ile yerler silinerek alan temiz bir şekilde kapatılmaktadır. İş bitiminde müşteri memnuniyeti ve onayı  sonrası  personellerimiz temizlik yapılan mekandan çıkmaktadır.

İstanbul Villa Temizliği

İstanbul Villa Temizliği

Çalışma Planı Nasıldır?

Villanızın temizliği için firmamız çalışma şekli şu şekilde ilerlemektedir:

İstanbul’daki villanız için temizlik hizmeti almak istiyorsanız öncelikle Kale Temizlik Şirketi ile 1 gün önceden görüşerek randevu kaydı yaptırmalısınız. Yapılan anlaşma sonrasında belirtilen tarihte sabah 09:00 da villada işinde profesyonel ekibimiz temizliğe başlamaktadır.

Temizlik boyunca villa içerisinde belirtilen her nokta ustaca temizlenmektedir. Son teknoloji temizlik cihazları eşliğinde çok daha kalıcı bir temizlik çalışması yapılmaktadır. Temizlik işinin bitiminde villa sahibinin ya da yetkilendirdiği kişinin temizlik konusunda onayı alınmaktadır. Temizlik ile ilgili olumlu yorumlar  alındıktan sonra iş sonlandırılır ve villadan personelimiz müşteri memnuniyeti ile ayrılmaktadır.

İstanbul Villa Temizlik Şirketi Hizmet Kapsamı

Kale Temizlik Şirketi ile yapacağınız villa temizlik işi için sunulan hizmetlerin tümü güvence altındadır. Öncelikle iş detayları görüşülür. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda bir fiyat teklifi verilir. İstanbul temizlik şirketi tarafından gönderilen ekip son derece güvenilir ve yıllarca firmamız bünyesinde ciddi projelerde yer almış tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Villa temizliğinde %100 hijyen için en kaliteli temizlik ürünleri ve temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Özellikle mobilyaların ve yüzeylerin yapısına uygun (her alana ayrı temizlik ürünü) temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

Villa Temizliği Fiyatları Nedir?

Villa temizliği fiyatları konusunda net bir rakam belirtilmesi adil bir yaklaşım olmaz. Verilen teklif sunulan hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Temizlikte bütçe dostu fiyat teklifleri için bize ulaşın.

Fiyat teklifinde sunulan tutarda etkili olan faktörler:

 1. Villanın büyüklüğü,
 2. Villada yer alan oda sayısı ya da temizlenecek oda sayısı,
 3. Villa bahçe temizliği olacak mı olmayacak mı bilgisi,
 4. Villa eşyalı mı eşyasız mı temizlenecek,
 5. Villa içerisinde aylık temizlik mi, günlük temizlik mi yapılacak,
 6. Villa temizliği tek seferlik mi, periyodik mi,
 7. Villa temizlik işinde hangi cihazlar ya da temizlik malzemeleri kullanılacak,
 8. Villa temizliği için kaç personel çalışacak
 9. Çalışma süresince yapılacak temizlik sigortalı mı şeklindedir.

3 Comments on İstanbul Villa Temizliği

 1. Fatma Nur Sevim // Mayıs 29, 2022 at 8:55 am // Cevapla

  Her şey harikaydı senelerdir gidilmemiş evi tertemiz yaptılar herkese tavsiye ediyorum gönül rahatlıyla guvenebilirsiniz

 2. AYŞE ÇETİNKAYA // Mayıs 29, 2022 at 9:18 am // Cevapla

  Kirden gözükmeyen evi pırıl pırıl yaptılar . her şey çok güzeldi. herkese tavsiye ederim gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

 3. Gerçekten bu kadar temiz yapacaklarını beklemiyordum. Ev tertemiz pırıl pırıl oldu. Ellerinize sağlık. Herkese tavsiye ediyorum. Böyle bir temizlik şirketi yok.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*