ARA02129092814

Temizlik Şirketi İstanbul

Temizlik Şirketleri İstanbul
Temizlik Şirketleri İstanbul

İstanbul temizlik şirketleri olarak firmamız, alanında eğitimli ve deneyimli olan personel kadrosu ile sizlere mükemmel ve kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktadır. İnsan sağlığına önem vererek ve insana değer vererek sunduğumuz temizlik hizmetlerimiz tamamen profesyonel düzeyde ve A’dan Z’ye tüm ayrıntılar düşünülerek sizlere sunulur.

Kaliteden ve güvenilirlikten asla ödün vermeyen firmamız, tüm yaşam alanlarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz tek lider adrestir. Sektöre adım attığı günden bu yana profesyonelliği ve kaliteyi elden bırakmayan firmamız, önceliğini insan sağlığına ve müşteri memnuniyetine veren vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

İstanbul Temizlik Şirketi Ev Temizliği

İstanbul Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi

Kusursuz ev temizliğinin tek adresi olarak İstanbul temizlik şirketi firmamız, evlerinizde tamamen profesyonel çalışır. Dolayısıyla da gündelikçi, temizlikçi kadın ile karşılaştırıldığında firmamızın hizmetleri kat be kat daha yüksek bir seviyede kaydeder. Ev temizliği hizmetlerimiz şu aşamalardan oluşur;

  • Firmamızdan ev temizliği hizmeti talep ettikten sonra personellerimiz evinize gelerek inceleme yapar. İnceleme sonrasında kaç personel gerektiği, hangi malzeme ve ürünlerin kullanılacağı belirlenir. Bu hususlar doğrultusunda size bir temizlik şirketi fiyat teklifi sunulur.
  • Siz fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz takdirde randevu saatinde personellerimiz adresinizde hazır olur. Öncelikle tüm odalardaki çöpler toplanır ve atılır. Ardından tüm odaların erişilebilir tüm yüzeylerinin tozları alınır.
  • Mutfak temizliğinde dolaplar silinir, beyaz eşyalar silinir. Ocak, fırın ve davlumbaz gibi mutfak eşyaları kir ve yağlardan arındırılır. Ardından tezgah üzeri ilaçlanarak temizlenir.
  • Tüm odaların kapıları temizlenir ve ayrıca odaların halıları kaldırılır sirkelenir ve zemin temizliğinden sonra tekrar serilir.
  • Banyo ve tuvalet temizliğine daha fazla özen gösteren personellerimiz; tuvalet, lavabo, küvet, duş kabini ve fayans gibi aklınıza gelebilecek tüm yüzeyleri yüzeylere uygun temizlik ürünleri ile temizler ve son aşamada müşteri memnuniyeti ve onayı sonrası temizlikçi kadınlarımızı geri çekip evinizi size pırıl pırıl teslim ediyoruz.

İstanbul Temizlik Şirketi Villa Temizliği

Villalar, apartman dairelerine göre daha büyük alanlar olduğundan profesyonel temizlik ihtiyacı duyulan bir diğer yaşam alanıdır. Alanında uzman olan ve tüm beklentilerinizi siz söylemeden karşılayan personellerimiz; villanızda banyo, tuvalet, mutfak, teras, balkon ve tüm odalar olmak üzere temizliği detaylı şekilde gerçekleştirir.

Villanızın iç mekan temizliğinden sonra ise bahçe temizliği ve düzenlenmesi, havuz temizliği de personellerimiz tarafından itinalı bir şekilde gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler sırasında personellerimiz anti bakteriyel temizlik ürünlerimizin yanı sıra gerekli durumlarda asansör ve benzeri gibi teknolojik ekipmanlarımızı da kullanarak sizlere en hızlı ve en profesyonel hizmeti sunar.

İstanbul Temizlik Şirketi Otel Temizliği

Oteller, her gün yüzlerce kişinin misafir olduğu konaklama noktalarıdır. Dolayısıyla da hijyenin son derece önemli olduğu yerlerden birisi de otellerdir. Bu noktada son derece bilinçli ve özenli olan lider bir firma olarak otellerinizin tüm detaylı temizliğini mükemmel hizmet anlayışımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Otel temizliği hizmetlerimiz kapsamında oda ve koridorların detaylı temizlik işlerinin yanı sıra aynı zamanda hamam, plaj, havuz ve bahçe gibi dış mekanların temizliği de dahildir. Misafirlerinizi güvenle ve hijyenik bir şekilde karşılamak istiyorsanız detaylı otel temizliği için bizimle en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

İstanbul Temizlik Şirketi İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik tamamen profesyonellik gerektiren ve gündelikçi temizlikçilerin yapamayacağı kadar zor bir iştir. İnşaat sonrasında gözle görülen harç ve çimento kirliliğinin yanı sıra bir de yüzeylerde gözle görülmeyen inşaat pislikleri vardır. Tüm bu inşaat kirliliği firmamızın profesyonel personel kadrosu ile artık üzerinize yük olmayacak.

İnşaat sonrası temizlik konusunda gerek tecrübe gerekse ekipman olarak donanımlı olan personellerimiz, inşaat sonrasında evinizdeki harç ve benzeri gibi kalıntıları özel ve güvenilir temizlik ürünlerimiz ile temizler, pencere çerçevelerindeki koruyucu bantları pencerelerinize zarar vermeden çıkarır. Tüm temizlik sürecinde personellerimiz son derece itinalı hizmet verir ve böylece zemin, dolap yüzeyi ve pencere gibi hiçbir alanda deformasyon söz konusu değildir.

İstanbul Temizlik Şirketi Ofis Temizliği

Profesyonel temizlikte devrim yaratan firmamız, zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz ofisinizin tüm temizliğini üstlenerek sizlere sağlıklı ve hijyenik çalışma ortamı sunuyor. Masa ve sandalye temizliğinin yanı sıra kapı ve pencere temizliğini de yapan personellerimiz, varsa ofisinizdeki mutfak ve tuvalet gibi hijyenin çok daha önemli olduğu alanları da kaliteden ödün vermeden temizler.

Detaylı ofis temizliğinin yanı sıra personellerimizden diğer yaşam alanlarında olduğu gibi ofisiniz için de dezenfeksiyon hizmetleri alarak salgın hastalıklara karşı ofisinizi güvenilir ve sağlıklı bir ortam haline getirebilirsiniz.

İstanbul Temizlik Şirketi Okul Temizliği

Temizlik Şirketi İstanbul

Temizlik Şirketi İstanbul

Çocukların sağlığı için son derece önemli olan okul temizliğinde bizler de firma olarak sizler kadar hassas bir şekilde okul temizliğine önem vermekteyiz. Çocuklarınızın sağlıklı ve hijyenik ortam koşullarında eğitim alabilmeleri için detaylı sınıf temizliğinin yanı sıra koridor temizliğini de atlamadan tüm kapılar dahil okul temizliği hizmeti sunmaktayız.

Okul temizliğinde bir diğer önem verdiğimiz nokta tuvalet temizliğidir. Çocuklarınızın temas ettiği tüm yüzeyler dezenfekte edilir ve tuvaletler en etkili anti bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile derinlemesine temizlenir.

İstanbul Dış Cephe Temizliği

İş güvenliği ve insan sağlığı konusunda son derece bilinçli olan firmamız, çok katlı binalarınızın dış cephe ve cam temizliğinde özel güvenlik önlemleri doğrultusunda sizlere profesyonel temizlik hizmetlerini gururla sunar.

İstanbul Hastane Temizliği

Sağlıklı ve steril ortam hasta kişilerin birincil ihtiyaçlarından birisidir. İnsan sağlığına her alanda değer veren İstanbul temizlik şirketi olarak hastane temizliği hizmetlerimizi iş disiplininden ve hizmet kalitesinden ödün vermeden sizlere sunmaktayız.

İstanbul AVM Temizliği

İnsan trafiğinin aşırı yoğun olduğu ve dolayısıyla da temasın çok olduğu alanların başında gelen AVM’ler, aynı zamanda profesyonel temizliğe ihtiyaç duyan alanlardan da birisidir. Geniş bir alan olmasına rağmen personellerimiz dilerseniz tek sefer, dilerseniz periyodik zaman aralıkları ile AVM temizliğini hijyenik ve profesyonellik doğrultusunda kusursuz olarak sizlere sunar. Trabzan ve tuvalet gibi özellikle temasın çok olduğu yerlerde personellerimiz özellikle anti bakteriyel ürünler ile dezenfekte işlemi gerçekleştirir.

İstanbul Çatı Temizliği

Çatı, dış etkenlere ile en çok temas eden ve dolayısıyla da en çok kirlenen alanların başında gelir. Kale temizlik şirketi olarak birçok yaşam alanında olduğu gibi çatı temizliğinde de hizmet kalitemizi kanıtlamış bir firma olmaktayız. Detaylı çatı temizliği ve çatı arası temizliği için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul temizlik şirketi olarak Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasına hizmetlerimiz mevcuttur. Temizlik Şirketi İstanbul bütçe dostu fiyatlar, müşteri memnuniyeti garantili kaliteli temizlik hizmeti için en doğru adrestesiniz.  Daha detaylı bilgi için 02129092814 iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

2 Comments on Temizlik Şirketi İstanbul

  1. İstanbul Bayrampaşa’da yeni açacağımız kuruyemiş dükkanı için temizlik hizmeti aldık kendilerinden oldukça memnun kaldım. Temizlikçi kadınları ve personelleri oldukça güler yüzlü ve pratiklerdi. Kısa sürede temizliği bitirip dükkanı bana teslim ettiler. Kusursuz bir temizlikti teşekkür ederim Kale Temizlik ve çalışanları

  2. Merhaba, sizden yaklaşık 2 ay önce kirada oturduğum evime temizlik hizmeti almıştım yeni ev aldık. İnşaat sonrası pisliği benim temizleyebileceğim gibi değildi. Yine sizi çağırdım her yeri dört dörtlük temizlemişsiniz ellerinize sağlık.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*