ARA02129092814

İstanbul Ev Temizliği

İstanbul Ev Temizliği
İstanbul Ev Temizliği

İstanbul Ev Temizliği hizmetlerimiz Kale Temizlik Şirketi markamız adı altında faaliyet gösteren firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ev Temizliği, çok basit olarak görünmesine rağmen detaylara girildiğinde bu çalışmanın göründüğü kadar kolay olmadığı anlaşılmaktadır. Bunun en büyük göstergesi Türkiye’de Ev Temizliği hizmet taleplerinin çok yüksek olmasıdır. Aşağıdaki görselde google üzerinde yapılan ev temizliği konulu bazı kelimelerin istatistiklerini göre bilirsiniz.

Ev Temizliği İstatistiği

İstanbul Ev Temizliği Şirketleri

İstanbul Ev Temizliği Şirketleri, Türkiyenin diğer tüm illerindeki temizlik şirketi sayısından çok daha fazladır. Yaptığımız küçük bir google araştırmasına göre İstanbulda bir ilçede faaliyet gösteren temizlik şirketi sayısı ortalama 50 ile 100 arasında değişmektedir. Bu sayının çok fazla olması rekabet açısından iyi gibi görünsede, temizlik hizmeti sektörünün kalitesini düşürmektedir. Bunun sonucu olarak Ev Temizliği hizmeti için sürekli bir şirket arayışı içerisinde olunmaktadır. Kale Temizlik Şirketi olarak tüm bu sorunların bilincindeyiz ve buna göre gerekli önlemleri alarak hizmet veriyoruz.

İstanbul’da ki Temizlik Şirketlerinin genel kalitesini artırmak için standartların belirlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için bir dernek kurma fikri içerisindeyiz. İstanbul Temizlik Şirketleri Derneği kurulur ve aktif bir şekilde faaliyet gösterir ise, kanun koyucular sektörümüzün daha iyi olması için yasal düzenlemelere gidecektir. Özellikle temizlik şirketi açmak isteyenlere getirilecek yasal sorumluluklar ve eğitim zorunluluğu, sektörün kalitesinin artırıması için önemli adımlar olacaktır. Ev Temizliği hizmetinde çalışacak personellerin, hijyen eğitimi, temizlik malzemesi eğitimi, İkili ilişkiler eğitimi, İş Programı Uygulama eğitimleri gibi bir dizi eğitimden geçirilmesi gerekmektedir. Bu konularda Kale Temizlik Şirketi olarak öncülük etmenin mücadelesini veriyoruz.

Profesyonel Ev Temizliği

Profesyonel Ev Temizliği seçenekleri oldukça fazladır. Ev Temizliği hizmet seçenekleri konusunda sizlere detaylı bilgi vermek istiyoruz. Çünkü genel olarak ev temizliği talebinde bulunmak yerine alt temizlik seçenekleri üzerine ihtiyacınızı belirlemeniz aradığınız hizmeti daha doğru bulabilmeniz için size klavuz olacaktır.

Günlük Ev TemizliğiBoş Ev TemizliğiSıfır Ev Temizliği
Günlük Ev Temizliği, Standart olarak 8 saat yapılan temizlik seçeneğidir. Çalışma saatleri içerisinde temizlik personellerimiz yapıla bilecek herşeyi yapmaktadır.Boş Ev Temizliği hizmetimiz 2 veya daha çok personel ile yapılmaktadır. Camlar, Banyo, Mutfak, Zemin ve Duvarlar silinerek taşınma öncesi ev hazır hale getirilmektedir.Sıfır Ev Temizliği için çoklu personeller ve malzeme desteği ile hizmet verilmektedir. Dip köşe detaylı temizlik yapılmaktadır. Ve çalışma saatleri iş bitene kadar devam etmektedir.
Haftalık Ev Temizliğiİnşaat Ev TemizliğiGenel Ev Temizliği
Haftalık Ev Temizliği, Ev sahibi ile yapılan haftalık bir anlaşmaya göre düzenli olarak aynı personelin temizlik hizmetini yerine getirmesini kapsamaktadır. Bu hizmet diğer temizlik fiyatlarına göre daha uygundur.İnşaat Ev Temizliği, Yeni yapılan dairelerin inşaat kalıntıları olan, boya ve harçların temizlenmesini kapsamaktadır. Detaylı ince temizlik sonrası daire taşına bilinir duruma getirilmektedir.Genel Ev Temizliği çalışmamız sizlerin taleplerine göre 1 yada 2 personel ile yapılmaktadır. Günlük temizliğe göre çok daha kapsamlı bir temizliktir. Çalışma süresi 8 saati kapsamaktadır.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev Temizliği Nasıl Yapılır sorusunun cevabını sizlere vermeye çalışacağız. Öncelikle temizliği seçeneklere ayırmamız çok daha doğru olacaktır. Mutfak Temizliği, Banyo Temizliği, Salon Temizliği, Yatak Odası Temizliği, Cam Temizliği şeklinde programlı bir hizmet seçeneğimiz mevcuttur. Ancak burada siz değerli müşterilerimize söylediğimiz, alınacak ev temizliği hizmeti yaşamış olduğunuz ev için olacak ise mutlaka öncelikleriniz konusunda personelimize bilgi vermenizdir. Bunun sonucu hizmet süresi bittiğinde önceliklerinizin tamamı yapılmış olacaktır.

Mutfak Temizliği Hizmet Adımları;

 • Yıkanması gereken bulaşıklarınız var ise, Bulaşık makinesine koyulur veya el ile yıkanır
 • Mutfak tezgahı, yağ sökücü ile temizlenir
 • Ocak üstü bölümleri, çift ile yağları çıkartılır ve temizlenir
 • Mutfak dolapları iç bölümden temizlenir, Gerek olması durumunda özel bir talep üzerine iç bölümleri çıkartılıp temizlenir
 • Ankastre, detaylı olarak temizlenir
 • Buzdolabı, iç ve dış bölümleri temizlenir
 • Mutfak duvar bölümleri silinir, eğerki yağlı boya değilse kuru bez ile temizleme yapılır
 • Mutfak zemini temizlenir

Banyo Temizliği Hizmet Adımlar;

 • Banyo duvarlarının temizliği
 • Banyo dolaplarının iç ve dış temizliği
 • Aynaların Silinmesi
 • Lavabonun çamaşırsuyu ile hijyenik temizliği
 • Küvet, Duşakabin temizliği
 • Banyo zemininin çamaşırsuyu ile yıkanması

Salon Temizliği Hizmet Adımları;

 • Eşyaların tozlarının alınması
 • Perdelerin yıkanıp yeniden asılması
 • Koltuk takımının silinmesi
 • Halıların ve koltukların altlarının temizliği
 • Duvar bölümlerinin mob ile temizliği
 • Avizelerin silinmesi
 • Elektronik eşyaların kuru bez ile silinmesi

Yatak Odası Temizliği Hizmet Adımları;

 • Talep edilmesi durumunda özel makine ile yatağın hijyenik yıkanması
 • Elbise dolaplarının dış bölümlerinin silinmesi
 • Elbiselerin katlanması ve uygun bölümlere yerleştirilmesi
 • Toz alma işlemlerinin yapılması

Cam Temizliği Hizmet Adımları;

 • Evin tüm camlarının iç ve dış bölümlerinin temizlenmesi
 • Ulaşılmayan bölümlerin özel aparatlarla silinmesi
 • İnşaat Sonrası temizlik olan evlerin camlarının jilet kullanarak temizliği

2021 Ev Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

2021 Ev Temizliği fiyatları, temizlenecek dairenin metre karesine, sıfır, inşaat sonrası veya günlük ev temizliği taleplerine göre farklılık göstermektedir.

Sıfır ve İnşaat Sonrası 2021 Ev Temizliği Fiyat Listesi;

1+1 daireler için ( 50 ile 70 M2) ; 1 personel ile hizmet sağlanmaktadır. Malzemesiz olarak 220₺, Malzemeli 250₺, Ortalama çalışma süresi 8 Saattir.

2+1 daireler için ( 70 ile 100 M2 ); 1 personel ile hizmet verilmektedir. ( Opsiyonlu 2 personel talep edile bilinir. ) Malzemesiz olarak 240₺, Malzemeli 280₺, Ortalama çalışma süresi 8 Saattir. 2’inci personel talep edilmesi durumunda 200₺ ek olarak  hizmet bedeli artırılacaktır.

3+1 daireler için ( 100 ile 130 M2 ); 2 personel ile temizlik yapılmaktadır. Malzemesiz olarak 500₺, Malzemeli 550₺ şeklindedir.

Daha büyük daireler için şirketimizi arayarak fiyat talebinde buluna bilirsiniz.

2021 Günlük Ev Temizliği Fiyatları; 

2021 Günlük Ev Temizliği Fiyatları, 1+1, 2+1 için 200₺, 3+1 için 230₺’dir. Ancak fiyatlarda bir çok kriter söz konusudur. Bu nedenle günlük ev temizliği için mutlaka bizleri aramanızı rica ediyoruz. 0212 909 28 14 nolu telefon numaramız talepleriniz için sürekli açıktır.

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Ev Temizliği Sigortası Ne Kadar?

Ev Temizliği sigortası e devlet üzerinden günlük olarak yapıla bilinmektedir. Ortalama 4-7 tl arasındadır. 2021 Fiyatlarında güncelleme olup olmadığı net değildir. E devlet üzerinden anlık fiyatları göre bilirsiniz.

Ev Temizliği Ne Kadar?

Ev temizliği fiyatları 200₺ ve üzeri rakamlardan oluşmaktadır. Fiyatlar için bizle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev temizliği nasıl yapılır sorusunun tüm detaylarına yazımızda yer verdik. Lütfen içeriğimize göz gezdiriniz.

Ev Temizliğinde Çalışan Bayanlar Türk’mü Yapancımıdır?

Ev temizliğinde çalışan bayanların büyük bir oranı Türk bayanlardan oluşmaktadır. Talep edilmesi durumunda yasal olarak çalışmasında bir engel olmayan yabancı bayanlarlada hizmet verile bilinmektedir.

Ev Temizliği Nereden Başlanmalıdır?

Ev Temizliği Nereden Başlanmalı sorusunun cevabı farklılık göstermektedir. Eğerki sizlerin özel bir talebi var ise ona göre hareket edilir. Temizlik personeline bırakılır ise genel olarak camların silinmesi ile başlanmaktadır.

Yeni Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Yeni Ev Temizliği ile günlük ev temizliği arasında çok büyük farklılıklar yoktur. Sadece kullanılacak temizlik malzemeleri değişmektedir. İstanbul Ev Temizliği başlıklı yazımızda tüm detaylar belirtilmiştir.

Günlük Ev Temizliği Yapan Bayanlar Güvenilir mi?

Günlük Ev Temizliği Yapan Bayanların güvenilir olabilmesi için gerekli araştırmalar şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Sabıka kaydı, Kimlik Bilgileri e devlet üzerinden talep edilmektedir. Ayrıca müşteriler ile sorun yaşayan personel ile çalışmama kararı almaktayız. Bu şekilde sistemi güvenilir hale getiriyoruz.

2 Comments on İstanbul Ev Temizliği

 1. Sakine Ünal // Ocak 27, 2021 at 3:23 pm // Cevapla

  Ev Temizliği konusunda Kale Temizlik Şirketi ile çalıştım ve gerçek anlamda memnun olmak beni şaşırtmadı değil. Daha öncesinde en az 5 farklı temizlik şirketi ile çalıştım ve hepsi ile farklı sıkıntılar yaşadım. Kale Temizlik şirketinden gelen personel, 1 zamanında geldi, 2 zamanında işten çıktı, 3 istediğim işlerin %90’ını bitirdi, 4 fiyat olarak 30 dk mesai yapmasına rağmen fazla para istemedi, 5 Sigara içmesine rağmen temizlik esnasında kullanmadı, 6 Çok fazla konuşmadı. Kendilerini tavsiye ediyorum.

 2. Yine harika işler çıkardınız ellerinize sağlık

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*