ARA02129092814

Yenibosna Temizlik Şirketi

Yenibosna Temizlik Şirketi

Yenibosna Temizlik Şirketi, Kurulduğu ilk günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirkettir. Profesyonel bir ekiple ve yılların verdiği tecrübeyle kaliteli hizmetin adresiyiz.

Yenibosna Ev Temizliği; Ev temizliğinde titiz çalışan uzman ekibimiz sayesinde sizin üstünüzdeki iş yükünü azaltıyoruz. Ev temizliğinde evin genel durumu ve müşteri isteklerini göz önüne alarak alt başlıklar oluşturduk:

Genel Temizlik; Evinizin genel temizliği kapsamında kapılarınız, pencereleriniz içli dışlı olmak üzere temizlenir. Odalarınızın zemini yıkanarak silinir. Bütün odalarda toz alma işlemi yapılır.

Detaylı Temizlik; Bu hizmet kapsamında eviniz dip bucak hiçbir kir kalmayacak şekilde temizlenir. Kaliteli malzeme ve araçlar kullanılarak yapılan  bu temizlik sonrası size kalan ise ayaklarınızı uzatıp bu ferahlığın keyfini sürmek olacak.

Boş Daire Temizliği; Pencerelerin çerçeveleri dahil temizlenmesi, camların silinmesi, zeminin yıkanması, kapıların ve eve dahil mutfak ve banyo dolapların silinmesi bu hizmetimiz kapsamındadır.

İnşaat Sonrası Temizlik; İnşaat sonrası oluşan kaba kirlerin temizliği profesyonel bir ekip işidir. Uzman elemanlarımız inşaat sonrası temizlik kapsamında penceredeki bant ve silikon izleri özenle kazınır. Mutfak ve banyodaki fayanslarda ki derz kalıntıları kazındıktan sonra yüzey temizlenir. Kaba temizlikten sonra ince ve detaylı bir temizlik yapılarak işlem sonlandırılır.

Yenibosna Ofis Temizliği; Hem ziyaretçilerinizi hem de müşterilerinizi ağırladığınız bu önemli mekan için temizlik işleminiz arzu ederseniz periyodik bir şekilde şirketimiz tarafından yapılır. Ofis malzemelerinin toz alma işlemi hiç bir malzemenize zarar verilmeyecek şekilde profesyonelce yapılır. Zemin temizliğinde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun süre ferah bir iş ortamının tadını çıkartabilirsiniz.

Yenibosna Villa Temizliği; Çoklu personel ve takım çalışmasıyla başarıya ulaşabilecek olan villa temizliğinde şirketimiz yeterli ve tecrübeli eleman sayısıyla bu işi yerine getirmektedir.Detaylı şekilde yapılan temizlik bütün villanın hiçbir yerinin göz ardı edilmeden sizleri memnun edecek düzeyde yapılmasıyla son bulur.

Yenibosna Merdiven Temizliği; Apartman merdivenleriniz isteğinize göre bay ya da bayan uzman personelimiz tarafından belirlenen zamanda titizlikle temizlenir. Apartman yönetimiyle oluşturulan sözleşmeye harfiyen uyulur. Bu hizmet anlaşma dahilinde periyodik olarak gerçekleştirilebilir.

Yenibosna Dış Cephe Temizliği; Özellikle yüksek katlı binalar, iş hanları, plazalar için uygulanan dış cephe temizliği uzman bir kadro tarafından gerçekleştirilmezse geri döndürülmez lekeler söz konusu olabilir. Bu nedenle sürekli kendini geliştiren ve son teknoloji araç ve gereç kullanan şirketimizi tercih etmeniz uygun olacaktır. Yeni teknoloji vinci, oksit önleyici cam silici gibi araç gereç kullanan konusunda tecrübeli ekibimiz başarı ile bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermektedir.

Yenibosna Fabrika Temizliği; Üretim mekanizmasının en önemli taşlarından biri olan fabrikalarda keşif çağrısı neticesinde uzman personelimiz tarafından ön araştırma yapılarak fabrikanın dokusu öğrenilecek buna uygun bir çalışma planı çıkartılacak bunun yanında sizin cebinize uygun bir fiyat çıkaracaktır.Yoğun olarak sabah saatlerinde çalışan fabrikalarımız için gece temizliği de uygulayabilmekteyiz.

Yenibosna Otel Temizliği; Her gün onlarca kişiye hizmet vermekte olan otellerimizin müşterilerini memnun edebilmelerinin en önemli esaslarından biri de temizliktir. Bunun bilincinde olan şirketimiz tecrübeli personeliyle otelleri detaylı bir şekilde temizlemektedir.

Yenibosna Zemin Temizliği Ve Cilalama; Zeminin yapısına uygun  temizleme şekli benimsenir. Mermer,beton gibi sert yüzeylerde kristalize cilalama yöntemi kullanılır. Pvc,muşamba gibi yumuşak zeminlerde ise uygun makineler ve temizlik kimyasalları kullanılarak işlem sonlandırılır. Her tür zeminin cilalanması, temizlenmesi ve parlatılması yapılır.

Yenibosna İş Yeri ve AVM Temizliği; Her gün bir çok kişinin uğrak yeri olan büyük iş yerleri ve AVM’lerin temizliğini sürekli kılmak için gerek sürekli gerek günü birlik şekilde ayarlanabilecek tecrübeli personellerimiz mevcuttur. Kaliteli malzeme ve uzman ekipçe arzu edilen temizlik sağlanır.

Yenibosna Temizlik Şirketi olarak ilkemiz her zaman gelişim ve değişime açık olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmektir. Uygun fiyatlarla, kaliteli malzemelerle, son teknoloji araçlarla ve uzman ekiple yapılan bir temizlik arzu ediyorsanız bekleriz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*