ARA02129092814

Bayrampaşa Temizlik Şirketi

Bayrampaşa Temizlik Şirketi Fotoğrafları
Bayrampaşa Temizlik Şirketi

Bayrampaşa Temizlik Şirketi yılların verdiği tecrübe ve uzman elemanlarıyla size en iyi hizmeti sunmaktadır. Sürekli değişim ve gelişim içinde olan şirketimizde tek değişmeyen unsur “kalite”dir.

Bayrampaşa Ev Temizliği

Şirketimiz tarafından verilen ev temizliği hizmeti dahilinde evinizin genel temizliği yapılır. Sağlıklı bir ortam ve temiz bir görünüm sağlanır. Ancak evin durumuna ya da sizin ihtiyaçlarınıza göre ev temizliği şekillenir. Bunun için alt başlıklar açmak ve o şekilde değerlendirmek yerinde olacaktır.

Genel Temizlik: Bu hizmetimiz kapsamında evin zemini, kapılarınız ve pencereleriniz içli dışlı olmak üzere silinir ve temizlenir. Evin bütün odalarında toz alma işlemi gerçekleştirilir. Mutfak ve banyo dolaplarında da toz alma işlemi yapıldıktan sonra dolapların dışı temizlenir.

Detaylı Temizlik: Genel temizlik hizmetine göre daha kapsamlı olan bu hizmetimiz dahilinde yapılanlar ise kısaca şöyledir: Evin her odasında toz alma işlemi gerçekleştirilir. Evin zemin yapısına uygun temizleyici maddeler kullanılarak zemin yıkanır. Kapılar ve pencerelerin çerçeveleri temizlenir. Evinizin duvarlarının dahi temizlendiği bu hizmetimiz dahilinde hiç bir kir göz ardı edilmez.

Boş Daire Temizliği: Camların içli dışlı silinmesi, zeminin yıkanması, pencere doğramalarının temizliğinin yapılması, eve dahil banyo ve mutfak dolaplarının silinmesi gibi işlemlerin boş dairelere yapılmasını kapsayan bir uygulamamızdır.

İnşaat  Sonrası Temizlik: Kaba temizlik dediğimiz zor ve tecrübe gerektiren bu uygulama uzman olmayan personel tarafından yapıldığında oldukça yetersiz bir durumla karşılaşıla bilinir. Bu nedenle uzman ekibimiz size bu konuda da yardımcı olmaktadır. Öncelikle kaba temizlik işlemi yapılır. Evdeki inşaattan kaynaklanan talaş, beton tozu gibi maddeler süpürülür. Dolap içlerindeki duvar ve talaş artıkları vakumlu süpürgelerle tek bir toz tanesi kalmayacak şekilde süpürüldükten sonra silinir. Pencerelerdeki silikon ve bant izleri kazınarak çıkartılır ve uygun malzemelerle silinir. Özellikle fayanslı bölgelerde oluşan derz izleri kazınır ve fayanslar bol su ve etkili temizlik sıvılarıyla yıkanır.

Bayrampaşa Temizlik Şirketleri arasında en iyi olmak için her zaman en iyi sonuç için çalışmaktayız.

Bayrampaşa Ofis Temizliği 

Her gün onlarca kişiyi ağırladığınız ofisiniz için etkili ve özenli bir temizlik istiyorsanız bizi arayın. Eşyalarınıza gereken özeni göstererek masalarınızın tozu alınır. Zemin ferah kokulu ve hijyenik ortam sağlayan etkili temizleyicilerle silinir. Kapılarınız kapı kolunuz dahi atlanmadan pırıl pırıl yapılır. Gündüz aktif çalışan ofisleriniz için gece temizliği de yapabilmekteyiz. Arzunuza göre günlük ya da haftalık düzenli periyotlarla da temizlik yapabilmekteyiz. Müşterilerinizi, misafirlerinizi ağırladığınız ve çalışanlarınızın gününün büyük bir kısmını geçirdiği bu ortamlarda ferahlık ve temizlik herkese iyi gelecektir.

Bayrampaşa Villa Temizliği

Ekstra ve özenli bir çalışmayla başarıya ulaşabilecek olan villa temizliğinde gereken profesyonelliği şirketimiz sunmaktadır. Villa temizliklerinde önemli bir husus da eleman sayısının yeterliliğidir. Şirketimiz yeterli eleman sayısı ve takım çalışmasına yatkın personeliyle temizlik hizmetini yerine getirmektedir. Toz alma işlemi, dolapların içli dışlı silinmesi, zeminlerin silinmesi gibi işlemler bu uygulamaya dahildir.

Bayrampaşa Merdiven Temizliği

Apartmanınızın ya da evinizin merdivenleri özenli bir çalışmayla temizlenir. Bay ya da bayan personel seçimini yapabilirsiniz. Şirketimiz bina yönetimiyle organize bir şekilde çalışır ve apartman yönetimiyle oluşturan sözleşme kurallarına uyar. Periyodik bir şekilde yani haftalık ya da günlük bir temizlik programı oluşturulabilir. Bu program dahilinde personelimiz belirlenen saat ve günde temizliğe başlar.

Bayrampaşa Dış Cephe Temizliği

Dış cephe hem çoklu personel hem de teknolojik araç gereç gerektiren zorlu bir işlemdir. Bunun bilincinde olan şirketimiz son teknolojiye sahip vinci ve etkili temizlik malzemeleriyle bu işi üstlenmektedir. Ayrıca tecrübesiz ekipler tarafından yapılan dış cephe temizliği geri döndürülmesi zor zararlar bırakabilir. Özellikle yüksek katlı binalar, plazalar, iş hanlarına verilen bu hizmetimizde vinçlerle çalışan tecrübeli ekibimiz oksit önleyici cam sillerle ve etkili temizlik malzemeleriyle işlemi yürütürler.

Bayrampaşa Fabrika Temizliği

Yoğun bir tempo ile çalışan fabrikalarımızın temizliği ve hijyeni hem fabrika çalışanları hem de halk sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle periyodik aralıklarla uygun ve titiz şekilde yapılması gerekmektedir. Tecrübeli ekibimiz istenildiği takdirde keşif ekibi olarak gelerek ön araştırma yapar ve uygun bir fiyat belirler. Gündüz saatlerinde yoğun olarak çalışan fabrikalar için gece yapılan hizmetimiz de vardır.

Bayrampaşa Otel Temizliği

Her gün bir çok kişiyi ağırlayan otellerin temizliği ve hijyeni oldukça önemlidir. Bu nedenle tecrübeli çalışanlarımız otelleri detaylıca temizlemektedir. Hijyen açısından uygun hale gelmesi için de etkili ve kaliteli temizlik maddeleri ve malzemeleri kullanmaktadır.

Bayrampaşa Zemin Temizliği Ve Cilalama

Zeminin dokusuna göre değişen bir temizlik hizmeti yürütmekteyiz. Beton, fayans gibi sert yüzeylerde ve PVC, muşamba gibi yumuşak yüzeylerde temizlik yapmaktayız. Özellikle sert zeminlerde kristalize cila yöntemi kullanmaktayız. Zeminler etkili kimyasallarla temizlendikten sonra cilalama yöntemiyle parlatılır.

Bayrampaşa İş Yeri ve AVM Temizliği

Özellikle büyük iş yerleri ve AVM lere hitap eden bu hizmetimizde her gün onlarca kişinin uğrak mekanı olan bu yerler özenle ve takım çalışmasıyla temizlenir.

Bayrampaşa Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama

Özel endüstriyel makinelerimiz ile evinize gelerek halılarınızı ve koltuk takımlarınız yıkamaktayız. Verdiğimiz yıkama hizmetlerinde memnuniyet garantili çalışmaktayız.

Bayrampaşa Temizlik Şirketi olarak kaliteyi ilke edindik. Böylece kendimizi her geçen gün geliştirdik. Güler yüzlü ve tecrübeli personelimizle temizlik yükünü omuzlarınızdan alıyor ve sizin için layıkıyla yerine getiriyoruz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*