ARA02129092814

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği Hizmet Görüntüsü
Ofis Temizliği Şirketi

Kale Temizlik Şirketi olarak en çok önem verdiğimiz hizmetlerimizden bir tanesi de ofis temizliği hizmetidir. Ofis temizliği hizmetimiz, tek seferlik temizlik, periyodik olarak haftalık veya haftanın belirli günleri yapılacak temizlik şeklinse seçeneklerimiz mevcuttur. Aynı zamanda mesai saatleri içerisinde veya mesai sonrası temizlik hizmetimiz mevcuttur. Buradaki amaç özellikle mesai saatleri sonrası hizmet vererek müşterilerimizin işlerinde herhangi bir aksamaya neden olmamaktır.

Kale Temizlik şirketi olarak ofis temizliği hizmetine alanında deneyimli personellerimizi yönlendirmekteyiz. Ortaya çıka bilecek maddi manevi aksaklıkların önüne geçmek için profesyonel olarak nitelendirdiğimiz tecrübeli ve işinin ehli olan personellerimiz talep etmiş olduğunuz şekilde temizlik hizmetini gerçekleştireceklerdir.

Ofis temizliklerinde özellikle büyük camları olanlar için dış cephe temizliği yapılmaktadır. Bu amaçla gerekli olan vinç tarafımızca sağlanmaktadır. Aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği için gerekli olan önlemler tarafımızca alınmaktadır. Ofis Temizliği Seçeneklerimiz ve detayları şöyledir.

Tek Seferlik Yapılacak Ofis Temizliği Hizmeti

Genelde bu tür talepler ilk taşınma esnasında yapılacak ofis temizliğini kapsamaktadır. İnşaat sonrası yada boş ofis olarak tanımladığımız bu temizlik hizmeti için birden fazla olan personellerimiz ile detaylı ince temizlik yapılmaktadır. Ofis zemini, duvarları, kapıları, banyo ve lavabolar dahil el değişmemiş herhangi bir nokta bırakılmadan ince temizlik yapılmaktadır. Temizlik esnasında gerekli olan vakumlu süpürge, buhar makinesi, temizlik kimyasalları şirketimiz tarafından temin edilmektedir.

Periyodik Ofis Temizliği Hizmeti

Bu hizmetimizde sizlerin taleplerine göre haftalık, 15 günde bir yada ayda bir olacak şekilde hizmet sağlanmaktadır. Bu talepler sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmaktadır. Bu hizmetimizde sizlerin taleplerine göre bay veya bayan personelimiz mesai saatleri içerisinde sizlerin yönlendirmesi doğrultusunda çalışmasını yapacaktır. Temizlik esnasında gerekli olan araç ve gereçler ofis tarafından sağlanması gerekmektedir. Periyodik ofis temizliği hizmetlerimiz sizlerin taleplerine göre mesai saatleri sonrasında da yapılabilmektedir.

Kale Temizlik Şirketi olarak periyodik ofis temizliği taleplerinizde sizlere özel en uygun ücretin belirlene bilmesi için müşteri destek hatlarımız arayarak keşif için randevu talep edebilirsiniz.

Ofis temizliği hizmetinde sizlere çözüm üreten şirket olmayı ümit ediyoruz. Bizleri arayarak tüm sorularınıza cevap bula bilirsiniz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*