ARA02129092814

Küçükçekmece Temizlik Şirketi

Küçükçekmece Temizlik Şirketi Fotoğraf
Küçükçekmece Temizlik Şirketi Fotoğraflar

Temizlik, insan sağlığına zararı olan her çeşit pislik, toz, pas, kir gibi durumlardan korunmak ve kurtulmak için yapılacak uygulamalardır. Bunun için alınan önlemlere hijyen denir.

Küçükçekmece Temizlik Şirketi adı altında faaliyet gösteren firmalar arasında şirketimiz, uzun yılların tecrübesine dayanan ve %100 müşteri memnuniyetini esas alan özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Kaliteli ve üstün hizmet anlayışı, tecrübeli ve hijyen konusunda eğitilmiş personel kadrosuyla, değerli müşterilerimize daha fazla, daha kaliteli hizmet imkanları sunabilmek için kendini sürekli geliştiren, kaliteden, hijyenden ve müşteri memnuniyetinden kesinlikle taviz vermeden hizmete devam etmektedir. Yaptığımız hizmetlerle Küçükçekmece’deki benzerlerine lider konumda olan şirketimiz, müşterilerimizin gösterdiği ilgi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Tecrübeli  ve seçkin personel kadromuzla siz kıymetli müşterilerimizin bütün gereksinimlerine anında cevap veriyoruz. Hizmet sektöründe bulunduğumuzun bilincinde olarak, sorumluluklarımızın farkındayız. Halkımızın beklentilerini esas alarak, onların temizlik ihtiyaçlarını zamanında yerine getirilmek bizim için çok önemlidir. Hizmet sektöründeki faaliyetlerimizde ilk andan bugüne kadar sağladığımız hizmet anlayışımızla her müşterimizi memnun ederek kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Küçükçekmece  Genel Apartman Temizlik Şirketi
Zararsız genel temizlik maddeleriyle merdivenlerin tozlarının alınması, asansörlerin içinin ve kapı önlerinin temizlenmesi, kapı pervazlarının silinmesi, dış bina kapısı ve girişteki korkuluklardaki tozların alınması, tavanlardaki örümcek ağlarının temizlenmesi sağlanmaktadır. İsteğinize göre bay veya bayan personel tarafından apartman sakinleri rahatsız edilmeden özenle temizlik hizmeti verilmektedir.

Küçükçekmece Ev Temizlik Şirketi
Pencere ve camların iç ve dış temizliği; raf, tablo, priz ve lambaların detaylı temizliği, halı ve koltukların süpürülmesi, silinmesi ve istenirse yıkanması, kapıların silinmesi ve istenirse boyanması; parkelerin süpürülüp silinmesi, inşaat veya tadilat sonrası detaylı tam temizlik, duvarların baştan aşağı bezle silinmesi, tam mutfak temizliği, ıslak ve parlak zeminlerin yıkanması, bütün dolapların dışının ve istenirse boşaltılıp içinin temizlenmesi,  lavabo, banyo ve tuvalet temizliği özenle yapılmaktadır.

Küçükçekmece Ofis Temizlik Şirketi
Lavaboların, iş atölyelerinin, ofis mutfağının, lokalin, parkelerin, duvarların, koltukların, halıların, ofis masalarının, kitaplıkların, camların işinde ve hijyen konusunda uzmanlaşmış temizlik personellerimiz ile titiz ve itina ile temizlenmesi sağlanmaktadır. Periyodik olarak, isteğe bağlı günlük, haftalık ve aylık temizlik hizmeti verilmektedir. Müşterilerinizde temiz ve ferah bir ortamın sağlayacağı pozitif izlenim ile ürün ve hizmetlerinizin değeri artmaktadır.

Küçükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi
İnşaat sonrasında temizliği yapılacak ev ya da iş yerinin metre karesi, kullanılan boyanın yapısı ve özelikleri açısından önem taşımaktadır. Evde mermer veya parke kullanılmış olmasına göre seçilecek temizleme ürünleri, kapı pencere gibi alanlarının belirlenmesi çelik kapılar veya ahşap kapılar için özel malzemelerin kullanılması da çok önemlidir. Bütün bu hijyen ve sağlık kuralları göz önünde bulundurularak detaylı temizlik yapılarak ev ve iş yerleriniz, inşaat sonrasında yaşama hazır hale getirilmektedir.

Küçükçekmece AVM Temizlik Şirketi
Yoğun bir şekilde kullanılan alışveriş merkezleri, bu sebeple en hızlı ve en çok kirlenen yerlerdendir. Çok kalabalık bir yerde temizlik yapmak zordur. Genelde yaşadığımız bu yerlerin temizliği önemsiz de görülebiliyor, ama sık sık ziyaret ettiğimiz iş yeri, mağaza ve AVM’ler için günlük temizlik, bakım ve hijyen, bu iş yerlerinin görselliği, satışa sunulan ürünlerin görünümü ve sağlık için önemlidir. Alı veriş merkezlerinin yerleşimini bozmadan, müşteri ve ziyaretçileri rahatsız etmeden yapılacak temizlik, ancak profesyonel, eğitimli ve deneyimli personellerle mümkün olabilecektir. Şirketimiz bunu esas alarak, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, insanları rahatsız etmeden, tam zamanlı, part-time veya periyodik olarak bu hizmeti vermektedir.

Küçükçekmece Villa Temizlik Şirketi
Villa sahibinin yani müşterinin kişisel tercihleri, mobilyaları ve hijyen ihtiyacı göz önünde bulundurulmaktadır. Villa temizliği, değerli müşterilerimizin yaşam kalitesini daha ferah ve daha geniş bir ortam sağlanması amacıyla yaptırmış olduğunuz veya satın aldığınız villanızı en konforlu ve temiz şekilde kullanabileceğiniz şekilde yapılmaktadır. Satın alınmış veya tadilat görmüş bir villa ile inşaat sonrası villa temizliği, uygun temizlik ürün ve kimyasallar seçilerek yapılır.

Küçükçekmece Fabrika Temizlik Şirketi
Fabrikalarınızdaki bütün araç ve ekipmanlar detaylı şekilde temizlenir. Temizlikten önce bu araç ve ekipmanların özellikleri incelenerek, bunlara zarar vermeyecek özel kimyasal temizlik maddeleri seçilir. Ayrıca zemin ve ofis temizliği de detaylı olarak yapılarak, çalışanların hijyen ve sağlıklı bir şekilde işlerini yapmaları, ürünlerinizin en temiz şekilde üretimi sağlanır.

Küçükçekmece Otel Temizlik Şirketi
Müşterilerin otel seçiminde en başta gelen unsur temizlik ve hijyendir. Bir çok kişinin aynı odayı peş peşe kullandığı düşünüldüğünde, periyodik olarak sürekli temizliğin sağlanması çok önemlidir. Bu konuda deneyimli ve eğitimli olan personelimiz ekip halinde sürekli temizliği sağlayarak otelinizin değerini arttıracak ve müşteri memnuniyetinizin artmasına katkıda bulunacaktır.

Küçükçekmece Dış Cephe Temizlik Şirketi
Yüksek katlı iş yerleri ve gökdelenlerin temizliği özel vinçlerimiz sayesinde, yüksek iş güvenliği tedbirleri kullanılarak özenle yapılmaktadır. Deneyimli ve eğitimli personelimiz tarafından, ulaşılması en zor olan alanların detaylı temizliği yapılmakta, kullanılan özel maddelerle binalarınızın dış cephe kaplamaları uzun süren parlaklık ve temizliğe kavuşmaktadır.

Küçükçekmece temizlik şirketi olarak faaliyetlerimizde memnuniyet garantisi ile müşterilerimizin memnuniyetini koruma altına alıyoruz. Küçükçekmece temizlik şirketi olarak bizlere 7/24 istediğiniz saate ulaşa bilirsiniz.

4 Comments on Küçükçekmece Temizlik Şirketi

  1. Küçükçekmece ilçesine yeni taşınıyoruz. Bu amaç ile Kale Temizlik Şirketi ile çalışma kararı aldık. Yaptığımız araştırma sonrasında Kale temizlik ile ilgili herhangi bir şikayet ve olumsuz yorum olmaması bizlere bu kararı aldırdı. Fiyat politikası olarak da bir çok temizlik şirketinin verdiği fiyatlarla paralel bir yapıya sahipti. Temizlik hizmetini aldıktan sonra tekrardan fikirlerimiz sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu yorumu bilerek paylaşıyorum. Çünkü ben insanların firmalarla olan diyalogları ve tecrübelerini paylaşarak diğer insanlara faydalı olacağına inanıyorum ve bu amaç ile bu konuda duyarlı oluyorum.

  2. Sezai Göktaş // Mart 1, 2017 at 6:22 am // Cevapla

    İstanbul Avrupa yakasında yer alan Küçükçekmece ilçesine işletmemi taşımak için büyük bir alan kiraladım. Bu alan yaklaşık 3 bin metre kare civarındaydı. Taşınma öncesi zemin temizliği, yönetim ofislerinin temizliği, camların içten ve dıştan temizliğinin yapılması şeklinde bir hizmete ihtiyacım vardı. Google üzerinden yaptığım araştırma sonrası kale temizlik ile karşılaştım. Telefon görüşmesi ve whatsapp üzerinden görüntülerin yollanması sonucu makul bir rakam ile kendileri ile anlaştık. Belirlenen gün ve saate Kale temizlik ve ekipleri gelerek gerekli çalışmayı beni kesinlikle memnun bırakan bir şekilde teslim ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bunda sonra ayrıca yönetim ofisinin düzenli temizliği için haftada bir temizlik olacak şekilde anlaşmaya vardık.

  3. Döndü Aksoy // Nisan 7, 2019 at 8:04 pm // Cevapla

    Küçükçekmeceye bağlı halkalıda yer alan Avrupa konutlarına taşınmadan önce inşaat sonrası temizlik çalışmasını Kale temizlik şirketi ile gerçekleştirdik. Telefon üzerinde yapılan görüşmede konuşulan her şeyin net olarak gerçekleştirmesi beni çok mutlu ve memnun etti. Bu nedenle bu temizlik şirketini tavsiye etmekteyim. Özellikle inşaat sonrası ve ev temizliği konusunda personelleri işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

    İstanbul temizlik şirketleri arayışı içinde olan biri olarak bir çok deneyim sonrasında problemler yaşadık, ev temizliği için gönderilen personeller onu yapmam bunu yapmak gibi sorunlar ile karşı karşıya kaldık. Bu temizlik şirketi bizlere bu tür problemlerden kurtula bileceğimizi gösterdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  4. Küçükçekmece temizlik şirketleri arasından doğru temizlik şirketini bulmak gerçekten beni çok zorladı. Google arama motoruna Küçükçekmece temizlik şirketli şeklinde arama yaptığımda öncelikle 4 tane reklam sonrasında 4 tane harita da listeleme çıktı. Daha alt sıralara bakmadım zaten. Öncelikle reklamlardaki siteleri aradım ve boş dairem için fiyat teklifi istedim. İstenilen rakamlar bir birini hiç tutmadı ve aralarında 100 TL ile 250 TL rakamlar oynuyordu. Daha sonrasında ise ara şeklinde çıkan harita kayıtlarını aradım. Kale küçükçekmece temizlik şirketi ile yaptığım konuşma sonrasında ortalama bir rakam üzerinden anlaştık. Bu temizlikten çok memnun kaldığım için uzun uzun web sitelerine gelerek yorum yapıyorum. Çünkü gerçek anlamda sorunsuz şirket bulmak çok zor oluyor. Küçükçekmece, sefaköy, beşyol, halkalı, cennet gibi yerlerde iseniz bu şirketi araya bilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla İstanbul Avrupa yakasının tamamına hizmet veriyorlar.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*