ARA02129092814

Avcılar Temizlik Şirketleri

Avcılar Temizlik Şirketleri Fotoğrafları
Avcılar Temizlik Şirketleri Bilgileri

Avcılar Temizlik Şirketleri olarak yılların verdiği tecrübe ve yoğun çalışmayla sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip ederek siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Verdiğimiz temizlik hizmetinde sektörün en yenilikçi ve en kaliteli malzemelerini kullanarak hem etkili hem uzun süreli hem de sağlıklı bir temizlik işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel personelimiz sizin gün içinde ne kadar yorulduğunuzu biliyor ve temizlik yükünüzü sizin omzunuzdan alarak temizliğe ayıracağınız zamanı  sevdiklerinizle beraber keyifle geçirmek için size fırsat sunuyor.

Avcılar Ev Temizliği

Yaşam alanımız olan evlere kadar özenli bakmaya çalışsak da çabuk kirlenen alanlar arasındadır. Misafir ağırlamak, günlük ev işlerini yapmak, çocukların koşturması gibi bir çok nedenden dolayı çabuk kirlenerek ve toz barındırarak sağlıklı yapısını çabuk yitirir. Bu nedenle sık ve düzenli aralıklarla temizlenmesi önerilmektedir. Avcılar Temizlik Şirketi olarak evinizi memnun alacağınız şekilde kendi evimiz gibi özenle temizliyoruz. Ev temizliği kapsamında verdiğimiz hizmetler şu şekildedir:

Genel Temizlik

Bu temizlik hizmeti kapsamında profesyonel ekibimiz evinize kadar gelip evinizi dip bucak temizliyor. Evin genelinde toz alma işlemi gerçekleştiriyoruz. Evin dolaplarının rafları ve kapakları silinir. Zemin ıslak ve kuru olmak üzere moplarla silinir. Banyo ve mutfak fayansları özel temizlik sıvılarıyla silinerek parlatılır. Kapıların her iki yüzü de kapı kolu dahil olmak üzere silinerek temizlenir. Pencerelerinizin çerçeveleri ve camları öncelikle tozlardan arındırılır daha sonra ise çerçeveler nemli bezle camlar ise mikro fiber bezler kullanılarak cam sille silinir.

Detaylı Temizlik

Detaylı temizlik adından da anlaşılacağı üzere size söz verdiğimiz gibi gerçekleştirdiğimiz detaylı temizlik hizmetimizdir. Bu hizmet kapsamında evinizin hiç bir köşesi göz ardı edilmeden kapsamlı bir şekilde temizlenir .Odalarınızdaki eşyaların tozu alınır. Dolaplarınız içli dışlı silinir. Odaların zemini zeminin yapısına uygun fırça ve temizlik sıvılarıyla temizlenir. Banyo ve tuvaletler bakteri öldürücü hoş kokulu maddelerle yıkanır. Evinizin duvarları dahil temizlenen bu hizmet kapsamında hijyenik ve ferah bir eve kavuşursunuz.

Boş Daire Temizliği

Tertemiz bir eve taşınmak herkesin hayalidir. Biz bu hayalinizi gerçekleştirmek için size yardımcı olmaya geliyoruz. Henüz eşyalar gelmeden boş eve uyguladığımız bu hizmet kapsamında daireye dahil olan dolaplar varsa içli dışlı silinir. Parke yüzeyler özel parke temizleyici ve cila özelliği olan sıvılarla temizlenir. Fayanslar ve fayans zeminler yüzey temizleyicilerle yıkanır ve kurutulur. Camlar cam sille parlatılır. Kapılar kapı kolları da dahil olmak üzere arkalı önlü özenle silinir.

İnşaat Sonrası Temizlik

Müşterilerimizin altından kalkmakta epey zorlandıkları bu temizlikte yardımınıza profesyonel ekibimiz koşuyor. çünkü amatör ellere bırakıldığında tatminsiz sonuçlar alınacağı gibi kendiniz yapmaya çalıştığınızda da oldukça yorucu ve uzun zamana yayılan bir temizlik olacaktır. Oysaki yılların verdiği bu alandaki tecrübemiz ve takım halinde çalışan yeterli personel sayımız bu işi kısa sürede ve de başarılı bir şekilde çözecektir.

İnşaat sonrasında oluşan talaş ve beton döküntüleri ve kaba kirler toplanarak çöpe atılır. Dolaplarda ve pencere kenarlarında oluşan tozlar vakumlu süpürgelerle çekilir. Pencere, kapı ve dolaplardaki bant ve silikon izleri yüzeyi çizmeyen aletlerle özenle kazınarak çıkarılır. Fayans zeminlerde taşan derzler varsa onlar da kazınır. Ev süpürülüp tozlardan arındırıldıktan sonra detaylı temizliğe geçilir. Zemin uygun temizlik sıvıları kullanılarak silinir. Tozlardan arındırılan dolaplar içli dışlı silinir. kapılar nemli bezlerle temizlenir. Camlar parlatılır. Banyo ve tuvalet bakteri öldürücü etkili malzemelerle yıkanır.

Avcılar Ofis Temizliği 
Ofisleriniz hem sizin hem çalışanlarınızın motivasyonu için hem de ofisinizde ağırladığınız misafirlerinizin ilk izlenimi için temizliğine dikkat etmeniz gereken yerlerdendir. Bunun için sık aralıklarla düzenli bir şekilde temizlenmesi önerilmektedir. Avcılar Temizlik şirketleri olarak isteğinize göre bay ya da bayan personel göndererek periyodik olarak ofisinizin temizliğini gerçekleştirebilmekteyiz. Belirlediğiniz saatte gelen personelimiz ofis masa ve sandalyelerinizin tozunu alır. Zemini hoş kokulu temizleyicilerle yıkar. Pencereleri ve kapıları arkalı önlü silerek parlatır.

Avcılar Villa Temizliği
Tecrübe gerektiren villa temizliğinde şirket olarak kendimize güveniyoruz. Genişlik ve içinde barındırdığı eşya sayısının fazlalığı nedeniyle takım çalışması ve yeterli eleman sayısını zorunlu kılan bu temizlik hizmetini, karşılayabilecek sayıda eleman sayısına sahip olan şirketimiz villa temizliğinde de iddialıdır. Yıllardır beraber çalışan personelimiz bu nedenle oldukça başarılı bir takım çalışması yürütmektedir.

Villanın bütün eşyalarının tozu alınır. Zemindeki kaba toz yüksek vakumlu süpürgelerle çekilir. Banyolar ve tuvaletler dezenfekte edici sıvılarla yıkanır. Pencereler ve kapılar içli dışlı silinir. Villa bir kaç kattan oluşuyor ise merdiven zemini ve tırabzanlar da uygun temizlik malzemeleriyle silinerek temizlenir.

Avcılar Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği de periyodik aralıklarla ve özenli şekilde gerçekleştirilmesi gereken bir husustur. Özellikle apartmanlarda uygulanması için sık talepler almaktayız. Çamaşır suyuna hassas olan kişilerin varlığına saygı duyarak aynı hijyenik ortamı sağlayacak ancak hoş kokulu kaliteli malzemelerle gerçekleştirdiğimiz bu hizmet için isteğe göre bay ya da bayan personel görevlendirilebilmektedir. Arzunuza göre apartman sakinlerinin ortak kararı doğrultusunda apartman yönetimiyle bir sözleşme oluşturulabilmektedir.

Bu sözleşme kapsamında belirlenen saatte gelen personelimiz kirli ve temiz olmak üzere ikin kova suyla çalışır. Moplar, sert ve yumuşak fırçalarla yıkadığımız merdivenleri çek paslarla kuruturuz. ardından merdiven tırabzanlarını özel sıvılı nemli bezlerle sileriz. Kapıya yapıştırılan el ilanlarını özenle kazıdıktan sonra apartman kapısının arkalı önlü sileriz. Dairelerin önündeki paspaslar kaldırılarak altındaki toz alındıktan sonra zemin yıkanır.

Avcılar Dış Cephe Temizliği

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketleri

Teknolojik ekipmanın ve kaliteli malzemenin öneminin hissedildiği bu temizlik çeşidinde gerekli ekipman sağlanmadığı sürece etkili ve tam bir temizliğinin sağlanması mümkün olmamaktadır. Bunun farkında olan şirketimiz sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve kendisini olduğunu kadar elindeki malzeme ve ekipmanları da geliştirmektedir. Özellikle iş hanları, yüksek katlı binalar gibi yerlerde ve cephesi camla kaplı olan binalarda uygulanan dış cephe temizliği için son teknoloji vincimiz bulunmaktadır.

Vinçle çalışan tecrübeli ekibimiz iş güvenliğini de elinden bırakmayarak emniyet ipleri ve kasklarla çalışmaktadır. En üst katlara kadar çıkarak kaliteli malzemeler kullanan ekibimiz özellikle cam yüzeylerde ve metal çerçevelerde oksit önleyici cam silici denen özel maddeyle çalışmaktadır. Böylece hem uzun süreli temizlik hem de kaliteli hizmet sağlanmış olur.

Avcılar Fabrika Temizliği
Fabrikalarımız hem çalıştırdığı kişiler açısından hem de halka ürettiklerini sundukları için temizliğine oldukça önem vermesi gereken mekanlardandır. Bu nedenle istek üzerine şirketimiz bir keşif ekibi göndererek fabrika da bir ön izlenim yapabilir böylece daha etkili bir sonuç için planlama yapabilmektedir. Fabrikanın büyüklüğüne ve ihtiyacına göre ekipteki personel sayısında artışa gidilebilir. Ekibimiz etkili ve insan sağlığına zararsız temizlik maddeleriyle fabrikayı detaylı bir şekilde temizler.

Avcılar Otel Temizliği
Her gün onlarca kişiyi konuk eden otellerin verdiği hizmet yanında müşterilerinin de beklentisi doğrultusunda en önem vermesi gereken konulardır biri de elbette ki temizliğidir. Şirketimiz bu hususta otellerimizin yanında olarak söz verdiğimiz saatte gelerek periyodik olarak dip bucak bir temizlik sağlamaktayız. Doğaya ve insana zararsız ve hijyen sağlayıcı temizlik maddeleriyle sağlıklı  ve hoş görünümlü bir ortam sağlayan temizlik hizmeti sunmaktayız.

Avcılar Zemin Temizliği

Her zemine uygun temizlik maddeleri kullanarak yeterli bir temizlik sağlanılabilmektedir. Bu nedenle sert, yumuşak ya da yarı yumuşak gibi farklılık gösteren muşamba, PVC, parke ve mermer gibi yüzeylerde zemine uygun belirlenen sert, yumuşak fırçalar ya da mop gibi temizlik malzemeleri kullanılarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmet kapsamında zemin yıkandıktan sonra parlatma işlemi gerçekleştirilir.

Avcılar İş Yeri ve AVM Temizliği
Zamanımızın uğrak mekanı haline gelen AVM’ler her gün yüzlerce kişiyi ağırlaması nedeniyle çabuk kirlenen mekanlardır. Mikrop yuvası haline gelmemesi için sık ve özenli bir temizlik yapılması gerekir. Aynı şekilde iş yerleri de her gün onlarca kişiyi ağırlamaktadır. bu nedenle profesyonel ekibimiz iş yerleri ve AVM’lere de gerekli özeni göstererek periyodik aralıklarla hizmet vermektedirler. Gereken titizliği gösteren ekibimiz bu mekanları tekrar hijyenik yapısına dönüştürmektedirler.

Avcılar Temizlik Şirketleri olarak siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye ve ortamları hijyenle tanıştırmaya yıllardır devam ediyoruz.

2 Comments on Avcılar Temizlik Şirketleri

 1. Avcılarda yer alan evim için haftada 1 defa olmak üzere bir temizlik hizmeti almak istiyorum. Ancak bazı çekincelerim söz konusu bu konuda sizlerden bilgi talep etmekteyim.

  1. Gelen bayan işini biliyor mu. Yani ne kadarlık bir deneyime sahip.
  2. Yabancı bir bayan gelme ihtimali var mıdır. Çünkü ben sadece Türk vatandaşları ile çalışmak istiyorum.
  3. Gelen personelin sigara içmiyor olması gibi bir özel istediğimiz değerlendiriliyor mu?
  4. Hafta da bir defa olacak şekilde ayda 4 defa yapılacak temizlik için ödemeyi toplu ay sonunda yapma imkanımız var mıdır?

  Avcılar temizlik şirketleri arasında doğru temizlik şirketini bulmam için benim cevaplanmasını istediğim sorular bunlar. Bu konuda sizlerden geri dönüş beklemekteyim. Referanslar ve iletişim sayfanızdaki adres bölümleri incelendiğinde güven veren bir şirket görünüyor. Ancak ginede çalışmak istediğim bayan profilini bana sağlıyor musunuz bilmek istiyorum.

 2. Avcılar temizlik şirketi arayışında olanlar için Kale Temizlik Şirketini tavsiye ediyorum. Sorunsuz hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bu şirket ile iletişime geçmenizdir.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*