ARA02129092814

Halkalı Temizlik Şirketi

Halkalı Temizlik Şirketi Fotoğrafları
Halkalı Temizlik Şirketi

Halkalı gibi İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde Temizlik Şirketlerine olan talepler her geçen gün hızla artmaktadır. Özellikle iş hayatına bayanların katılımlarının oranlarının artması ile ev temizliği talepleri çok büyük bir artış ivmesi göstermiştir.  Sağlıklı bir yaşam için temizlik en önemli etkenlerden bir tanesidir. Evlerimiz olsun çalıştığımız ofisler olsun her yerde periyodik olarak temizlik yapılması gerekmektedir. Halkalı Temizlik Şirketi olarak bu ihtiyacı karşılamaya amaçlayarak kurulduk. Deneyimli personel yapımız ve tecrübemizi bir araya getirerek her alanda hizmet sunuyoruz.  Sunmuş olduğumuz temizlik hizmetleri detayları şu şekildedir.

Halkalı Ev Temizliği
Ev temizliği hizmeti kendi arasında bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlere göre yapılan temizlik hizmetlerinde farklılıklar oluşmaktadır.

Genel ev temizliği; Bu temizlik seçeneğinde evleriniz için genel temizlik olarak nitelendirdiğimiz toz alınması, camların silinmesi ,mutfak dolaplarının dıştan silinmesi, kapıların silinmesi şeklinde tanımlaya biliriz.

Detaylı Ev Temizliği; Bu ev temizliği seçeneğinde evinizin el değmemiş noktası kalmayacak şekilde bir çalışma yapılmaktadır. Genelde 2  veya daha fazla personel ile bu hizmet yapılmaktadır. Camların silinmesi, duvarların silinmesi, yer zeminin silinmesi, mutfak dolaplarının iç dış silinmesi, banyolunun temizliği, toz alma, kapıların silinmesi gibi tüm işler yapılmaktadır.

Boş Ev Temizliği;  Boş ev temizliğini özellikle daha önce kiracı çıkmış eşyasız evleri uygulamaktayız. Boş evler için 2 ve üzeri personel ile sağlamaktayız. Eviniz detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Tüm duvarlar, lavabo, mutfak, yer zeminleri, kapılar gibi el değmemiş tek nokta kalmayacak şekilde temizlik hizmeti sunulacaktır.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği ; Bu temizlik hizmetimizi uyguladığımız evler genelde daha önce hiç bir kiracı girmemiş olan inşaat kalıntıları, boya kalıntıları gibi kalıntıların olduğu evlerde yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz de detaylı temizlik uygulamamız yapılmaktadır. Camlarda, duvarlar da , yer zeminlerinde olan kalıntılar temizlenmektedir. Ve tüm evde el değmemiş nokta kalmayacaktır.

Halkalı Ofis Temizliği

Ofis temizliği, Ev temizliği kadar önemli temizlik türlerinden bir tanesidir. Çünkü evden sonra en çok zaman geçirdiğim alanlardan bir tanesi çalışmış olduğumuz ofislerimizdir.  Ofis temizliğinde çok daha detaylı bir çalışma yapılmalıdır. Bunun nedeni ise, ofise sizin dışınızda tanımadığınız bir çok insan girip çıkmaktadır. Buda ofisin daha çok farklı mikrobik sorunlarla karşı karşıya kalabileceğidir. Bizlerin önerisi haftada bir ofisinizin detaylı bir şekilde temizlenmesidir. Halkalı ofis temizliği olarak ofis temizliğinde iş sonrası yani işlerinize sorun teşkil etmeyecek çözümler de sunmaktayız.

Halkalı Villa Temizliği

Villa temizliği hizmetimiz çoklu personel desteği ile sürdürülmektedir. Villalar genelde 2 ve daha çok kattan oluşmaktadır. Bu nedenle villa temizliklerinde 4 ve üzeri personel ile çalışmaktayız. Villa temizliklerini de ev temizliğinde olduğu gibi çeşitlendirerek temizlemekteyiz. Bu çeşitler şu şekildedir

  • Genel Villa Temizliği
  • Detayı Villa Temizliği
  • Boş Villa Temizliği
  • İnşaat Sonrası Villa Temizliği

Temizlik hizmetleri esnasında profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz ile hizmet sunmaktayız. Villalar da hassasiyetin çok daha önemli olması nedeni ile bu hassasiyete daha çok özel göstermektyiz.

Halkalı Merdiven Temizliği

İstanbulda özellikle 10 ve üzeri katlı apartmanlarda bina görevleri hizmet sağlamaktadır. Ancak 10 kat altındaki apartmanlar için bina görevleri yerine bu hizmeti sağlayacak merdiven temizliği şirketleri almıştır. Apartman merdiven temizliğini taleplere göre haftada bir veya iki gün şeklinde sağlamaktayız. Genel olarak yapılan işlemler, merdivenlerin temizlenmesi ,asansör kapılarının ve içlerinin silinmesi ,doğalgaz sayaçlarının temizlenmesi, bina dış kapı camlarının silinmesi şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda her apartmanın özel istekleri de değerlendirilmektedir.  Apartman temizliğinde tüm araç ve gereçler şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Halkalı Dış Cephe Temizliği

Dış Cepte Temizliği en önemli ve zorlu temizlik türlerinden bir tanesidir. Dış cephe temizliğinde sepetli vinç sistemleri kullanılmaktadır. Cam temizliği konusunda uzman ekiplerimiz tarafından vinç yardımı ile dış cephe duvar, reklam panoları, camlar ince temizlik yöntemi ile özel araç ve gereçlerle temizlenmektedir. Dış Cepte temizliğinde bir çok büyük firmanın referansına sahibiz. Talep ettiğiniz taktirde dış cephe temizlik referanslarımızı sizlere suna biliriz.

Halkalı Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği deneyim gerektiren temizlik türlerinden bir tanesidir. Çünkü çok büyük maliyetleri olan makinelerin dikkatli bir şekilde korunması gerekiyor. Fabrika temizliği alanında deneyimli personellerimiz özenle seçilerek bu hizmet de görevlendirilmektedir.  Fabrika temizliğinde, iç alanların temizlenmesi, makinelerin temizlenmesi, yönetim odalarının temizlenmesi, dış cephenin temizlenmesi, depo alanlarının temizlenmesi gibi her bölüm için hizmet vermekteyiz. Fabrika temizliği için ücretsiz olarak eksper görevlendirilmektedir. Eksperimiz fabrikayı gözlemleyerek taleplerinizde not alıp fiyat teklifi hazırlamaktadır.

Halkalı Otel Temizliği

Otel temizliği hizmetimiz periyodik temizlik olarak sunulmaktadır. Bunla birlikte tek seferlik temizlik hizmetlerimizde mevcuttur. Otel temizliğinde taleplerinize göre hareket etmekteyiz. Odaların temizlenmesi , dış cephe temizlenmesi, camların silinmesi, ortak alanların temizlenmesi, havuz temizliği, sabit personel desteği, organizasyonlar da personel desteği gibi bir çok seçenek ile otel, pansiyon, apart tesisler için hizmet vermekteyiz.

Halkalı Zemin Temizliği Ve Cilalama Hizmeti

Zemin temizlikleri için özel makinelerimiz ile hizmet sunmaktayız. Makinelerimiz zemine zarar vermeyecek detaylı bir  şekilde yıkama ve silme işlemi gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda cilalama hizmetimiz mevcuttur. Uzmanlık gerektiren cilalama konusunda deneyimli personelimiz talep etmiş olduğunuz alana çeşitlerine göre en uygun seçenek ile taleplerinizi karşılamaktadır.

Halkalı İş Yeri Ve AVM Temizliği
İş yerleri ve Avm temizliği hizmetlerimizde, ofis temizliği temizlik hizmetimizin bir bir uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.  Detaylı bir temizlik hizmetimiz söz konusudur. Aynı zamanda iş yeri ve avm’ler için sabit personel desteğimizde vardır.

Halkalı Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama
Özel endüstriyel makinemiz ve şampuanlarımız ile koltuk takımlarınız, halıflex halılarınız yıkanmaktadır. Yerinde yıkama hizmetimiz ile evlerinize gelerek bu hizmeti sizlere sunuyoruz. Halı ve koltuk takımlarınız dışında, yatak yıkama, sandalye yıkama hizmetlerimizde mevcuttur. Bir gün öncesizden bizleri arayarak randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.

Halkalı Sabit Temizlik Personeli Temini
Sabit temizlik personel temini hizmetimizde, Personelimizin sgk, maaş, yol parası gibi ödemeleri tarafımızca yapılmaktadır. Sabit temizlik personeli hizmetimizde  talep etmiş olduğunuz personelleri beğenmediğiniz durumda bir hafta içerisinde yeni personel ile değiştirilmektedir. Personellerimizin yıllık izinlerinde tüm masrafları şirketimiz tarafından karşılanacak şekilde yeni personel desteği sunulmaktadır.

Halkalı Temizlik Şirketi olarak deneyimli ve kurumsal alt yapımız ile siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerini karşılıyoruz. Tek yapmanız gereken bizleri 0212 909 28 14  telefonumuzdan aramanızdır.

Memnuniyet garantili temizlik şirketi hizmetlerimiz için bir telefon kadar sizlere yakınız. Temizlik hizmetlerine profesyonel anlayışı getirdik. Farkımızı göreceğinize inanıyoruz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*