ARA02129092814

Esenyurt Temizlik Şirketi

Temizlik Şirketleri Hizmeti
Temizlik Şirketi Hizmeti

Sağlıklı yaşam için temizliğin önemi kaçınılmaz bir gerçektir. Biz Esenyurt Temizlik Şirketi olarak bunun bilincinde ve hassasiyetindeyiz. Gerek tecrübeli personellerimiz gerekse kullandığımız ekipmanlar ve ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hizmet etmekteyiz. Tüm çalışan personellerimizin eğitimini vermekte ve temizlik esnasında hangi malzemenin nerede kullanılması gerektiği ve nasıl bir etki bıraktığı konularında tüm çalışanlarımıza gerekli bilgileri vermekteyiz. Ve onlarında bu konuda gerekli hassasiyeti uyguladığından hiçbir şüphemiz yoktur. Esenyurt Temizlik Şirketi olarak tek amacımız siz saygıdeğer müşterilerimizin dünyasını daha yaşanır daha sağlıklı ve güvenilir kılmaktır. Artık ev hanımlarının yada çalışan bayanlarımızın temizliği dert etmelerine gerek yok. Esenyurt Temizlik Şirketi sizi bu vaktinizi çalan ve zahmetli olan dertten kurtarıyor. Esenyurt Temizlik Şirketi olarak temizlik hizmetini verirken siz müşterilerimizin bütçesini zorlamadan mekanlarınızı hiçbir kusur olmadan size en hijyenik bir şekilde bırakmaktayız. Bizim tek önceliğimiz ve bizi biz yapan müşterilerimizin memnuniyetidir.

Esenyurt Ev Temizliği

Eviniz vaktinizin çoğunun geçtiği ayrıca sağlık açısından en temiz olması gereken mekanların başındadır. Ev temizliğinde verdiğimiz hizmetler genel temizlik hizmetidir. Ev kapıları, mutfak, odalar, banyo ve tuvalet gibi mekanlardaki yüzeylerin temizliği genel temizlik kapsamına girmektedir. Detaylı temizlikte ise  kapı, duvar, mutfak ve banyo dolapları parkeler, fayanslar çok detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Boş daire temizliğinde ise genel ince temizlik yapılır. Bu şekilde olmaktadır; camlar, kapılar, duvarlar tüm zeminler mutfak ve banyo dolaplarının temizlenmesi şeklinde olmaktadır. Birde inşaat sonrası temizlik hizmeti bulunmaktadır. Bu temizlikte ise öncelikle inşaat kalıntıları temizlenmektedir. Camlardaki kalıntılar, duvarlar ve zemindeki tüm kir, toz, pas temizlenir. Yeni camlardaki etiketleri çıkarmak birçok kişiye eziyet olurken biz kendi özel ilaçlarımızla hiçbir iz ve kalıntı bırakmadan bunu kolay bir şekilde yapmaktayız.

Esenyurt Ofis Temizliği

Ofise gelen müşteride ilk intiba oldukça önemlidir. O yüzden aslında ofislerimiz bizim kişiliğimizi göstermektedir. Bir bakıma etiketimizdir. Ofisteki temizlik genel olarak masa, duvarlar ve zemin detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Tüm çalışma masaları silinmeli, masa aksesuarlarının tozu alınmalı, zemin silinmeli, çöp poşetleri değiştirilmelidir. Çöp kovası yıkanmalı, sandalye ve oturma grupları silinmelidir. En önemli ofis ortamındaki mutfak ve tuvaletlerin temizliği sık yapılmalıdır. Bu yüzden bizim tavsiyemiz ofis temizliğinin haftada bir yapılmasıdır. Ofis temizliğinizi Esenyurt Temizlik Şirketi günlük olarak yada istediğiniz belirli periyotlarda yapmaktadır.

 Esenyurt Villa Temizliği

 Villa temizliği diğer temizlik hizmetlerine göre daha kalabalık bir ekip gerektirmektedir. Personel arasında işbölümü iyi yapılmalı ve zaman iyi kullanılmalıdır. Bunun için de temizlik yapacak personelin özellikle villa temizliği konusunda gerekli deneyiminin bulunmasına önem vermekteyiz. Ve bu konuda deneyimli personellerimizi yönlendirmekteyiz.

 

Esenyurt Merdiven Temizliği

Apartman merdivenleriniz istediğiniz zaman yada periyodik olarak tecrübeli personelimiz tarafından en hızlı ve hijyenik bir şekilde temizlenmektedir. Profesyonel olarak sunmuş olduğumuz merdiven temizliğin de kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız.

Esenyurt Dış Cephe Temizliği

Evlerimizde yada ofisimizde temizlik gerektiğinde kendi olanaklarımızla yapabiliyor olsakta yüksek katlı binalarda yada plazalarda dış cephe temizliğinde bu durum maalesef söz konusu olamıyor. Binanın dış cephesinin temizliği oldukça tehlikeli bir işlemdir. Ayrıca farklı ekipman ve araçlara gereksinim vardır. Normal şartlarda bu araçlara sahip olamayacağımızdan temizlik şirketlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Vinç,platform veya sepet olmadan dış cephe temizliğinin yapılması mümkün değildir. Bizde bunun bilincinde olduğumuzdan sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak için gerekli yatırımlarımızı yaptık ve yapmaya devam etmekteyiz.

Esenyurt Fabrika Temizliği

 Fabrikaların temiz olması özellikle müşteriler ve denetleyiciler üzerinde olumlu bir etki bırakmak için önemli ve gereklidir. Fabrikalar özellikle gündüz faaliyet gösterdiğinden sizin için uygun zaman diliminde yani günün her saatinde bu hizmeti size verebilmekteyiz. İnsanların fabrikaları kendi olanaklarıyla temizlemeleri mümkün olmadığından bu araç ve ekipmanlarımız ile birlikte bize bırakmanızı tercih ederiz.

Esenyurt İşyeri ve AVM Temizliği

Büyük işyerleri ve AVM’leri kendi imkanlarımızla temizlememiz olanaksızdır. Bunun için Esenyurt Temizlik Şirketi olarak tüm araç gerek ve ekipmanlarımızla birlikte gerek günübirlik gerekse sürekli temizlik hizmetimiz mevcuttur.

Esenyurt Temizlik Şirketi olarak sizi memnun edebilmek birinci vazifemizdir. Hizmetleri zamanında yerine getirmek gerek personel güvenilirliği ve gerekse personel hassasiyeti konusunda  hiçbir şüphenizin olmamasını garanti ve temin etmekteyiz. Temizlik ekip işidir bizde ekibimizle halihazırda hizmetinizdeyiz.

1 Comment on Esenyurt Temizlik Şirketi

  1. Esenyurt meydanda yeni açmakta olacağım üç katlı şarküteri için Kale temizlik şirketi ile anlaşma yoluna gittik. Yedi personel ile yapılan detaylı ve ince temizlik sonucu yüzümü güldüren bir sonuç ile tamamladılar. Hijyenik açıdan çok önemli olan iş yerimizin en ufak temizlik konusunda problem olmamalıdır. Esenyurt ilçesinde farklı semtlerde de bir kaç ay sonrasında yeni şube açılımları olacak ve onları da Kale temizlik şirketine yaptıracağım.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*