ARA02129092814

Yeşilköy Temizlik Şirketi

Yeşilköy Temizlik Şirketi
Yeşilköy Temizlik Şirketleri

Bakırköy, Yeşilköy temizlik şirketi olarak sizlere temiz, konforlu ve sağlıklı yaşam alanları sunan kurumsal bir firmayız. Temizlik işi, her ne kadar basit bir iş görülse de aslında profesyonel yapılması gereken ve özen isteyen bir hizmet alanıdır. Firmamız, alanında uzman ve deneyimli olan temizlikçi bayan personel kadrosu ile sizlere profesyonel düzeyde temizlik hizmeti sunmaktayız.

Temizlik ihtiyacı duyduğunuz her yaşam alanında sizlere kurumsal çerçevede, hizmet kalitesinden ödün vermeden temizlik hizmeti sunuyoruz. Güler yüzlü ve anlayışlı personellerimiz, aynı zamanda alanında profesyonel olduğundan tüm taleplerinizi dikkate alarak beklentilerinizin üzerinde temizlik hizmetlerini sizlere itina ile sunar.

Bütçe dostu olan firmamız, tüm bu hizmetleri sizlere sunarken diğer bir yandan müşterilerimizin ekonomisini zorlamayacak şekilde ekonomik teklifler sunar. Fiyatlar, genel olarak temizlik alanına göre farklılık göstereceğinden her müşterimize keşif sonrasında özel fiyat teklifi sunulur.

Bakırköy/Yeşilköy Temizlik Şirketi Ev Temizliği

Yeşilköy Temizlik Şirketleri

Yeşilköy Temizlik Şirketi

Eviniz, zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz ve size ait olan yaşam alanlarıdır. Bu nedenle de evinizin temiz olması sağlığınız ve konforunuz ile doğrudan ilgilidir. En zor ve aynı zamanda en ayrıntılı yapılması gereken temizlik işlerinin başında ev temizliği gelir. Ancak gerek profesyonel kadromuz gerekse teknolojik ekipmanlarımız ile Yeşilköy temizlik işlerinizi ayrıntılı ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Temizlik sırasında banyo, mutfak, tuvalet, balkon ve cam temizliği tüm detayları ile özel temizlik ürünleri ile yapılır. Yeşilköy temizlikçi kadınlarımızın kullandığı tüm temizlik malzemeleri onaylı ve anti bakteriyel ürünlerdir. Kısa sürede evinizi gözle görülen ya da görülmeyen tüm kir ve bakterilerden arındıran personellerimiz, kesinlikle hiçbir detayı atlamadan temizliğinizi profesyonel düzeyde gerçekleştirir.

Yeşilköy Temizlik Şirketi İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası ev temizliği, detaylı ev temizliğine göre daha zor ve aynı zamanda daha fazla uğraş gerektiren bir temizlik işidir. İnşaat sonrasında ev içerisinde harç ve çimento gibi inşaat pislikleri çok fazla olur. Bu kalıntılar ne yazık ki kolay bir şekilde temizlenmez. Bu atıkların temizlenerek evinizin yaşanabilir bir temizliğe ulaşabilmesi için profesyonel temizlik hizmetine ihtiyacınız olacaktır.

Temizlik firmamız, Yeşilköy temizlik şirketi olarak birçok temizlik alanında olduğu gibi inşaat sonrası temizlikte de son derece profesyonel ve titiz bir çalışma disiplinine sahiptir. Eğer inşaat temizliğini kendiniz yaparsanız bu durumda yüzeydeki ince inşaat temizliğini kaldırmanız zor hatta imkansız olacaktır. Ancak profesyonel ekiplerimiz, özel ekipmanlar ve temizlik ürünleri ile gözle görülen kirlerin yanı sıra görünmeyen tüm inşaat pisliklerini de derinlemesine temizler.

İnşaat sonrası temizlemesi zor olan alanlardan birisi de PVC pencereleri etiketleridir. Yapışkanlı korumalar ile takılan PVC pencereler, eğer bilinçsiz bir şekilde temizlenir ise çizilmeler meydana gelebilir. Personellerimiz, bu konuda son derece hassas ve itinalı şekilde tüm PVC pencerelerinizin çerçevelerini temizleyerek etiketlerinden ayırır.

Yeşilköy Temizlik Şirketi Villa Temizliği

Villanızı steril bir şekilde hiçbir ayrıntı atlanmadan temizletmek istiyorsanız ve profesyonel hizmet almak için en doğru adresi arıyorsanız Kale temizlik şirketi ile doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Villa temizliği hizmetimizin aşamaları şu şekildedir;

  • Öncelikle bilirkişi personellerimiz villanızın keşfi için gelir ve detaylı olarak inceleme yapar.
  • İncelemeler sonrasında gerekli personel sayısı, gerekli ekipmanlar ve temizlik ürünleri belirlenerek bir iş planı oluşturulur.
  • Personellerimiz size söz verdiği gün ve saatte villanızda hazır bulunur.
  • İlk olarak tüm odalar detaylı bir şekilde temizlenir, camlar silinir. Ardından tuvalet ve banyolar özel temizlik ürünleri ile ilaçlanarak dezenfekte edilir.
  • Mutfakta dolapların iç-dış temizliğinin yanı sıra tezgah üstü gibi tüm alanlar dip köşe temizlenir.
  • Son aşamada ise talebiniz doğrultusunda havuz ve bahçe temizliği yapılır ve villanız hem hijyenik hem de sağlıklı bir şekilde anahtar teslim olarak sizlere teslim edilir.

Yeşilköy Temizlik Şirketi Otel Temizliği

Otel temizliği, önemli temizlik alanlarından bir diğeridir. Hijyenik temizliğin tek adresi olan Kale Temizlik Şirketi olarak bizler, tüm yaşam alanlarında olduğu gibi otelinizde de insan sağlığına önem vererek kusursuz ve derinlemesine temizlik hizmetleri sunmaktayız. Oda temizliği, cam temizliği ve banyo-tuvalet temizliğinin yanı sıra hijyenin çok daha önemli olduğu restoran ve mutfak temizliğinde de personellerimiz son derece iddialı ve özenli temizlik yapar.

Personellerimiz, tüm temizlik aşamaları boyunca uzman bilgisi ve yönlendirmeleri doğrultusunda hareket eder ve aşamalı şekilde otel temizliğinizi hem en kısa sürede hem de hiçbir noktayı atlamadan yapar.

Yeşilköy Temizlik Şirketi Hastane Temizliği

Yeşilköy Temizlik Şirketleri

Yeşilköy Hastane Temizliği

Sağlığınız için son derece önemli olan hastanelerinizin temizliği için güvenilir adres olarak mükemmeliyetçi temizlik anlayışımız ile sizlere hastane temizliği hizmetleri sunmaktayız.

Yeşilköy Temizlik Şirketi Okul Temizliği

Çocuklarınızın sağlıklı bir ortamda eğitim alabilmesi adına Kale temizlik şirketi olarak bizler de en az sizler kadar çocuklarınızın sağlığınızı önemsemekteyiz. Bu doğrultuda okul temizliği hizmetlerimiz kapsamında kapı, pencere, koridorların temizliği, sıra ve masaların temizliğinin yanı sıra aynı zamanda dezenfeksiyon işlemleri yaparak okul ortamını sağlıklı ve steril hale getirmekteyiz.

Yeşilköy Temizlik Şirketi Dış Cephe Temizliği

İnsan sağlığına ve iş güvenliğine önem veren ve güvenilir bir firma olarak, özel güvenlik yöntemlerimiz ve ekipmanlarımız ile dış cephe temizliğinizi profesyonel çerçevede gerçekleştirmekteyiz.

Yeşilköy Temizlik Şirketi Boş Daire Temizliği

Kale Yeşilköy temizlik şirketi boş daire temizliği her ne kadar kolay gibi görünse de aslında detay gerektiren işlerden birisidir. Alanında deneyimli ve eğitimli personel kadromuz ile boş daire temizliği hizmetlerimizi sizlere hizmet kalitesinden taviz vermeden sunmaktayız.

Detaylı ev temizliği hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Detaylı ve profesyonel temizlik öncesinde personellerimiz, evinizin keşfini yaparak tüm temizlenecek alanları inceler. Daha sonrasında ise size söz verdiğimiz gün ve saatte personellerimiz hizmet için adresinizde hazır olarak bulunur.

 

 

1 Comment on Yeşilköy Temizlik Şirketi

  1. Bakırköy/Yeşilköy’de 5+2 dublex dairemin temizliği esnasında tanıştık sizinle kalabalık bir kadroyla gelip bir günde evimin temizliğini bitirip gittiler. Özellikle temizlenmesini istediğim dolap içleri ve camlar muhteşem olmuş. Ellerinize emeğinize sağlık.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*