ARA02129092814

Taksim Temizlik Şirketi

taksim temizlik sirketleri
Taksim Temizlik Şirketi

Taksim temizlik şirketi, genç ve dinamik ekibi ile temizlik ihtiyacı duyduğunuz birçok alanda sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilecektir. Profesyonel temizlik şirketleri arasında bulunan Kale Temizlik Şirketi, uzun yıllardır sektörde varlığını koruyarak rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarabilmiştir.

Temizlik, hayatın her alanında olmazsa olmaz bir öneme sahiptir. Sağlığın sürdürebilmesi ve konforlu bir yaşamın en önemli kriteri olan temizlik, yaşamın yorucu temposu sebebiyle çoğu zaman aksayabilir. Bu noktada kurumumuz bünyesinde yer alan profesyonel eller imdadınıza yetişecektir.

Profesyonel Temizlik Hizmeti Sağlığımız İçin Neden Önemlidir?

Profesyonel temizlik hizmeti sağlığımız için neden önemlidir sorusuna gelecek olursak; temizlik ve hijyen, sağlığımızı sürdürebilmemiz açısından hayatımızda önemli bir yer tutar. Yaşam alanlarında temizlik yapılmadığı takdirde kısa süre sonra büyük bir hijyen eksikliği meydana gelecektir. Hijyen eksikliği ise, ortamda yaşayan bütün canlıların sağlığının olumsuz etkilenmesine ve dolayısıyla birçok hastalığın ortaya çıkmasına neden olabilir.

Taksim temizlik şirketi, vakit ayıramadığınız detaylı temizliği kusursuzca gerçekleştirerek daima hijyenik ve konforlu bir ortamda yaşamanıza imkan sağlar. Kurumsal temizlik firmaları içerisinde yer alan kurumumuzda, verilen tüm temizlik hizmetlerinde memnuniyet garantisi de sunulmaktadır.

Taksim Temizlik Şirketimiz Tarafından Sunulan Temizlik Hizmetleri Nelerdir?

Taksim temizlik şirketi, temizlik adı altında pek çok hizmeti kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere sunabilmektedir. İstanbul genelinde bulunan tüm ilçelere hizmet veren firmamız, bu kapsamda tüm sorumluluğu üstüne alabilmekte ve mükemmel dokunuşlara imza atabilmektedir. İstanbul temizlik firmaları arasında yer alan şirketimiz tarafından sizlere sunulan hizmetlerimiz ise şu şekildedir;

 • Ev temizliği,
 • Ofis temizliği,
 • Villa temizliği,
 • Okul temizliği,
 • AVM temizliği,
 • Boş daire temizliği,
 • İnşaat sonrası temizliği,
 • İş yeri temizliği,
 • Fabrika temizliği,
 • Otel temizliği,
 • Hastane temizliği,
 • Dış cephe temizliği,
 • Bodrum temizliği,
 • Çatı temizliği

Profesyonel temizlik hizmetini sağlayabilmek amacıyla yaşam alanınızdaki her noktayı hijyenik bir görünüme ulaştırabilmeyi hedefler. Bir yaşam alanının temiz ve hijyenik olabilmesi için, ortamda bulunan her detayın profesyonel eller tarafından işlem görmesi gerekecektir. Aksi takdirde dört dörtlük bir temizlik görüntüsünün elde edilebilmesi mümkün olmayacaktır. Bu bilinç ile yetiştirilen çalışanlarımız, kusursuz bir temizlik elde edene dek var gücüyle çalışmaktadır. Profesyonel temizlik hizmetimizde yer alacak kişi sayısını, temizliği yapılacak alanın durumu ve büyüklüğü belirlemektedir. Ekibimizin sayısı, alanın spesifik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kale temizlik şirketi, çalışma prensibi gereği dakik bir hizmet anlayışına sahiptir.

Firmamızla irtibata geçtiğiniz takdirde, hizmet alacağınız gün ve saat belirlenir. Tam saatinde temizlenecek alana intikal eden çalışanlarımız, oyalanmadan verilen süre içerisinde temizlik hizmetlerini yerine getirmektedir. Detaylı bir temizlik hizmeti sonrası çalışanlarımız olumlu ya da olumsuz geri bildirimlerinizi de dikkate alacaktır.

Bu kapsamda çalışanlarımız, eksik gördüğünüz alanlarda bu eksikliği giderene dek çalışmalarına devam edecektir. Ev temizlik firmaları içerisinde ön plana çıkan Taksim temizlik şirketi, öncelikli olarak içinize sinen bir temizlik yapabilmeyi hedeflemektedir. Firmamızdan hizmet alan kişi ve kurumların yorumları göz önünde bulundurulduğunda, tamamının verilen hizmetten oldukça memnun olduğunu söyleyebilmek mümkün olacaktır.

Taksim Temizlik Şirketleri

Taksim Temizlik Şirketi

Taksim Temizlik Şirketi Personelleri Temizlik Sırasında Hangi Malzemeleri Kullanıyor?

Taksim temizlik şirketi, temin ettiği temizlik malzemesi kalitesi bakımından da bu sektörde adından sıkça söz ettirmektedir. Birçok insan, temizlik şirketi araştırması yaparken, bilinçsizce hareket ederek kullanılan temizlik malzemelerini göz ardı edebilmektedir. Sağlığı sürdürebilmek için önem verdiğimiz temizlik, doğru malzeme içeriği kullanılmadığı takdirde bu amacı karşılayamayacaktır. Ağır kimyasallar içeren temizlik ürünleri, ortamda bıraktığı zararlı bileşenler sebebiyle sağlık açısından büyük risk teşkil etmektedir.

Daima bu bilinci temel alarak hizmet veren şirketimiz zararlı kimyasallar içermeyen ve antibakteriyel özelliği bulunan özel temizlik ürünleri kullanmaktadır. Modern temizlik ekipmanları ile buluşturulan bu temizlik ürünleri, hem ortamın temizlik düzeyini arttırmakta hem de sizin sağlığınıza en ufak bir zarar vermemektedir. Ayrıca, hizmetimiz esnasında gerekli olan tüm sağlıklı temizlik ürünleri tarafımızca karşılanmakta olup, ek olarak sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Taksim Temizlik Şirketi Fiyat Bilgisi Neye Göre Belirlenir?

Taksim temizlik şirketi tarafından oluşturulan fiyat tarifesi, bazı özel koşullara göre farklılık göstermektedir. Temizlik yapılacak yaşam alanının durumu ve büyüklüğü fiyatta dalgalanmalara yol açabilecektir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, fiyat tarifesinde cazip rakamlara yer vererek bu anlamda da beklentinizi karşılayabilmeyi hedeflemektedir. Şirketimiz bünyesinde verilen tüm temizlik hizmetleri, garantili olup yaşayabileceğiniz olası mağduriyetlerin önüne geçilebilecektir. Bu kapsamda, alanında eğitimli ve deneyimli personel kadromuzdan kusursuz bir hizmet alabilmeniz için bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

 

 

4 Comments on Taksim Temizlik Şirketi

 1. Buket Varllı // Eylül 23, 2021 at 4:25 pm // Cevapla

  Taksimde bulunan 3 katlı dershanemize temizlik hizmeti almıştık 1 günde kalabalık bir kadroyla gelip bütün sınıfları dip köşe temizlediler gayet memnun kaldık

 2. Haftada 1 rutin ofis temizliği almak istiyoruz. Fiyatlandırma ve şartlarınız hakkında bilgi alabilir miyim?

 3. Taksim’de bulunan kafemize detaylı temizlik hizmeti almıştık. Bir kafe için en önemli ve temizliği zor yerlerden biri olan mutfağı bile dört dörtlük yapmışlar. Denetim için hazır hale getirdiler. Denetimden sorunsuz geçtik. Ellerinize sağlık

 4. Taksimin en iyi temizlik şirketi olabilirsiniz. Sizden önce bir çok firmayla çalıştım hüsranla sonuçlanan temizliklerim de oldu. Geç olsun güç olmasın.
  Temizliğinizden gayet memnun kaldım bundan sonraki bir numaralı tercihim sizsiniz

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*