ARA02129092814

Ortaköy Temizlik Şirketi

Ortaköy Temizlik Şirketi Fotoğrafları

Ortaköy Temizlik Şirketleri

Ortaköy temizlik şirketi İstanbul’da başta Ortaköy olmak üzere İstanbul’un birçok semtinde hizmet vermektedir. Temizlik en temel ihtiyaçlardan biridir. Hastalığa sebebiyet verdiği herkes tarafından bilinmektedir. Ve biz de bunun farkında olup işimize çok önem veren, hassasiyetle yaklaşan bir şirketiz. Temizlikte siz müşterilerin dikkat ettiği en önemli noktalardan biri personel tecrübesidir. Şirketimizde çalışan özel eğitimli elemanlarımız son derece güvenilir, işini önemseyen ve tecrübeli kişilerdir. Bir diğer dikkat edilen nokta kullanılan malzemelerdir. Şirketimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış temizlik malzemeleri üreten firmalarla çalışmaktadır.

Ortaköy temizlik şirketi temizlik anlamında her alanda hizmet vermektedir. İnşaat sonu temizliğinden yatak, koltuk, halı yıkamasına kadar birçok alanda titizlik ile hizmet vermeye devam etmektedir. Diğer bütün temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi ev temizliğinde de personellerimiz özenerek çalışmaktadırlar. Herhangi bir eşyanıza zarar verilmemesi için personellerimiz çok dikkatli bir şekilde çalışmaktadırlar. Cam dış cephe temizliği, duvarlar, masalar ve tüm yüzeysel temizlikler yapılmaktadır. Banyo, ve tuvaletin her alanı en iyi şekilde dezenfekte edilmeye önem verilmektedir.

Ortaköy temizlik şirketimiz 7/24 hizmete açıktır. Oldukça makul fiyata hizmet veren Ortaköy temizlik şirketimizde, temizliğini yaptığımız alanın büyüklüğüne göre fiyatlarımız değişim göstermektedir. Fiyatlar veya herhangi merak ettiğiniz bir konuda bilgi edinmek için istediğiniz saatte ve istediğiniz zaman şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ortaköy  Ev Temizliği

Evlerde genel temizlik hizmeti sunulmaktadır. Büyük bir titizlikle çalışan elemanlarımız, eşyaların düzeniyle oynamadan en ufak alanlara bile ulaşarak ciddi anlamda temizliklerini yapmaktadırlar. Özellikle banyo ve tuvalet temizliğine çok önem verilmektedir. Temizlik bakımından özel kimyasal malzemeler kullanılarak bütün kısımların dezenfeksiyonunu sağlamaktadırlar. Cam temizliğinde iç ve dış cephe özenle temizlenip parlatılmaktadır. İsteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp dolap içlerinin de temizliği yapılmaktadır. Kesinlikle güven duyacağınız bir hizmet sunmaktayız.

Ortaköy  Ofis Temizliği

Ofis, iş yeri, büro temizliği detaylı bir şekilde yapılmaktadır. İş yerinde bulunan araç-gereçlere bakılarak uygun temizlik malzemeleriyle uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Ortaköy  İnşaat Temizliği

Yeni alınan bir evin temizliği oldukça zordur. Kireç, alçı kalıntıları evin her bölümünde bulunmaktadır ve temizliği güçtür. Bu kalıntıların temizliği için öncelikle kimyasal araçlarla yumuşatılmalı daha sonra da kazıcıyla bu kireç kalıntıları çıkarılmalıdır. Camlardaki kapılardaki kireçlerin ve bantların da aynı şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik şirketimiz inşaat temizliğini büyük bir itinayla yapmaktadır. El değmedik yer kalmayacak şekilde uygun malzemelerle yapılmaktadır.

Ortaköy  Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği, bulunan araç-gereçlerden dolayı güç ve dikkat gerektiren bir alandır ve şirketimiz temizlik kadrosuyla uygun bir şekilde her türlü fabrikanın da üstesinden gelmektedir.

Ortaköy  Okul Temizliği

Okulda çocuklarımız söz konusu olduğu için temizliğine önem vermek gerekir. Bilindiği üzere çocuklar daha hassas oldukları için mikroptan hemen etkilenmektedir. Bu yüzden sıra, masa, tahtalar, camlar, cam kenarları uygun malzemelerle temizlenmelidir. Profesyonel kadromuzla okullar da hijyene kavuşmaktadır.

Ortaköy  Hastane Temizliği

Hastane hijyenin en fazla gerektiği yerdir hiç kuşkusuz. Sağlığın söz konusu olduğu ortamda dikkatle çalışmak gerekmektedir. Hastane temizliği için öncelikle enfeksiyon hakkında bilgi alınmalıdır. Gerekliyse bone, maske, önlük kullanılmalıdır. Hasta odaları, doktor odaları, wc temizliğinin özenle yapılması gerekmektedir. Şirket olarak hastane temizliğine itinayla yaklaşmaktayız ve dezenfeksiyona önem vermekteyiz.

 Uygun ekipman ve uygun malzemelerle; işine değer veren, büyük bir titizlikle çalışan profesyonel kadroyla çalışan şirketimizi tercih ettiğinizden dolayı kesinlikle pişman olmazsınız.

Müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışı gibi ilkelere sahip olmamız; neden bizi seçmeniz gerektiği konusunda size yardımcı olacaktır.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*