ARA02129092814

Topkapı Temizlik Şirketi

Topkapı Temizlik Şirketi Fotoğrafları
Topkapı Temizlik Şirketleri

Topkapı Temizlik Şirketi olarak ev temizlik hizmetleri, ofis temizliği,inşaat temizliği,tadilat sonrası temizlik,taşınma öncesi ve sonrası temizlik,apartman temizlikleri,dıştan cam temizliği,merdiven temizliği,villa temizliği,dış cephe temizliği,otel temizliği,fabrika temizliği,işyeri temizliği,avm temizliği gibi birçok periyodik temizlik hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına binayen haftanın 7 gün 24 saati cevap vermekteyiz.

Temizlik hizmetlerimizi günlük, haftalık ve aylık olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda değişiklik göstermektedir. İstanbul temizlik şirketleri arasında hizmet kalitesi yüksek, en güvenilir ve referanslı temizlik firmalarından biri olarak tüm temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreterek temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Topkapı Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimle siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmakta gerek tecrübeli ve güvenilir personelimizle birlikte gerekse kullanmış olduğumuz sağlığa ve doğaya zararı olmayan ve özellikle dikkat ettiğimiz husus, içinde hiçbir kimyasal madde barındırmayan temizlik ürünlerimiz açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika izleyerek hareket etmekteyiz.

Topkapı Ev Temizliği
   Ev temizliği insan sağlığı açısından en önemli unsurlardan biridir. Evlerimizin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Özellikle çalışan bayanlar bu konuda biraz zorlanmaktadırlar. Biz Topkapı temizlik şirketi olarak sizin üzerinden bu yükü alıyoruz. Ev temizliğinde genel olarak verdiğimiz hizmetler;

Genel temizlik; tüm yaşam alanınızın temizliği olarak tanımlanabilir. Yaşam alanının dik köşe temizlenmesidir. Evinizin kapıları,duvarları,camları,mutfak ve banyo dolapları,tüm zeminler detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Boş daire temizliği; evinize oturmadan önce tertemiz bir eve eşyalarını taşımak kim istemez. Boş daire temizliği en ince detaylara kadar yapılmaktadır. Camlardaki yapışkanlar,etiketler,kapı pervazları, zemindeki toz,pas,kir,mutfaka ve banyo dolapları gibi ayrıntılı bir şekilde temizleme işlemi yapılır.

İnşaat sonrası temizlik; cam ve kasaların inşaat kalıntılarının giderilmesi,banyo ve lavaboların dezenfekte edilmesi,harç kalıntılarının kazınıp temizlenmesi, tüm kapı ve zeminlerin silinmesi gibi temizlik işlemleri sırasıyla uygulanır.

  Topkapı Villa Temizliği
Villa temizliğinde deneyimin ve dikkatin en üst seviyede olması gerekir. Aynı zamanda çoklu personel hizmeti gerektirir. Villalar tasarımlarıyla,farklı dekorasyon ürünleriyle ima edilen banyo ve mutfaklarıyla,her şeyin belli bir fikir dahilinde özel malzemeyle dekora edilmiş olmasından dolayı nerede hangi ürünün kullanılacağı temizlik şirketinin gönderdiği personel tarafından net bir şekilde bilinmelidir. Bu da tecrübeli personel gerektirir. Biz Topkapı temizlik şirketi olarak sizlere bu konuda %100 garanti veriyoruz.

Topkapı Ofis Temizliği
Ofise gelen müşteride ilk izlenim çok önemlidir. Atalarımızın da dediği gibi aslan yattığı yerden belli olur. Ofis temizliği de en az ev temizliği kadar önemlidir. Ofis sizin bir nevi ikinci evinizdir. Gününüzün çoğunu çalışmakla geçirdiğiniz için temizliği düzenli ve sürekli yapılan ofislerde hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının da motivasyonu artar aynı zamanda sağlık sorunları yaşanmaz. Topkapı temizlik şirketi olarak ofis temizliklerini istediğiniz periyotlarda günlük,haftalık yada aylık olarak yapmaktayız. Fakat bizim önerimiz en az haftada bir ofisinizin temizliğinin yapılmasıdır.

Öncelikle tüm masaların,masa üzerindeki aksesuarların, saldalyelerin, oturma gruplarının tozları alınıp silinir. Çöpler boşaltılır,çöp kovaları yıkanır. Petek ve pervazların tozları alınıp silinir. En önemlisi ise ofis ortamındaki mutfak ve tuvaletlerin günlük olarak temizlenmesidir. Ofisteki zemin uygun ürünlerle silinmelidir. Temizlik bitiminde tüm eşyalar,dosyalar,aksesuarlar tekrar kendi yerlerine dizilip temizlik bitirilir.

Topkapı Fabrika Temizliği
Fabrikalar sürekli üretim halinde olan insanlara hizmet sunan yerlerdir ve haliyle çalışan sayısı fazladır. Fabrika temizliği bu açıdan oldukça önemlidir. Bunu açacak olursak,bazı fabrikalar gıda üzerine üretim yapmaktadır ve buralarda hijyen çok önemlidir. Aynı zamanda fabrikada çalışan işçilerin sağlıkları açısından da fabrikanın temiz olması oldukça önemlidir.

Fabrika temizliğini sizin kendi imkanlarınızla yapmanız oldukça zor ve uğraşlı bir iştir. Biz Topkapı temizlik şirketi olarak bu konuda kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Fabrikalar oldukça geniş bir alanda kurulu,birçok makinenin olduğu,ağır kir ve yağların oluştuğu ortamlardır. Küçük bir yağ birikintisini bile temizlemek zorken ,fabrika temizliği ancak profesyonel ekipler aracılığıyla yapılabilir. Biz gerekli ürün,fabrikalar için özel ekipman ve çoklu personelimizle birlikte fabrika temizliğini istediğiniz zaman diliminde gerçekleştiriyoruz. Fabrika temizliğinde temizlik şirketlerine başvurmak bir nevi şarttır. Bu konuda bizimde Topkapı temizlik şirketi olarak fabrika temizliği konusunda siz müşterilerimizin beğenisini kazanacağımızdan hiçbir kuşkumuz yoktur.

Topkapı Merdiven Temizliği
Apartman merdivenlerinizi sizlerin taleplerine göre periyodik olarak haftalık veya aylık olarak tecrübeli personellerimizi yönlendirerek temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Merdiven temizliğinde kimyasal olarak zararlı olmayan genel temizlik ürünlerini kullanmaktayız.

Topkapı Otel Temizliği
  Otel temizliği, konaklama seçimlerinde müşterilerin dikkat ettiği en önemli unsurların başında gelir. Hizmet ve güler yüzlülükte göz önüne alınması gereken unsurlardandır. Ancak hiçbir şey güzel ve temiz kokan bir oda,temiz bir banyo ve çarşaflar kadar etkileyici olamaz. Firmamız bu konuda sizlere gerekli temizlik destek hizmetini sağlamaktadır.

Topkapı Dış Cephe Temizliği
Bazen evlerde veya ofislerde temizlik işlemini kendi olanaklarımızla yapıyor olsak ta yüksek katlı binalarda,plazalarda dış cephe temizliğinde bu durum söz konusu olamıyor. Binanın dış cephesinin temizliği oldukça riskli bir işlemdir ve bazı gerekli ekipmanlara ihtiyaç vardır. Vinç,platform ve sepet olmadan cephe temizliğinin yapılması maalesef ki mümkün olmuyor. Sizlerin normal şartlarda bu ekipmanlara sahip olmamız biraz zor olduğu için bizim sizlere bu konuda sahip olduğumuz araçlar ve tecrübeli personelimiz ile arzu ettiğiniz sonuca ulaşmanızı sağlamaktayız.

Topkapı İşyeri ve Avm Temizliği
Alışveriş merkezleri temizliği işletmeler açısında önemli bir faaliyet koludur. Her gün avm’lere binlerce ziyaretçi gelmekte ve genel kullanım alanları sık sık kirlenmekte ve sağlık açısından tehlike oluşturmaktadır. Avm’ler de süratli ve sık sık temizlik söz konusu olmalıdır. Bizim Topkapı temizlik şirketi olarak bu konuda büyük işyerleri ve avm’ler için günübirlik veya sabit personel hizmetimiz mevcuttur. Sizlere bu konuda güvenilir personellerimiz ve gerekli ekipmanlarımız ile hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

  Topkapı Temizlik Şirketi olarak siz değerli müşterilerimiz her türlü temizlik faaliyetleri konusunda bilinçli,güvenilir ve tecrübeli personellerimizle birlikte aynı zamanda bütçenizi çok sarsmayacak şekilde temizlik hizmetleri konusunda gerekli ihtiyaçlarınıza göre gerekli desteği sağlamaktan çok mutluyuz. Sizin memnuniyetiniz bizim daha da ilerlememizi sağlayacaktır.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*