ARA02129092814

Zemin Temizliği

Zemin Temizliği Hizmeti

Sağlığımıza zarar verebilecek her türlü ortamdan kendimizi koruyabilmek için temizlik en önemli etkenlerden biridir. Bunun için genelde kendi imkanlarımızla evimizde ya da işyerimizde temizlik yapar ya da yaptırırız. Oysa temizlik şirketleri bu işi daha profesyonel ve sağlıklı bir biçimde yapmaktalar. İşte biz de bu temizlik şirketlerinden Kale temizlik şirketi olarak her türlü zemin temizliği ile ilgili hizmet vermekteyiz. Usta kadrosu ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile zemin temizliğinde de önde gelen şirketlerden olmanın gururunu yaşamaktayız. Temizlikte kullandığımız araç gereçleri bizzat kendi bünyemizde temin etmekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren ve müşterilerimizin ne istediğini önemseyen bir şirket olarak hizmet sağlamaktayız. İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Zemin temizliğinde eşsiz bir hizmet sunmaktayız. Mekanlarınızın zemin temizliği için gerekli araç gereç ve deneyimli personeli ile hizmetimizi kusursuz olarak sizlere sunmaktayız.

Peki, zemin temizliği derken ne tür zeminlerden bahsediyoruz? Bunlar; Okul, fabrika, şirket, ofis, hastane, depo, boya lekeleri ile dolmuş zeminler, yağdan dolayı kararmış ve kirlenmiş zeminler, tadilat yapılmış mekanların zeminleri ve buna benzer birçok türde zeminin temizliği itina ile şirketimizi tarafından yapılmaktadır.

Bu temizliği yaparken nelere dikkat ediyoruz?

Öncelikle zeminin kirlilik türüne göre temizlik araç gereç ve teçhizatlarımızı oluşturuyoruz. Mesela çok ağır yağlı bir zemin için daha yoğun bir temizlik malzemesi ve daha güçlü bir teçhizat kullanmak gerekebilir. Personelimiz temizlikle ilgili her konuda eğitimli olduğu için, bu tür kirlenmelerle ilgili nasıl bir uygulamada bulunacaklarına dair her zaman fikir sahibi olmaktadırlar ve buna göre bir temizlik listesi ve prosedürü oluşturmaktadırlar. Müşterilerimizin özel talepleri olur ise bunlar da göz önünde bulundurularak temizliğe devam edilir.

Zemin genişliği de bir başka önemli konudur. Zeminin genişliği ve kirlenme türüne göre, gerekli donanım ve personel sayısını belirlemekteyiz. Örneğin temizlik yapılacak zemin bir ofisin zeminiyse ve bu ofis, iki ana bölümden oluşuyorsa, bu mekâna iki gruba ayırdığımız personel ve gerekli teçhizatı göndermekteyiz.

Zemin Temizliği Şirketi

Zemin Temizliği Şirketi

Zemin temizliğini nasıl yaptığımız hakkında bilgi vermek gerekirse; Öncelikle zemin temizliği nedir diye sormalıyız. Zemin temizliği yaşadığımız mekanların alt yüzeylerinin belirli temizlik malzemeleri ile hijyenik bir şekilde temizlenmesi demektir. Ancak bu malzemelerle yüzeysel bir temizlik sağlanmış olsa bile, tam olarak dezenfekte edilmiş olmayabilir. İşte biz de bu süreçte yüzeysel değil derinlemesine bir temizlik sağlamak adına zemin temizliği hizmeti vermekteyiz.

Zeminlerdeki yapışmış ve kötü görünümlü kirlerden arınma sağlamak için genel dezenfektasyon şarttır. Bu dezenfekte hem sağlık açısından hem de estetik görünüm açısından önemlidir.

Peki biz bunu sağlamak için neler yapıyoruz?

a) Zemini yüzeysel ve derinlemesine olmak üzere, sorunsuz bir şekilde dezenfekte etmek,

b) Zemin yüzeyinin yapısında bazı değişiklikler yaparak zemin yüzeyini lekelere ve sızıntılara karşı daha dayanıklı bir hale getirmek,

c) Zeminin aşınmasını engellemek ve azaltmak için gereken önlemleri almak

d) Sert zeminlerde kale bodur ve parke aralarındaki kir ve kötü görüntüyü tamamen ortadan kaldırmak,

e) Eğer mekanda bir tadilat yapılmış ise ,boya ,harç gibi artıkların kaba çöplerinin toplanması,

f) Kaba çöplerin toplanmasından sonra kalan kirlilikler için makine ve insan gücü kullanarak gerekli temizlik malzemeleriyle zeminin pürüzsüz bir şekilde temizlenmesini sağlamak.

g) Islak zeminlerde fayansların kenarlarında bulunan derz aralarındaki kötü ve kirli görünümü gerekli ekipmanlarımızla temizleyip, beyazlatmak.

Kale temizlik şirketi ile zemin temizliğiniz de artık emin ellerdesiniz. Her türlü zemin temizliğinde profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Sizler de içinize sinecek, sorunsuz pürüzsüz bir temizlik için Kale temizlik şirketini tercih edin. İçiniz rahat etsin.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*