ARA02129092814

Okul Temizliği

Okul Temizliği Fotoğrafları
Okul Temizliği Şirketi

Kale Temizlik Şirketi, siz değerli müşterilerine her alanda titizlik ve özenle hizmet etmeye devam ediyor. Kaliteli hizmet ve sizler için en uygun fiyat ana prensibimizdir. Kıymetli öğrencilerimizin örgün ve yaygın eğitim, öğretim gördükleri kurum binalarında, temizliğin ve hijyenin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.

Öğrencilerimizin ve diğer tüm çalışanların sağlıklı bir ortamda günlerini geçirmeleri gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü eğitimde istenen kaliteye ulaşılması; eğitim verilen binalardaki fiziksel ve çevresel olumsuzlukların iyileştirilmesi, bu iyileştirmenin de sürekliliği ile doğrudan ilgilidir. Farklı çevrelerden gelen öğrencilerin taşıyıcı olarak getirdikleri hastalıkları, kapalı alanda uzun süre bir arada bulunmaları ile birbirlerine bulaştırmaları ve bu hastalıkların yayılma riski artmaktadır. Öğrencilerin sağlığını etkileyen diğer faktörler de su, hava, çöp, tuvaletler, oyun alanlarının temizliğidir. Kale Temizlik Şirketi olarak, profesyonel ekip arkadaşlarımız ve temizlikte kullanılan makinelerimiz, temizlik ürünlerimiz ile Okul Temizliği yaparken tüm bu faktörleri dikkate alıyoruz. İşlerinde uzman olan ekip arkadaşlarımızın okul temizliği yaparken takip ettikleri planlı çalışma prensipleri ile de ilkokullarda, liselerde, dershanelerde ve üniversitelerde binaların sürekli temiz kalması en önemli hedefimizdir.

Okul binalarında hijyenik bir ortamın sağlanması için düzenli aralıklarla temizlik yapılması gerektiğini savunuyoruz. Temizlik ve hijyen dendiğinde ilk aklımıza gelen yerler tabi ki tuvaletlerdir. Yüzlerce öğrenci aynı tuvaletleri kullandığı için bu tuvaletlerde hijyen çok önemlidir. Tuvaletlerin düzenli olarak belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Tuvalet temizlik yaparken anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanarak öğrencilerimizin sağlığını en üst düzeyde korumayı amaçlıyoruz. Tuvaletlerde kullanılan sıvı sabunlar, tuvalet kağıtları, kağıt havlular sık sık kontrol edilerek öğrencilerimizin kişisel temizlikleri ile de yakından ilgileniyoruz.

Okul Temizliğinde, sınıfların temizlenmesi ve en üst seviyede hijyen sağlanması için de ekip arkadaşlarımız ile özen göstererek ve titizlikle çalışmaktayız. Sınıfların temizliğinde de düzenli aralıklarla temizlik yapılması, hijyenik bir ortamın oluşturulması için çok önemlidir. Sınıfların temizliğini öğrenciler derse başlamadan yapmayı tercih ediyoruz. Böylece öğrencilerin dersteki motivasyonlarını etkilemeden, onların hijyenik bir sınıfta ders yapmaları için gerekli ortamı hazırlıyoruz. Sınıfın zemini, öğrenci sıraları, öğretmen masası, sınıf tahtası ve sınıfın camları anti bakteriyel temizlik ürünleri ile özen gösterilerek ekip arkadaşlarımız tarafından temizlenmek suretiyle öğrencilerimize sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlamaktayız. Ayrıca sınıflarda çeşitli amaçlarla bulunan dolapları da boşaltarak en ince ayrıntısına kadar özenle temizliyoruz. Öğretmen odaları, bilgisayar odaları, toplantı salonları, spor salonları ve yatakhanelerde aynı titizlik ve özenle temizleyerek, hijyen sağlanmak sureti ile öğrencilerimizin ve diğer tüm çalışan personelin hizmetine sunmaktayız. Hedefimiz, bu ortamları mikroplardan ve bakterilerden temizleyerek sağlıklı bir alan oluşturmaktır.

Okul Temizliği yapılırken en fazla özen gerektiren yerlerden biri de koridorlardır. Koridorlarda, öğrencilerin farkında olmadan ayakkabıları ile taşıyarak getirdikleri ve dikkatli bakılmadığı takdirde görülmeyen çamurlar, tozlar ve bakteriler vardır. Koridorlarda düzenli ve sık aralıklarla yaptığımız temizlik ile hijyeni sağlıyoruz. Aynı zamanda kullandığımız anti bakteriyel temizlik ürünleri de alanlarında kendini kanıtlamış en üst seviyede temizlik ürünleridir. Koridor temizliğinde ve diğer bölümlerin temizliğinde ortamın havalandırılması da temizliğin kalitesini artıran diğer bir faktördür.

Kale Temizlik Şirketisizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaya devam ediyor.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizlere yaptığımız işte başarılı olduğumuzu hissettiriyor ve işimize ilk günkü heyecanımız ile devam etmemizi sağlıyor. Alanında uzman personellerimiz ve temizlik ürünlerimizdeki kalitemiz ve güvenilirliğimiz ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*