ARA02129092814

Büro temizliği

Büro Temizliği Şirketi Görselleri
Büro Temizliği Şirketi

Evimizden sonra ikinci yaşam alanımız olan büroların temizliği için kale temizlik şirketi sizlerin yanında. Bürolar günümüzün çoğunu geçirdiğimiz çalışma alanlarıdır. Tıpkı evleriniz gibi çalıştığınız alanlarda sağlığınız açısından temiz ve hijyenik olmak zorundadır. Temiz olması hem sağlık, hem hijyen hem de estetik görünüm açısında önem arz etmektedir. Kirli bir büro müşteriler tarafından da olumsuz etki yaratabilir. İlk intiba açısından, müşterileriniz büronuza girer girmez etrafa şöyle bir baktıklarında kirli sağlıksız bir ortam görürlerse, bu sizin için eksi puan olabilir. Büro temizliği çalışanların açısından da önemlidir. Çalışanlarınız kirli sağlıksız bir ortamda çalışırken hem işlerini rahat yapamazlar, hem de motive olmaları konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Pırıl pırıl temiz bir büroda çalışmanın hazzı elbette çalışanlarınıza ve yaptıkları işe yansır, daha verimli ve istekli çalışabilirler. Her gün kullanılan ve bir değil birçok kişi tarafından kullanılan bir büroda elbette bakteri ve kir oldukça fazla olabilmektedir. Düzenli yapılan büro temizliği, mekanda bakteri kir ve mikrop barınmasını önler ve büronuzu oldukça hijyenik ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kale temizlik şirketi olarak firmamız sizlere bürolarınızın temizliği ile ilgili de hizmet vermekteyiz. Kale temizlik şirketi titiz, hassas ve profesyonel ekipman ve personeliyle bürolarınızın temizliğini özenle yapmaktadır. Uzman kadromuz bürolarınızın en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle temizleyerek bürolarınızı sağlıklı bir ortam haline getirmektedir. Bürolarınızın içinde bulunan tüm ekipmanlar; koltuklar, mobilyalar, perdeler, stor perdeler, pencereler, zemindeki kaplamalar, parkeler, fayanslar, varsa raf, vitrin veya tezgah, banyo, tuvalet, lavabolar, yani büronuzda bulunan temizlenecek her yer ve her şey büyük bir özen ve hassasiyetle, uygun temizlik ürünleri ve tecrübeli personelimiz tarafından temizlenmektedir. Kale temizlik şirketi olarak verdiğimiz temizlik hizmeti düzenlik aralıklarla, isteğinize bağlı her gün, on beş günde, haftada ya da ayda bir şeklinde hizmet verebilmekteyiz. İsteğe bağlı olarak aralıkları belirlemeniz de mümkündür. Büronuzdaki her ekipman bizim kendi ekipmanımız gibi değerli ve hassastır bizim için. Bu yüzden tecrübeli bir kadroyla hiçbir bölüme zarar vermeden, büyük bir titizlikle çalışıyor ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Kale temizlik şirketi olarak en kaliteli ürünlerle, sağlığınızı da düşünüyoruz. Sağlık kurallarına en uygun ürünlerle hem zararsız, hem de hijyenik bir temizlik hizmeti sağlıyoruz.

Kale temizlik şirketi olarak bürolarınızı temizlerken nelere dikkat ediyoruz ve nasıl bir yol izliyoruz? 

  1. a) Büronun kirlenme oranına ve kirlilik türüne bakıyoruz, örneğin çok fazla tozlu bir ortam, ile çok fazla boya ile uğraşılan bir ortam aynı şekilde temizlenemez. Bu yüzden kirlilik türüne göre bir temizleme planı hazırlıyoruz.
  2. b) Zemine en uygun malzemeyi seçiyoruz. Büronuzun zemini parke olabilir, fayans olabilir yada başka bir kaplama maddesi ile kaplanmış olabilir. İşte biz zemin türüne göre en uygun ekipman ve temizlik ürününü kullanarak zararsız bir temizlik hizmeti veriyoruz.
  3. c) Büronuzun camları ve camların çerçeveleri için en kaliteli ve uygun ürünü seçiyoruz. Büronuzun camları, plastik ya da mobilya kaplamalı çerçevelerden imal edilmiş olabilir. Bunun içinde yine o zemine en uygun temizlik ürünü ve temizlik türü hangisi ise buna karar verip uyguluyoruz. Bu şekilde mekanın dışarıya bakan gözleri olan camlarınızı en mükemmel şekilde temizliyoruz.
  4. d) Islak zemin için farklı kuru zemin için farklı malzemeler ve teknikler kullanıyoruz. Her zemini aynı temizlik malzemesi ile temizlemiyoruz. Örneğin parke bir zemin ile fayans bir zeminin temizliği aynı ürün ile olamaz.  Banyo lavabo ve tuvaletlerde ayrı ayrı kirlilik türüne göre en profesyonel ürünlerle temizlik hizmeti veriyoruz.

Kale temizlik şirketi ile siz de gerçek anlamda profesyonel temizliğin manasını öğreneceksiniz. Bürolarınızın temizliği için kale temizlik şirketine güvenebilirsiniz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*