ARA02129092814

Eşyalı Ev Temizliği

Eşyalı Ev Temizliği Şirketi Görselleri
Eşyalı Ev Temizliği Şirketi

İçerisinde sürekli olarak yaşadığımız evlerimizin düzenli olarak temizliğe ihtiyacı vardır. Çünkü içinde yaşam olan evde elbette kirlenme de olacaktır. Evimizin temizliği sağlığımız ve estetik görüntü bakımından her zaman çok büyük önem taşımaktadır. Evin içinde eşya var iken temizlik yapmak oldukça zordur. Hem eşyaları yerlerinden kaldırmak, hem de o eşyaların olduğu bölümleri temizlemek zahmet verici bir iştir. Kale temizlik şirketi olarak eşyalı ev temizliğinde de en iyi hizmeti sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin eşyalı evlerini en üstün hizmet kalitesi ile temizleyip teslim etmekteyiz.

Şirketimiz uzun yıllar vermiş olduğu temizlik hizmetinin verdiği tecrübe ile evinizi en iyi şekilde temizlemektedir. Eşyalı evlerinizin temizliği için ne yapacağınızı düşünmenize gerek yok. Bu zahmetli iş bütün ev hanımlarını, yalnız yaşayanları oldukça ürkütür. Fakat artık kale temizlik şirketi ile içinde eşya bulunan evleriniz yüksek hizmet kalitesi standartlarına uygun olarak temizlenmektedir. Eşyalı ev temizliğinde en dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de hijyen kurallarına uygun şekilde temizliği yapabilmektir. Örneğin herhangi bir bezle toz alındıktan sonra o bezle mutfak tezgahınız ya da yemek masanız temizleniyorsa bu hijyen kurallarına aykırıdır. Üstelik sağlık koşullarına da hiçbir şekilde uygun olmamaktadır. Kale temizlik şirketi tüm bu kuralları göz önünde bulundurarak titiz bir hizmet vermektedir. Evinizin her bölümü için ayrı ürün kullanılır. Malzemelerde kesinlikle en kaliteli ve sağlık koşullarına uygun olanını seçiyoruz. Bu yüzden kale temizlik şirketine güvenebilir ve evlerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı, hijyen kuralları bizler için her zaman en ön plandadır.

Kale temizlik şirketi olarak ev temizliğinde de iddialıyız. Bu konuda personellerimizi özenle seçip en uygun temizlik yöntemini uygulayarak, eşyalı evlerinizi hijyenik bir şekilde temizliyoruz.  Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, günlük, iki günde bir, haftalık, on günde bir, ayda bir şeklinde hizmet vermekteyiz. Sizin belirlediğiniz periyotlarda uzman personelimiz evlerinize gelerek temizlik hizmeti vermektedir.  Kale temizlik şirketi olarak her zaman her yerde olduğu gibi evlerinizde temizlik hizmeti verirken de büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Hiçbir eşyanızın zarar görmemesi için en uygun ekipmanla ve en tecrübeli personellerle hizmetimizi icra ediyoruz. Evinizin her kısmını büyük bir özenle temizleyip, siz değerli müşterilerimizin memnun kalması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Kale temizlik şirketi olarak ev temizliğini nasıl yapıyoruz?

  1. Evin bütün bölümlerindeki kirlilik düzeyini tespit edip en uygun ekipmanı tercih ediyoruz.
  2. Tuvalet, banyo ve mutfak gibi ıslak zeminleri çok detaylı bir şekilde zemine en uygun olan temizlik ürünü ve en uygun temizleme yöntemi ile temizliyoruz.
  3. Halılarınız ve koltuklarınız için özel bir ekipman kullanarak, buharla derinlemesine temizleyip bütün bakterilerden arındırırken, aynı zamanda ışıl ışıl görünmesini sağlıyoruz.
  4. Bütün yüzeylerde genel olarak toz alınması işlemini gerçekleştiriyoruz.
  5. Avizeleriniz, lambalarınız, ve tüm aydınlatma tesisatınızı çok titiz bir şekilde temizleyerek kirli görüntüsünden arındırıyoruz.
  6. Kapılardaki toz, leke gibi kirli görüntüleri yok ederek uygun ekipmanla temizliyoruz.
  7. Eğer varsa vitrin ve buna benzer içinde çok parça bulunan eşyaları detaylı bir şekilde temizlemek için boşaltıp, dikkatli bir şekilde toz alımı yaparak temizliyoruz.
  8. Perdelerinizi yine en uygun ekipmanlarla yıkıyoruz ve asma işlemini yapıyoruz.
  9. Nevresim, çamaşır yıkama ve bunların ütülerinin yapılması işlemlerini de hizmet olarak sunuyoruz.

Kale temizlik şirketi evlerinizin her zaman pırıl pırıl olabilmesi için siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarda, en üstün hizmeti sunmaktadır. Siz de kale temizlik şirketi ile evinizin temizliğini tecrübeli ellere bırakın. Eviniz ışıldasın.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*