ARA02129092814

Mutfak Temizliği

Mutfak Temizliği Şirketi Görselleri
Mutfak Temizliği Şirketleri

Bütün evi temizleseniz bile mutfağa gelince işler durma noktasına mı geliyor? Ne kadar ovalasanız da ocağınız da çıkmayan lekeler ve kirler mi var? Çocuklarınız mutfakta yemek yerken fayanslara yağlı elleriyle dokunuyor ve siz bunları nasıl temizleyeceğinizi bilemiyor musunuz? Bu ve bunun gibi bir çok sorunun cevabı Kale Temizlik Şirketi’nde var. Kale Temizlik Şirketi baş edemediğiniz kir ve lekelerle sizin yerinize baş eder ve mutfağınızda istediğiniz hijyeni elde etmenize yardımcı olur. Mutfak temizliğinde bir dünya markası olmaya aday Kale Temizlik Şirketi size bu hizmeti sunarken bütün önlemleri alır ve bu işlem sırasında mutfağınızın zarar görmemesini sağlar. Kendine edindiği müşteri memnuniyeti prensibiyle evine misafir olduğu her müşterinin yüzünün gülmesini sağlar.

Kale Temizlik Şirketi,bir temizlikte olmazsa olmaz olan bezlerin temizliğine bile dikkat ederek her türlü hijyen koşulunu yerine getirmiş olur. Kullandığı deterjan ve makinelerin sağlığa herhangi bir sakıncası yoktur ve ağır kimyasallar kullanmaz. Mutfak bir çok eşyanın ve aletin bir araya gelmesinden oluşan bir mekan olduğu için temizliğinin bitmesi göze uzun gelebilir. Biz bu işlemi elimizden gelen en kısa süre içerisinde hallediyor ve sizlere mutfağınız tertemiz bir halde teslim ediyoruz. Temizliğin sürecini bazı maddeler halinde sıralarsak;  ocak ve fırın temizliği, buzdolabı ve dondurucu temizliği, mutfak evyesi ve tezgah temizliği, fayans temizliği ,zemin temizliği, cam temizliği.

 Ocak ve Fırın Temizliği
Temizliğe kirlerin ana mekanı olan ocaktan başlamak mantıklı bir seçimdir .Ocak çeşidinize göre eğer aspiratörünüz varsa ilk önce aspiratör çıkartılır bulaşık deterjanıyla yıkanır daha sonra uygun deterjan ocağın üzerine dökülür ve bir müddet beklenir, daha sonra çamaşır suyu dökülmüş bir süngerle yumuşayan kirler ocaktan çıkartılır. Bu noktada gaz düğmelerini de es geçmiyoruz. Aspiratörün camı da süngerle temizlenir ve ocak temizlemesine son verilir. Fırının içi ve kapakları da aynı titizlikle temizlenir. Bu noktada fırının içerisinde deterjan kalıntısı bırakmamaya çok dikkat ediyoruz çünkü fırının içerisinde kalan deterjan yemekle direk temas eder ve bu sağlığınız için zararlıdır.

Buzdolabı ve Dondurucu Temizliği
İlk önce temizlenecek aletin fişi çekilerek temizlenmeye hazır hale getirilir. Buzdolabı veya dondurucunun içerisindeki raflar ve tüm parçalar uygun deterjan kullanılarak temizlenir. Kapaklar ve buzdolabının etrafı temizlendikten sonra buzdolabı temizliğine son verilir.

Mutfak Evyesi ve Tezgah Temizliği
Uygun deterjan mutfak evyesi ve tezgahınızın üzerinde gezdirilir ve bir müddet beklenir. Daha sonra çamaşır suyu dökülmüş sünger ile evye, evye gideri, tezgah ve  musluk iyice ovalanır. Daha sonra ovaladığımız bütün noktaları suyla temizler ve tezgah temizliğine son veririz.

Fayans Temizliği
Fayans temizliğinde ağır kimyasallar kullanmamaya dikkat ediyoruz çünkü bu kimyasallar hem sağlık açısından hem de fayansların ömrü açısından kullanımı doğru maddeler değillerdir. Uygun deterjan ve aletlerle fayans ve fayans araları iyice temizlenir ve temizliğin ardından iyice durulanır.

Zemin Temizliği
Yağların ,kirlerin ,yemek artıklarının bulunduğu zemini temizlemeye geldi sıra. Uygun ekipmanlarla mutfağınızı süpürür ve temizlenmeye hazır hale getiririz. Yüzeyin ahşap ya da fayans oluşuna göre temizlik stilimiz değişiklik gösterir. Yüzeye uygun deterjan ve ekipmanlar kullanılarak zemin temizliğine son verilir.

Cam Temizliği
Uygun ekipman kullanılarak mutfak camlarınız temizlenir ve mutfak temizliğine son verilir. Mutfak temizliği yaparken de diğer bütün temizlik imkanlarımızda olduğu gibi işinin ehli kişilerle çalışarak yapılan işin mükemmel olmasını sağlıyoruz. Güzel yemekler yapacağınız bir mutfak için bize güvenebilir ve Kale Temizlik Şirketi ’ni seçebilirsiniz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*