ARA02129092814

Öğrenci Yurdu Temizliği

Öğrenci Yurdu Temizliği Şirketler

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet götürmekle kendisini kanıtlamakta olan şirketimiz, her konuda olduğu gibi yurt temizliğinde de en iyisi olmanın peşinde.

Kale Temizlik Şirketi’nin profesyonelliğine en çok ihtiyaç duyacağınız öğrenci yurdu temizliğinde sizlere kusursuz hizmet sunacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Tecrübe edildiği üzere temizlik; sağlıklı ve konforlu yaşamı sunacak, vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Eğer söz konusu, birçok kişinin ortak olarak kullandığı mekanlar olursa önemi daha da artmaktadır. İşte bizler, öğrencilerimizin zorlu yurt şartlarını kolaylaştırmak adına sizlere en etkin hizmetin garantisini veriyoruz.

Öğrenci yurtlarındaki en önemli sorunun kişinin kendisini temiz ve hijyenik bir ortamda hissedememesi olduğunu biliyor ayrıca bir de sizlere bu konuda çözüm önerisinde bulunuyoruz. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz buharlı temizlik makineleri, sağlığımıza zararlı olabilecek kimyasal hiçbir temizlik maddesine ihtiyaç duymadan, tüm yüzeylerin kullanımına uygun, çalışma kolaylığı ve etkili temizleme gücü ile pırıl pırıl hissetmenizi sağlayan bir buluş. Bizler de öğrencilerimize, yurt odalarını anne eli değmiş kadar huzurlu emanet edebilmek adına bu buluştan faydalanıyoruz. Birçok yurt deneyiminden edindiğimiz tecrübeye göre en muzdarip olunan konunun yatak altlarında, perde, pencere ve pervazlarda, masa ve raflarda, havalandırma ya da doğalgaz peteklerinde birikmiş tozların özellikle astım, bronşit gibi solunum hastalıklarına sahip öğrenciler başta olmak üzere sağlıklı kişileri de bu hastalıklara itmekle etkilediğini biliyor, en azami gayretle sağlığımızı tehdit eden her faktörü bertaraf etmeye çalışıyoruz.

Tuvalet ve mutfak gibi hijyen seviyesinin en üst düzeyde olması gereken durumlara ayrı bir önem veriyor ama profesyonellikten kesinlikle ödün vermiyoruz. Tüm kağıt peçete ve sabun stoklarının kontrolü ve eksiklerin giderilmesi, çöplerin toplanması ve çöp kovalarının temizliği, lavabo, klozet ve pisuarların dezenfektan ürünle temizliği, duşakabin, fayans ve aynaların temizliği, zemin, tezgah temizliği, musluk ve kapı kolu temizliği gibi aklınıza gelebilecek her ayrıntıyı önemle inceliyor, sizlere iyi hizmeti deneyimleme şansı tanıyoruz.

Öğrenci yurtlarının dış cepheleri de her bina gibi yıpranır, tozlanır ve görsel olarak da iç huzurunuzu kaçırabilir. Bu gibi durumlarda da Kale Temizlik Şirketi’nin dış cephe temizliği sizlere en ayrıcalıklı hizmeti sunmaya hazırdır.

Tecrübeli personellerimiz tarafından, son derece güvenlik önlemi alınarak, özel sistemli yöntemlerle dış cephe cam temizliğinde de siz müşterilerimize “Profesyonel Temizlik Şirketi” kimliğimizi yansıtmaktan geri durmuyoruz.

Günümüzün en önemli problemlerinden biri olan “temizlik” konusunun ehemmiyetinin farkındayız ve bu şuurla çalışıyoruz. Yılların getirdiği tecrübeyle hizmet etmekteyiz. Deneyimli ekiplerle birlikte dikkat ve özen içerisinde ofis temizliğinden, depo temizliğine; inşaat sonrası temizlikten, öğrenci yurdu temizliğine kadar her türlü binayla ilgileniyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet edebilme imkanına sahip olmakla kalitemizi daha da yukarılara taşıyor, müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Kullandığımız araç ve gereçlerin kalitesi, uzman, samimi ve işini olması gerektiği gibi yapan ekibimizle birlikte en uygun fiyatlara sağlamış olduğumuz hizmetin ardından bırakmış olduğumuz temiz ve ferah bir ortamda geçireceğiniz huzurlu ve kıymetli vakitler çalışmış olduğumuz onlarca kuruma rağmen bizlerin en önemli referansıdır. Bizler işimizi Kale güvenirliliğinde yapıyoruz. Dünyanızı daha temiz bir hale getirmek ve talep ettiğiniz her konuda yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*