ARA02129092814

Otel Temizliği

Temizlik Şirketi

Otel Temizliği

Otel temizliğinde Kale Temizlik Şirketi olarak her zaman yanınızdayız. Yaşadığı ya da bulunduğu ortamın temiz ve hijyenik olması her insan için önemlidir. Özellikle insanlar için hizmet veren işletmeler temizliğe daha çok dikkat etmelidir. Eğer siz de otelinize gelen müşterilerin evlerinde bulunan temizliği otelinizde de yaşamasını istiyorsanız bizlere başvurabilir ve kaliteli temizlik anlayışımızdan yararlanabilirsiniz. Otelinizin tercih edilmesi hem genel temizliğinize hem de günlük temizlik hizmetinize göre değişiklik gösterir. Rutin olarak temizlenmeyen bir oda ve otel müşteriler tarafından dikkat çeker ve sonraki zamanlarda tercih edilmez. Sizlere otel temizliği adı altında sürekli eleman sağlayabiliriz ve elemanlardan memnun kalmadığınız taktirde herhangi bir sıkıntı yaşamadan yeni eleman talebinde bulunabilirsiniz.

Otel temizliğini üç ana başlık altında sıralayacak olursak; yeni hizmete açılacak otel temizliği, rutin oda temizliği, genel otel temizliği.

Yeni Hizmete Açılacak Otel Temizliği

İnşaat halinden yeni çıkmış otelinizin hizmete en güvenilir ve uygun şekilde hazırlanmasında bizlerden yardım alabilir ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz. Temizliğe başlanmadan önce otelin iyi incelenmesi ve kullanılacak olan malzemelerin detaylı olarak seçilmesi gerekmektedir. Bunlara örnek olarak duvarın silinmesinde kullanılacak deterjanın kullanılan boyaya uygun olması, zeminin parke ya da mermer olmasına göre uygun temizlik aleti ve deterjanın seçilmesi, mekanın uygunluğuna göre buharlı temizlik yapılıp yapılamayacağını örnek verebiliriz.
İnşaat sonrası temizlikte en önemli maddelerden biri olan inşaat artığı, moloz kalıntıları, boya lekeleri gibi sorunların üstesinden uzman ekibimiz tarafından gelinir. Oteliniz en kısa süre içerisinde hizmete uygun hale getirilir ve sizlere teslim edilir.

Rutin Otel Temizliği

 Tatil ya da konaklama yapacak insanlar otel tercih ederken özellikle otelin temizlik hizmetlerine ve hijyen puanına dikkat ederler. Bu temizliği sağlamanın en önemli noktalarından biri ise rutin oda temizliğinin düzenli olarak yapılmasıdır. Oda temizliği yapılırken en kısa sürede en kaliteli işi çıkartmak en asıl hedefimizdir çünkü müşteriler kendi odalarında temizlik adına dahi bile olsa çok vakit geçirilmesini istemezler.

Temizlik işlemini anlatacak olursak; temizliğe ilk olarak ön hazırlık yapılarak etraftaki kirli çamaşır ve çarşafların toplanmasıyla başlarız. Daha sonra banyoya geçerek banyo temizliği uygun kriterlerde yapılır. Çarşaflar değiştirilerek yataklar toplanır ve oda zemin silinmesine hazır hale getirilir. Toz alma işlemi de yapıldıktan sonra odanın zemini temizlenir ve bakımı yapılır. Son olarak oda havalandırılarak temizlik işlemine son verilir.Bu hizmet verilirken otelinizde bulunan müşterilerinizin rahatı ve gizliliği korunur, buna uygun davranışta bulunacak elemanlarımız görevlendirilir.

Genel Otel Temizliği

Genel otel temizliği hizmetimizi sezona başlamadan önce ya da belirli aralıklarla tercih edebilirsiniz. Bütün bir sezon kapalı kalan otelinizi ya da sezon boyunca az müşteri talebi dolayısıyla temizlik hizmetini tam alamamış otelinizi yeni sezona hazır hale getiriyor ve müşterilerinizi temiz bir şekilde karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Genel otel temizliği yapılırken otelinizin lobisinden başlanır ve lobideki mobilya ve camlar titizlikle temizlenir. Zemin temizleme işleminden sonra kat temizliğine geçilir ve asansör kapıları merdiven başlıkları temizlenir. Otelde bulunan bütün odaların da temizliği sağlandıktan sonra oteliniz hizmete hazır hale gelir.

Oldukça zahmetli ve zaman gerektiren otel temizliği işlemi için bizlere başvurabilir, garantili hizmet anlayışımızdan sizler de yararlanabilirsiniz.

Otel temizleme fiyatları için yetkili kişilerimizle görüşme yapabilirsiniz. Temizlik şirketimize ister web adresimizin iletişim bölümünden isterseniz de 0212 909 28 14 numaramızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*