ARA02129092814

Banka Temizliği

Banka Temizliği Hizmeti
Banka Temizliği Şirketi

Benimsediğimiz çalışma prensipleri, profesyonel değerlerimiz ve yılların verdiği büyük deneyim, özen ve dikkat gerektiren banka temizliğinde şirketimizi bir adım öne çıkarıyor. Kale Temizlik Şirketi olarak, her alanda gösterdiğimiz özeni banka temizliğinde de ödünsüz uyguluyoruz.

Farklı çalışma sahalarına yönelik özel eğitimli profesyonel ekiplerimiz, banka temizliğinin detaylarını, dikkat gerektiren inceliklerini bilinçli bir çalışma programı uyarınca uygulamalarında gözetiyorlar. Müşterilerimizin talep, beklenti, görüş ve şikayetlerine 7 gün 24 saat boyunca açık olan destek hattımız, banka temizliğine yönelik olarak da kesintisiz işlev görüyor.

Banka şubelerinin özel ekipmanlara ve banka yapısına özgü bir iç donanıma sahip olmasından dolayı, temizlik işlerinde güvenlik özel bir önem taşımaktadır. Bu nedenle, banka şubesinin temizliğinde görev üstlenecek temizlik personelinin güvenilirliğinden emin olunmalı ve uzun bir çalışma geçmişi bulunmalıdır. İşinde kendini ispat etmiş ve deneyim kazanmış personel mensupları, banka temizliğinde görevlendirdiğimiz ekibimizin en büyük gücünü oluşturmaktadır. Ekibin uzmanlığı ve kendini ispat etmiş olması sayesinde, verdiğimiz iyi hizmet gururumuz olmaktadır.

Şirketimize banka temizliği konusunda ulaşan talebin hemen ardından programımız uygulamaya girmektedir. Temizlik hizmetimizin saat aralıkları, müşterimizin koşullarına ve isteklerine göre belirlenmektedir. Sürecin belirlenmesinden sonra ise, hızlı, kaliteli ve güvenilir şekilde temizlik aşamaları gerçekleştirilmektedir.

Her tür binanın ofis içi temizlik uygulamalarında yerine getirilen temizlik prensiplerinin yanı sıra, banka şubelerinde güvenlik unsurlarına özellikle dikkat edilmelidir. Şirketimiz süreci programlamanın ardından temizliğini üstlendiği banka şubesini camları, oturma mahalleri, ofis donanımı, zemini, duvarları, metal kaplamaları, döşemeleri ve tüm iç unsurları ile bir bütün olarak ele almaktadır.

Banka şubelerinde verdiğimiz temizlik hizmeti, aynı zamanda yeni nesil temizlik anlayışımızı da yansıtmaktadır. Kullandığımız temizlik malzemeleri profesyonel amaçlı olarak üretilmiş, dezenfekte edici ve yüzeyleri yıpratmayan, dokuları bozmayan niteliktedir. Temizliğin kuru aşamasında profesyonel elektrikli sistemler uzman personelimiz tarafından kullanılmaktadır. Banka şubesinin iç mekanında yer tutan her türlü eşyanın korunmasına, herhangi bir kırılmaya veya yıpranmaya izin verilmemesine özel bir önem verilmektedir. Eşyaların korunması, düzenli bir şekilde korunması ve aynı düzenle teslim edilmesi, çalışma sistemimizin ve elemanlarımızın sorumluluğu kapsamında yer tutmaktadır.

Banka şubesi temizliklerinde müşteri memnuniyeti ve iş vaadimizin yerine getirilmesini ön planda değerlendirmekteyiz. Sorumluluğu alınan işin tam zamanında yerine getirilmesi, söz verilen eleman sayısı ile çalışılması, dikkat edilecek hususların ihmal edilmemesi, kullanılan malzemede vaatlere bağlı kalınması, eşyanın korunması, her köşeyi içeren bir bütünsel temizlik uygulanması, ortam hijyeninin sağlanması, müşteri memnuniyetini sağlamak üzere benimsenen ilkeler arasındadır.

Kale Temizlik Şirketi olarak, çalışmalarımızda kullanılan ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri, hizmet paketimize dahildir. Müşterilerimizde herhangi bir malzeme katkısı talep edilmez ve kabul edilmez. Şubenizin temizlik işini bize devrettiğiniz de, sürece hiç karışmadan size sadece ne zaman işin sonucunu almak istediğinizi belirtmek kalmaktadır. Dolayısıyla temizlik hizmetimizin tamamı için bir paket olarak sunduğumuz fiyat teklifinin dışında hiçbir ilave ücret tarafımızdan talep edilmez.

Banka şubeniz sözü verilen koşullarda, kullanıma tam hazır olarak temizlenir ve teslim edilir. Kullandığımız kaliteli sarf malzemeleri sayesinde işimizin en iyi sonucu vermesi garanti edilir.

Sizin de gözünüz arkada kalmadan güvenebileceğiniz, dikkat gerektiren iş yerinizi rahatlıkla teslim edebileceğiniz, sağlıklı ve hijyenik hizmet alabileceğiniz bir temizlik şirketine ihtiyacınız varsa, Kale Temizlik Şirketi olarak taleplerinizi karşılamaya hazırız. Mutlu müşterilerimiz arasında sizi de görmekten gurur duyarız.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*