ARA02129092814

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik Şirketleri

Yangın sonrası temizlik hizmetini ev, ofis, villa, fabrika gibi her alanda sağlamaktayız. Yangın sonrası temizlik oldukça hassas bir konudur.  Yangın bir felakettir ve evlerimize vermiş olduğu hasar oldukça fazla olabilmektedir. Bu nedenle yangın sonrası ev ve diğer mekanlar için profesyonel bir hizmet almalısınız. Kale Temizlik Şirketi olarak yangın sonrası konusunda oldukça deneyimli bir ekip ile hareket etmekteyiz.

Yangın Sonrası Temizliği Hizmet Adımları

Yangın sonrasında çalışma yapılacak alanda öncelikle kaba temizlik çalışması yapılmaktadır. Yani yangın esnasında yanan ve kullanılmaz halde olan eşyalar çöpe atılmalıdır. Yangından kurtulan eşyalar ise uygun bir bölgeye taşınmalıdır. Kaba temizlik sonrasında tadilat işleri yerine getirilmelidir. Bu işlemler genel olarak boya badana ve dekorasyon  işlemleridir. En son yapılacak işlem ise temizlik şirketimizin yapacağı iştir. Öncelikle özel is çıkarma kimyasalları ile isler yok edilir aynı zamanda kötü kokunun önüne geçecek kimyasallar ile kötü kokunun giderilme çalışması da yapılmaktadır. Bu işlemlerden sonrasında standart detaylı ve ince temizlik çalışması yapılır. Detaylı temizlik hizmetimizde el değmeyecek herhangi bir yer kalmamaktadır. Bu işlemler sonrasında müşterilerimiz kontrol yapması talep edilmektedir. Kontrol sonrası onay alınması ile işlem sona ermektedir. Onay alınana kadar çalışmalar devam etmektedir.

Kale temizlik şirketi olarak amacımız bu felaket ile ilgili en ufak bir anısının kalmamasıdır. Bunun için yapılması gereken tüm çalışmaları detaylı ve titizlik ile yerine getirmekteyiz. Yangın sonrası temizlik şirketi hizmetleri için bizleri 7/24 istediğiniz saat aralığında araya bilirsiniz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*