ARA02129092814

Arnavutköy Temizlik Şirketi

Arnavutköy Ofis Temizliği Şirketi

Kale temizlik şirketi olarak temizlik hizmeti alanımızı hızlı bir şekilde genişletiyoruz. Hizmet bölgelerimize yeni dahil etmiş olduğumuz arnavutköy ilçemizde de temizlik konusunda tüm taleplere çözümler sunmaktayız. Arnavutköy temizlik şirketi ismi ile hareket ettiğimiz ilçede profesyonel ve kurumsal alt yapımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıdık ve daha iyisi içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Arnavutköy Temizlik Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz geniş bir alana yayılmıştır. Bu hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgiler sunmak istiyoruz siz değerli müşteri adaylarımıza. Müşterilerimiz bilsin ki sağlamış olduğumuz her hizmet seçeneği için gerekli olan eğitimli personel ve olması gereken araç ve gereçler şirketimiz bünyesinde yer almaktadır.

Arnavutköy Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetimiz konusunda bir çok seçenek mevcuttur. Bu seçenekler, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği şeklindedir. Ev temizliği hizmetlerimizde ince temizlik olarak isimlendirdiğimiz ince temizlik hizmeti vermekteyiz. İnce temizlik hizmetimizde el değmeyecek herhangi bir nokta kalmadan tüm ev bölümleri temizlenmektedir. Temizlik için gerekli olan malzemeler talep etmeniz doğrultusunda şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Dolu ev temizliğinde periyodik ev temizliği talepleriniz kampanya fiyatlarımız ile karşılanmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi için bizleri araya bilirsiniz.

Ev temizliği çözümlerimiz her zaman yenilikçi bir boyuttadır.

Arnavutköy Büro ve Ofis Temizliği

Ofis temizliği çalışma konseptimiz tadilat sonrası ofis temizliği ve sonrasında periyodik ofis temizliği şeklindedir. Bu süreçler talep edilmesi durumunda sözleşmeli olarak düzenlenmektedir. Periyodik ofis temizliği talepleriniz için temin edilen personellerimiz beğenilmemesi durumunda değiştirilmektedir. Aynı zamanda part time, yarı zamanlı personel temini de ofisleriniz için sağlanmaktadır. İstanbul Avrupa yakasının tamamına yakınına hizmet sağlamaktayız. Ofis temizliğinde rutin olarak toz alımı, camların kapıların ve masaların silinmesi şeklinde işler yapılmaktadır. Aynı zamanda mesai saatleri içerisinde iş yoğunluğu çok olan firmalar için mesai sonrası temizlik çalışması yapılabilmektedir. Detaylar için bizleri araya bilirsiniz.

Arnavutköy Villa Temizliği

Villa temizliği hizmeti biz temizlik şirketleri için oldukça detaylandırılmış bir temizlik türüdür. Temizlenecek villalar genel itibari ile 3 ve daha çok katlı yapılardır. İnşaat sonrası, tadilat sonrası ve eşyalı villa temizliği olarak seçenekler mevcut olması ile birlikte yapılacak temizlik işlemlerinde çoklu personel kullanılmaktadır. Personellerimiz arasında iş bölümleri dikkatli bir şekilde yapılarak temizlerken güvenlik ön planda olunacak şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Villa temizlikleri için öncelikle ücretsiz inceleme yapmaktayız. Sonrasında en uygun teklifi hazırlayarak müşterimize sunuyoruz. Detaylı bilgi ve ücretsiz inceleme için bizleri arayınız.

Arnavutköy Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği hizmeti temizlik şirketlerinin profesyonel olup olmadıkları konusunda en büyük göstergelerden bir tanesidir. Gerçek anlamda önemli bir hizmet olan cam temizliği için kale temizlik şirketi olarak en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Dış cephe temizliğinde öncelikle ücretsiz olarak keşif yapılmaktadır. Keşif sonrasında gerekli olan sepetli vinç veya farklı makineler belirleniyor. Müşterimiz ile anlaşma sağlanması üzerine belirlenen tarih içerisinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda bütün önemler alınarak talep edilen hizmet memnuniyet garantisi ile tamamlanmaktadır. Ücretsiz keşif için bizleri araya bilirsiniz.

Arnavutköy Fabrika Temizliği

Fabrika temizliğin talepleriniz için hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. Özellikle mesai saatleri içerisinde çalışma yaptırmak istemeyen firmalar için mesai sonrası ve gece çalışması yapmaktayız. Fabrika temizliğinde genel olarak en çok önem verilen bölümler zeminlerdir. Zemin temizliği için zeminin durumuna göre en uygun makineler ile çalışma yapıyoruz. Aynı zamanda fabrika içerisindeki makinelerin temizliği konusunda hassas bir çalışması yaparak taleplerinizi tam istediğiniz şekilde tamamlıyoruz.

Arnavutköy Zemin Temizliği Şirketi

Arnavutköy Zemin Temizliği

Arnavutköy Otel Temizliği

Otel temizliği talepleri bizlere genel olarak açılış öncesi yapılan inşaat sonrası ve detaylı temizlikleri içermektedir. Bu konuda çoklu personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bunun yanında temizlik personeli temini hizmetimiz ile otellere sabit, part time ve yarı zamanlı çalışmalar yapmaktayız.

Arnavutköy Yangın Sonrası Temizliği

Ev ve iş yerlerinde meydana gelen yangın sonrasında mevcut alanların yeniden dekora edilmesi ve yangın sonrası kalan is ve kokunun giderilmesi için çalışmalar yapmaktayız. Genel olarak temizlik öncesinde dekorasyon çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar boya badana, ahşap bölümlerin yeniden yapılması gibi çalışmaları içermektedir. Bu çalışmalar sonrasında temizlik ekibimiz özel kimyasallar kullanarak öncelikle yangın sonrası malzemeleri kullanıla bilinir ve kullanılmaz şekilde ayrımları yapmaktadır. Bu işlem sonrasında öncelikle detaylı bir şekilde temizlik yapılır ve sonrasında kullanıla bilinir olan malzemeler temizlenerek işlem sonlandırılır. Yangın sonrası temizlik talepleriniz için mutlaka bire bir görüşülmesi gerekmektedir.

Arnavutköy Plaza Temizliği

Plaza temizlikleri genel itibari ile ortak alanlar, dış cephe, ofis temizliklerini içermektedir. Plaza temizliği taleplerinizde öncelikle temizlenecek alan keşif ekiplerimiz tarafından incelenmekte olup sonrasında teklif hazırlanarak sunulmaktadır. Bu işlemler sonrası şirketimiz kabul görmesi durumunda dış cephe ve diğer alanlar için en uygun malzemeler hazırlanarak çalışmalara başlanmaktadır.

Arnavutköy Depo Temizliği

Firmaların genel olarak ürünlerini transferler için tuttuğu alanlar olarak nitelendirdiğimiz depoların temizliği konusunda hizmet sağlıyoruz. Depo temizliğinde ürünlerin tozunun alınması, zemin temizliği gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Arnavutköy Temizlik Personeli Temini

Bu hizmetimiz genel olarak fabrika, hastane, otel ve ofisler tarafından talep edilmektedir. Temizlik personeli temini konusunda yasal olarak tüm sorumlulukları şirketimiz üzerinedir. Daimi, periyodik, part time ve yarı zamanlı personel talepleri sonrasında firmanın şartlarına en uygun olan personel belirlenerek iş alımı gerçekleştirilir. Göreve başlayan personelimiz konusunda beğenilmeme söz konusu olduğunda 15 gün içerisinde değiştirilme hakkı şirketimizin garantisi altındadır.

Arnavutköy temizlik şirketi olarak yukarıda bahsettiğimiz tüm hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini dikkate alarak çalışmaktayız. Hizmetlerimizde hedef kaliteli sonuç ve memnun müşteridir. Bizlere telefon ve iletişim formunu kullanarak ulaşa bilirsiniz.

Doğru çözümler üreten kale temizlik şirketi ile sorunsuz hizmet sizleri bekliyor.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*